Otázka

• 0

Pridal (editované)

Ahoj,

zakladám toto vlákno, nakoľko ma podnietila myšlienka skoro sa chystajúcej zaujímavej konkurenčnej služby "pleasure":-), preto vrámci slušnosti a dodržiavania pravidiel Telekom fóra uvítam, keď sa pridáte a napíšete do ďalších príspevkov, čo by ste radi uvítali u Telekomu v segmente Paušálov a Predplatenky (EASY).

Za seba by som rád privítal:

1. VoLTE pre ďalšie telefóny (minimálne ak už je podporovaná značka, tak ďalšie modely)

2. VoWIFI

3. eSIM karty

4. Možnosť rovnomerných splátok telefónov bez navýšenia

5. chýba mi detský paušál, aj možnosť spravovať a pridružiť k aplikácii Môj Telekom (napríklad párovanie na čísla rodičov a volanie si navzájom zdarma)

6. Rozšírenie značiek na OPPO, VIVO, REALME, Xiaomi REDMI

7. Rozšíriť MAGENTA1 Business aj na EASY (PREDPLATENKA)

Skúsme niečo pridať spolu ako inšpiráciu. Mňa to podnietilo na základe vlastných skúseností, keď ako osoba aj firma skladáme služby od viacerých operátorov, vrátane nákupu telefónov, kedy dávame prednosť konkurencii.

Editoval/-a Marcel

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

13 odpovedí na túto otázku

• 1

No ja by som povedal, že základ nových nápadov a akcií, by malo byť konzultované s niekoľkými zamestnancami telekomu ktorý s tým priamo pracujú.  Ako akcia vyššií balík zadarmo počas korony na internet. a konečný výsledok bol taký, že väčšine internet neustále padal, linka to nezvládala a nakoniec ani z ďaleka nemali to, za čo si platili. Či akcia nekonečné dáta pre paušály no tí čo sú na internet vzduchom nedostali nič a navyše im takto spomalili rýchlosť a podobne. Aby to nebolo o tom, že pán riaditeľ sa rozhodne toto spravíme toho chcem a vy to zariaďte a je mi dosť uprdele ako ale toto spravíte, ale aby tam bola konzultácia týchto nápadov s tými, čo s tým reálne pracujú. To by som povedal, je prvý podnet a dosť dôležitý. 

Ja osobne, by som dal možnosť vyskladať si paušál podľa seba. ale že úplne si vyskladať paušál do bodky.  nie že 100 min + 100 min + 100 sms + 500 MB.... 
Ale keď napíšem že chcem 158 min + 37 sms + 1581 MB tak to vypľuje cenu koľko za to sa bude platiť. pochybujem, že toto sa stane, pretože to by bola strata ziskov na tom, čo treba platiť aj keď to vôbec nechcem, no musím mať ak chcem to druhé..... ale bolo by to najrozumnejšie.... 

Keď už silou - mocou tam musí byť automat na technickej linke, tak dať na výber aj možnosť kontaktovať živú osobu, lebo to je katastrofa. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Ahojte, 

@Marcel v prvom rade veľmi pekne ďakujem za iniciatívu :) Vaše podnety pravidelne posielame na príslušné oddelenia Telekomu, takže žiaden názor, ak je konštruktívny, nezostane nepovšimnutý. 

Určite uvítame aj vaše postrehy a názory na to, čo by ste radi vylepšili aj tu na fóre ;) 

pekný deň

Lucka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

8. Ešte ma napadlo prekopať JURA, prípadne možnosť ho pridať do Magenta1. Tie služby mi prídu ako príliš fragmentované, odčleniť a zakladať niečo nové, namiesto zjednodušovania pod jednu značku Telekom SK.

9. Aktivácia cez aplikáciu, výborná myšlienka na elimináciu nákladov ako v prípade " pleasure " skenom občianskeho preukazu a podpisom v aplikácii.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja by som hlavne privítal podobnú ponuku ako bude mať virtual, poprípade navýšiť dáta na existujúce paušály. 

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Telekom by si mal viac vážiť dlhoročných zákazníkov s dobrou platobnou disciplínou. Človek niekedy musí doslova a do písmena zobrať o tú mizernú zľavu -20 % a to,ani Ti ju nemusia dať. Mám dve paušály Áno L za jeden platím 24€ s DPH samozrejme s viazanosťou a  za druhý 30 € s DPH samozrejme s viazanosťou 24 mesiacov. Chcel som,aj na druhý paušál,aspoň tú mizernú zľavu -20 %. Napísali mi,že mi nemôžu momentálne poskytnúť žiadnú zľavu. Takže za obe paušály platím 54€ s DPH. Kebyže mi dali zľavu,aj na druhý paušál,tak platím dokopy 48€ s DPH. Mobil nemám od nich. Využívam vlastný. Po tých skúsenostiach,ani nebudem od nich brať žiadné zariadenie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keby,aspoň niektoré nápady,ktoré sú na diskusnom fóre, Telekom uznal za vhodné,a zrealizoval to v praxi.  To by bolo fajn 😉👍.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Taktiež by som privítal aby už konečne fungovala sekcia Produkty a Služby v Môj Telekom pre T paušáy. Je to dosť trápne že sa predstavia nové paušály, ale ich správa nefunguje. 

