Oneplus nord

Otázka

• 0

Chcem sa opýtať že či zaradíte tento mobil do ponuky? Velmi by ma to potešilo. Podľa mňa top telefón pomer cena výkon

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 1

Ahojte, 

@jaroslav.miko po menšej odmlke sme vrátili do portfólia túto značku a ich najnovší hi-end OnePlus 8T. Tento nadupaný model so štyrmi fotoaparátmi máme v modrej farbe za tieto ceny: https://www.telekom.sk/mob/objednavka/-/scenario/e-shop/pre-vas-pausaly/zariadenia/oneplus_8t 

príjemný deň

Lucka 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Chcem sa opýtať že či zaradíte tento mobil do ponuky? Velmi by ma to potešilo. Podľa mňa top telefón pomer cena výkon

Zaradíte tento telefón do ponuky? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

čoskoro pre Vás chystáme inú nadupanú novinku od Oneplus:-)

Pekný deň

Terka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Chcem sa opýtať: Budúci rok mi končí viazanosť a budem mať aj nárok na telefón. Len v blízkej dobe by som si chcel vziať k paušálu smart hodinky Huawei watch GT2 pro tak ma zaujíma či aj potom ked si teraz zoberem hodinky budem mať nárok na telefón?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Chcem sa opýtať: Budúci rok mi končí viazanosť a budem mať aj nárok na telefón. Len v blízkej dobe by som si chcel vziať k paušálu smart hodinky Huawei watch GT2 pro tak ma zaujíma či aj potom ked si teraz zoberem hodinky budem mať nárok na telefón?

neviem či bude nárok. 

ale keď také hodinky, mobil bude zrejme drahší ako tie hodinky. 

majú resp budú mať taký mobil aký chceš v telekome?  to je prvá otázka čo si polož. 

ak áno, tak potom sa ti zrejme neoplatí brať tie hodinky. tie kúpiš za 230 eur. (https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/huawei-watch-gt2-pro/)

ak si mobil zaobstaráš z väčšieho výberu po vlastnej osi, a tie hodinky ťa vyjdu lacnejšie (predpokladám, že chceš využiť tých cca 50 eur bonus na zariadenie teraz tak to skôr do toho choď.  samozrejme ak ťa to vyjde dokopy menej ako tých 230 euro, ktoré by si za to dal sám... ak v telekome stoja 350 eur tak to menej nebude :D 

lebo telefóny, čo sú k dispozícií, aj keď tam dostaneš tú cc 30 eur zľavu na zariadenie, zvyčajne si ich vieš kúpiť na slovenskom trhu o cca 50 eur lacnejšie ako je predajná cena v telekome. 

takže pouvažuj, porozmýšlaj čo je pre teba lepšie. a snáď sa dozvieme či na to budeš mať nárok, ale osobne nemyslím. 

Editoval/-a informovanost

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

neviem či bude nárok. 

ale keď také hodinky, mobil bude zrejme drahší ako tie hodinky. 

majú resp budú mať taký mobil aký chceš v telekome?  to je prvá otázka čo si polož. 

ak áno, tak potom sa ti zrejme neoplatí brať tie hodinky. tie kúpiš za 230 eur. (https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/huawei-watch-gt2-pro/)

ak si mobil zaobstaráš z väčšieho výberu po vlastnej osi, a tie hodinky ťa vyjdu lacnejšie (predpokladám, že chceš využiť tých cca 50 eur bonus na zariadenie teraz tak to skôr do toho choď.  samozrejme ak ťa to vyjde dokopy menej ako tých 230 euro, ktoré by si za to dal sám... ak v telekome stoja 350 eur tak to menej nebude :D 

lebo telefóny, čo sú k dispozícií, aj keď tam dostaneš tú cc 30 eur zľavu na zariadenie, zvyčajne si ich vieš kúpiť na slovenskom trhu o cca 50 eur lacnejšie ako je predajná cena v telekome. 

takže pouvažuj, porozmýšlaj čo je pre teba lepšie. a snáď sa dozvieme či na to budeš mať nárok, ale osobne nemyslím. 

Záleží, aká bude cena. Mne GT watch 1 vychádzali pri ANO L na 1,19 EUR akontácia na začiatku a potom 1EUR /mesiac, takže hodinky stáli 24+1,19 EUR. To bola skutočne dobrá akcia, nakoľko nikdy neberiem zariadenie. Treba si to skutočne dobre spočítať. Ja som ťažká a lakomá hus na šklbanie :D:D

Editoval/-a Marcel

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Jozef_Rudy
      Dobrý deň bol by problem so splnomocnenim s podpisom zmluvy a prebranim zasielok resp noveho zariadenia? aj ked tam bude cierne na bielom citujem " a vratane preberania zasielok  od kurierskych spolocnosti( zmluvy a nove zariadenia pod tym sa mysli napr mobil)"  

• Od martinsvorcik2
      Dobrý deň,
      Od 20 20 mi začali skákať dáta z H do 4G, momentálne mne ani kamarátovi nejdú mobilné dáta a vypadáva signál ma volanie, prosím o vyriešenie, ďakujem.
      (Trnava)
    • Od DavidB137
      Má niekto voľné miesto pre paušál v Magente 1? Zároveň by som pridal aj Magio Internet.
    • Od mojkoful1
      dobrý deň, 
      rozbil sa mi displej na Samsung A51. Kolko bude stat vymena? Resp. spada to pod zarucny servis? Mobil vlastnim necely rok
      dakujem Anna
    • Od lukaskurti22
      Dobrý deň, chcel by som sa spýtať či bude v ponuke telekomu aj Oneplus Nord 2 5G? Ďakujem
    • Od Nikola6
      Dobrý deň, 
      Od včera sa mi nezorbazuju prichádzajúce hovory. Keď sa mi pokúšajú dovolať, ozve sa im: "Volany účastník je momentálne nedostupný. Zavolajte prosím neskôr. " Takže sa mi nik nedovola.
      Volala som na infolinku, vraj je všetko ok,nemam nastavene blokovanie ,ani nič podobné. Skúsila som dat sim do iného mobilu, nepomohlo. 
      Viete mi prosím poradiť? 
      Dakujem