Otázka

• 0

Pridal (editované)

Dobrý deň, chcem sa spýtať na prístup do administrácie routra Huawei HG8245H je na optiku. Stále ma pýta meno a heslo ale na štítku nieje napísané je tam iba heslo do WiFi

Ďakujem

Editoval/-a adminalexander
chyba

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

0 odpovedí na túto otázku

Na túto otázku nie sú zatiaľ žiadne odpovede.

Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od franci012
      Dobrý deň prajem
      Tento rok na jar mala byť realizovaná výstavba optickej siete v obci Voderady no zatiaľ sa nedeje nič. Písal som aj na obecný úrad a oni mi odpísali že sa mám informovať u vás nakoľko oni vedia že mala byť realizovaná ale nevedia prečo sa nezačala výstavba.
      ďakujem pekne za odpoveď
    • Od MarianOb
      Po zapnuti internetu na pocitaci,sa mi po nejakej dobe cca 10 min odpoji internet a pripoji sa na inu siet (Realtek PCIe GBE Family Controller siet),takto sa to niekolkokrat odpoji a znovu pripoji,co ma dost vyrusuje.chcel by som to nejak nastavit,aby po zapnuti pczostala siet aka tam ma byt a nie sa to same kadejako prepajalo,je to pre mna spanielska dedina,tak ak ma niekto nejake riesenie,tak nejak aby som to ako lajk pochopil,dakujemäRuter mam 830 kRW
    • Od Lucka
      Ahojte
      po mimoriadne úspešnom roku 2020 s viac ako 120-tisíc novými prípojkami pokračuje Telekom v nasadzovaní optiky do nových lokalít aj v roku 2021. Budovanie s novými lokalitami do desiatok tisíc nových domácností prebiehalo dokonca aj počas oboch veľkých vĺn pandémie.
      Za posledné týždne a mesiace sme priniesli optickú sieť napríklad do týchto lokalít: Bajany, Borčice, Čaňa, Dargov, Hrabovec nad Laborcom, Jablonec (okr. Pezinok), Jablonov (okr. Levoča), Kočovce, Kováčová, Nižný Kručov, Plešivec, Radvaň nad Laborcom, Somotor, Stupné, Telince, Teriakovce, Trsťany, Volica, Závadka (okr. Michalovce). Optika pribúda priebežne aj v ďalších lokalitách.
      Slovak Telekom dosiahol s pokrývaním vlastnou optickou sieťou hranicu 790-tisíc domácností na Slovensku a bude v jej výstavbe pokračovať aj v ďalších mesiacoch.
      Nájde sa tu niekto z týchto "najnovších" lokalít? Podeľte sa o svoje skúsenosti s internetom od Telekomu
      prajem príjemný deň
      Lucka 
    • Od Katarina60
      Dobry den,
      Mam problem pripojit stolny PC s Linuxom k Wifi.
      Pripojenie toho isteho PC kablom k rouru funguje.
      Pripojenie ineho PC (Windows) k routru funguje - aj kabel, aj wifi.
      Pripojenie mobilov cez Wifi tiez funguje.
      S pocitacom nie je problem > ak si vytvoriim hotspot na mobile (iny operator), pocitac s linuxom sa bez problemov pripoji.
      Nejake rady?
      K
    • Od Miroslav Burdych
      Dobrý deň,
      prosím o preverenie štádia projektu optického internetu v lokalte Bratislava, Devínska Nová Ves, Pieskovcová ulica.
      Pred rokom ste poskytli informáciu, že sa rieši projektová dokumentácia vo vlákne https://forum.telekom.sk/topic/21417/#comment-58096
      Aký je aktuálny stav? 
      kedy bude realizovaný vysokorýchlostný internet aj vtejto časti Devínskej Novej Vsi?  

S pozdravom
      Miroslav Burdych
    • Od danielfecko01
      Dobry den, je mozne pouzit router Sagemcom 5670 aj na inu optiku nez je od telekomu? Vdaka