9586FBB3-A75F-47CA-8981-A90830B98CC2.jpeg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ako ďalší podnet uvádzam ponechať paušál po skončení viazanosti ešte v trvani 3 až 6 mesiacov na pôvodnej cene, ako v pripade viazanosti internetu. Nedochádzalo by k zbytočným prekvapeniam a emóciám.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak aspoň avízo nech ti pošlú, že ti končí viazanosť. Lebo reálne ak si neodsleduješ tú viazanosť sám tak je zle. 

Celkovo najlepší návrh by bol zrušiť viazanosť a hotovo. Ale moje prianie je nereálne, nikdy to nespravia, lebo by sa vyhovárali, že sú stratoví keďže by nemohli účtovať tie ich nekrestanské zmluvné pokuty. Aj to máš viazanosť a môžeš prejsť na vyšší program bez pokuty ale na nižší už s pokutou, to je také Slovenské, zaviažeš sa na 2 roky a počas tejto dobe si "bezmocný" a len platíš. Ale vlastne každý tú zmluvu podpíše sám a s vlastnej iniciatívy nikoho nenútia to je pravda. Keby aspoň tie ceny dali poriadne keď už sa zaviažeš na 2 roky. 

Ja už čakám na moment kedy obyčajnú predplatenku začnú dávať povinne s viazanosťou 2 roky.

Editoval/-a Samer303

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keby,aspoň niektoré nápady,ktoré sú na diskusnom fóre, Telekom uznal za vhodné,a zrealizoval to v praxi.  To by bolo fajn 😉👍.

Súhlasím, len je otázne koľko by to trvalo či mesiace ak nie roky, alebo vôbec. Čo taká eSIM? Na túto službu sa extrémna doba čaká a stále ani zmienka nie je, z trojice najväčších operátorov dvaja už majú eSIM, Telekom ešte nie. 

Editoval/-a Samer303

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak aspoň avízo nech ti pošlú, že ti končí viazanosť. Lebo reálne ak si neodsleduješ tú viazanosť sám tak je zle. 

Celkovo najlepší návrh by bol zrušiť viazanosť a hotovo. Ale moje prianie je nereálne, nikdy to nespravia, lebo by sa vyhovárali, že sú stratoví keďže by nemohli účtovať tie ich nekrestanské zmluvné pokuty. Aj to máš viazanosť a môžeš prejsť na vyšší program bez pokuty ale na nižší už s pokutou, to je také Slovenské, zaviažeš sa na 2 roky a počas tejto dobe si "bezmocný" a len platíš. Ale vlastne každý tú zmluvu podpíše sám a s vlastnej iniciatívy nikoho nenútia to je pravda. Keby aspoň tie ceny dali poriadne keď už sa zaviažeš na 2 roky. 

Ja už čakám na moment kedy obyčajnú predplatenku začnú dávať povinne s viazanosťou 2 roky.

ty nemusíš sa viazať na tie 2 roky ak chceš využívať služby. máš možnosť si tie služby zobrať aj bez viazanosti, ale priplatíš si za to. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte @informovanost a @Samer303

prosím, pre zachovanie prehľadnosti pre vás aj pre nás v Telekome, držte sa témy a komentujte tu svoje návrhy stroho. ak chcete otvoriť ďalšiu tému, prosím o založenie nového príspevku. 

ďakujem pekne za pochopenie ;) 

Lucka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Lucka
      Ahojte,
      Po viac ako 20 rokoch meníme značku svojich predplatených kariet: znamená to, že Easy nahrádza Predplatenka. Je predovšetkým zameraná na dáta, čomu je prispôsobená celková ponuka balíčkov. Dátové balíčky majú platnosť jeden, desať alebo 30 dní.

