Optika (FTTH) na mojej adrese ?

Otázka

• 0

Dobrý deň!

Vidím že na témy "Plánuje sa optika na mojej adrese" a pod. , sa pýta veľmi veľa ľudí tak by som sa rád tiež opýtal či na mojej adrese je planované pokrytie. Pozeral som aj na mapku pokrytia a filtroval to na moju adresu a dal "Plánované pokrytie" ale tam to neukazuje zatiaľ nič. Tak či niekto náhodou nemá nejaké bližšie informácie o plánovanom pokrytí na adrese Sabinov-Orkucany ul. Višňová (čislo nebudem špecifikovať GDPR :D )

Vopred ďakujem!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Na tejto adrese sa neplánuje rozšírenie optického pripojenia, ale lokalita je zaznamenaná a bude vyhodnotené jej zaradenie do plánu rozvoja sietí. 

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň!

Vidím že na témy "Plánuje sa optika na mojej adrese" a pod. , sa pýta veľmi veľa ľudí tak by som sa rád tiež opýtal či na mojej adrese je planované pokrytie. Pozeral som aj na mapku pokrytia a filtroval to na moju adresu a dal "Plánované pokrytie" ale tam to neukazuje zatiaľ nič. Tak či niekto náhodou nemá nejaké bližšie informácie o plánovanom pokrytí na adrese Sabinov-Orkucany ul. Višňová (čislo nebudem špecifikovať GDPR :D )

Vopred ďakujem!

Ahoj, na mapke pokrytia, cast planovane pokrytie sa objavi nieco az ked je optika zakopana a cca 100dni pred spustenim sluzby. Asi by si si vsimol ze pred domom ti kopali a ukladali nejake siete... :D

Dalsia moznost ako pozriet planovane pokrytie je tento dokument: telekom.sk/docs/updates/ins/Zoznam_planovanych_lokalit.xlsx

Avsak nenajdes sa tam pretoze tomu aby si sa tam objavil predchadza informovanie, pisomny suhlas o zriadeni FTTH do schranky od Telekomu. Ak si dodnes neobdrzal ziadny dokument kde mas suhlasit so zriadenim FTTH tak jedine co ti ostava je na mape pokrytia kliknut na "Zadajte podnet k plánovanému alebo novému pokrytiu".

Potom ti pride mail s infom ci sa nieco take planuje alebo neplanuje. Priorita c.1 pre Telekom su tzv. biele miesta na mape co znamena, miesta kde je max sluzba ADSL, nie je tam VDSL ani Optika od ziadneho ineho konkurenta.

Rychlejsia varianta je, tu na fore je uzivatel @Mirko ktory ti vie povedat ci pre danu lokalitu je planovane rozsirovanie optickych sieti. Tymto by som poprosil Mirka ci by mohol tuto info prezistit :) 

Editoval/-a Filipo21

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

nevidím dostupnosť do 100 dní, posielam požiadavku na preverenie na kompetentné oddelenie, po obdržaní vyjadrenia dám vedieť. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dík za info no momentálne sme asi bielo miesto , pretože tu je iba ADSL nič viac @Filipo21 @Mirkodík moc že si podal podnet na info.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Na tejto adrese sa neplánuje rozšírenie optického pripojenia, ale lokalita je zaznamenaná a bude vyhodnotené jej zaradenie do plánu rozvoja sietí. 

Dakujem! Aspoň niečo no :/

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od jakubsnv
      Dobrý deň, 
      chcel by som sa spýtať kedy sa plánuje začiatok výstavby optickej siete v Spišskej Novej Vsi - na ulici Považská 872/11

Ďakujem za skorú odpoveď
    • Od lacinello
      Dobrý deň,
      Vedel by niekto ako to vyzerá s rožšírením optickeho internetu v Bernolákovo v lokalitach Fialková, Tulipánová.
      Podla S com s.r.o. je uz projektová dokumentácia odovzdaná Telekomu.
      Vdaka
    • Od ScorpionSVK
      Dobrý deň.
      Chcel by som sa spýtať či sa bude zrýchľovanie optického internetu týkať aj stálych zákazníkov alebo len nových? 

Aktuálne máme pripojenie v domácnosti 600/60 Mbps, podľa novej ponuky by to bol 700/140 Mbps. A so skupinou Magenta 1, ktorú máme taktiež až 1000/200 Mbps.

Ako získať tieto nové rýchlosti?

Ďakujem
    • Od cipoSK
      Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, či sa zvažuje alebo či je naplánované zavedenie optického internetu v Strážskom na ulici Pod hradom. Tento stav sa tu roky nerieši a už aj obce ako Vinné či Vinianske jazero, Kochanovce, majú optický internet. Sme v "meste" ale ako sto rokov za opicami... Ďakujem pekne za odpoveď.