Otázka

• 0

Dobrý deň, koľko by stála výmena prasknutého displeja ak ho mám cca 3 mesiace a zaplatila som si poistenie pri výbere mobilu? Platí to, že pol rok by mala byť výmena zdarma alebo za nejaký menší poplatok? 

Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

pri poistnej udalosti sa zvyčajne platí spoluúčasť, nemyslím že by sa malo jednať o nejakú vysokú sumu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od hanka-62
      Dobrý deň.
      Mám záujem o predĺženie paušálu a k tomu by som si chcela objednať aj fitnes náramok  Xiaomi Mi Band 5.
      Chcem sa opýtať,či je v tých hodinkách české,alebo slovenské ovládanie (menu).
      Na nete som sa dočítala,že upgrade mal byť v auguste a mala by tam byť aj čeština,slovenčina.
      Anna Barčáková
    • Od killi152
      Mam telefon Samsung Galaxy a50 dual sim.ked niekomu volam (prevazne zo sim1) prestane po par sekundach pocut druhu stranu aj ked ma druha strana stale pocuje.ked hovor ukoncim a chcem zavolat znova napise nepodatilo sa pripojit.ked skusim zavolat z druhej karty, to iste. zapnem rezim V lietadle nasledne ho vypnem a vsetko funguje normalne. Je jedno ci ma protistrana telekom alebo nejakeho ineho operatora.hladat chybu v telefone alebo v sim karte?
    • Od reznisek
      Dobrý deň, chcel som sa opýtať či plánujete zaradiť do ponuky telefón Sony Xperia 5 ii 
      Ďakujem za odpoveď.
    • Od Gajdy40
      Dobry den,
      Už pred viacerými dňami som si všimol že zmizli z ponuky telefóny xiaomi mi 10 a aj jeho lite verzia.Budú ešte v ponuke?
      Ďakujem za odpoveď.
    • Od miromiro1
      Zdravim
       Viete mi povedat ci budu a kedy telefony iphone 11 pro 256 gb. Na stranke su nedostupne. Chcem predlzit pausal a ten iphone nie je dostupný. 
    • Od Luigi456
      Dobrý deň,  chystáte zaradiť do ponuky Samsung Galaxy M51? Ak áno tak kedy?
      Ďakujem vopred za odpoveď.