Denné dáta na Predplatenke
      Pri používaní dát sa vám automaticky aktivuje základný denný balíček za 50 centov, ktorý obsahuje 300 MB dát. Ďalej môžete využiť denný 2GB balík za 1,50 € alebo absolútny hit Predplatenky: nekonečný denný balík za 2 € (aktivujete iba v aplikácii Telekom).
      10 dní
      10-dňový balík s objemom 1GB bude stáť 2 €.
      30 dní
      30-dňové balíčky sú odstupňované podľa objemu dát:
       1 GB za 3 €  3 GB za 6 € 5 GB za 8 € Zjednodušené hlasové a SMS služby
      Cena 1 správy je 10 centov do všetkých sietí. Po dosiahnutí hranice 50 centov už máte ďalšie správy do konca dňa zdarma. Minúta volania je za 10 centov do všetkých sietí a po dosiahnutí hranice 50 centov už za ďalšie hovory neplatíte. Novinkou je nekonečný balík volaní na 1 číslo. Platí 30 dní a stojí 2,50 €.
      Úvodné benefity Predplatenky
      Predplatenku kúpite buď ako úplne novú SIM kartu alebo na ňu prejdite z ľubovoľnej Easy karty. Každého čaká aj 30-dňová bezplatná výhoda, vybrať si možno jednu z dvoch možností:
      1GB mesačný balík Nekonečný balík volaní Nekonečné piatky po prvom dobití
      Máme pre vás aj ďalší bezplatný benefit. Po prvom dobití (aspoň vo výške 5 €) získavate Nekonečné piatky, čo znamená, že celé tri mesiace surfujete (v piatky) bez obmedzení.
      Kde sa dá kúpiť a ako sa dá dobiť kredit?
      Nová karta Predplatenka sa dá kúpiť na viacerých miestach Telekomu: prostredníctvom SMS v tvare Predplatenka na 1233, na webe, na pobočke či objednať cez kontaktné centrum. Jej cena je 5 € a zákazník na nej získa 10 € kreditu. Prvá platnosť karty je 90 dní, po prvom dobití 12 mesiacov. Dobiť si ju viete cez Telekom aplikáciu, internet, bankomaty, aj internet banking.

Zájdite si aj na novú stránku našej Predplatenky.

• Od kormanko1
      Dobrý deň.
      Chcel by som sa informovať, či je možné prepis čísla z osoby na osobu iba na základe notársky overeného splnomocnenia pôvodného majiteľa na osobu, ktorá chce prepísať číslo na seba. Musí byť osoba fyzicky prítomná pri prepise? Ako by sa dal zrealizovať prepis, keď pôvodný majiteľ je mimo územia SR a nieje možné ho kontaktovať, ani nijako sa sním spojiť.
      Ďakujem
    • Od Ferdopd
      Dobrý  deň. Mám paušál XL a 11.12.2020 mi končí viazanost.  Kedy mám nárok na nové zariadenie.   Objednávke cez e shop nemám nárok.  
    • Od BusinessITsupportCentre
      Dobry den, chystam sa prepisat svoju s.r.o. na noveho konatela. S.r.o. ma 4 platne pausali na mobilne telefony a 1 na opticky internet. Co tu treba spravit. Keby nahodou novy majitel prisiel po par mesiacoch a chce zrusit dane zmluvy? Ci pokial sa jedna o tu istu s .r.o staci ked dolozi vypis ze je majitelom?

dakujem za odpoed
    • Od ZacharovaSimona
      Potrebujem zistiť, kedy mi končí viazanosť, nechce mi zobraziť zmluvu
    • Od Lucka
      Ahojte,
      Pojem Magenta 1 vám naším diskutujúcim na fóre asi nemusím predstavovať. Máme za sebou parádnych 5 rokov a mnoho bezplatných výhod v rámci pevných a mobilných služieb. Tieto sú vaše TOP:
      neobmedzené volania a SMS medzi členmi skupiny extra minúty a dáta pre členov, ktoré nechýbajú ani na najnovších paušáloch darovanie extra Magenta 1 dát  z paušálov Telekom ďalším členom skupiny vrátane Easy kariet zvýhodnené Magenta 1 ceny, na smartfóny pri predĺžení alebo kúpe nového paušálu, ktoré sa pravidelne menia denný balíček Nekonečné dáta so špeciálnou cenou iba za 2 € lepšia zákaznícka starostlivosť vďaka internetu v mobile zdarma pri výpadku Magio internetu alebo Magio TV  
      Nový benefit od septembra
      K 5. výročiu uvedenia skupiny Magenta 1 sme v Telekome pripravili ďalší skvelý benefit. Od 1. 9. 2020 si môže každý zákazník Magio TV a Magio SAT, ktorý je súčasťou skupiny Magenta 1, aktivovať Magenta 1 TV archív zadarmo. To znamená sledovanie 5 najobľúbenejších televíznych kanálov z TV archívu až 7 dní dozadu.

Magenta 1 TV archív obsahuje tieto programy:
      Jednotka Dvojka Markíza JOJ ČT1  
      Využívate Magenta 1? Prípadne sa chcete k niekomu pridať? Napíšte do komentára, nájdite si parťáka a využívajte viac a viac výhod J