Vrátenie kreditu zo sim karty po prenesení čísla.

Otázka

• 0

Zdravím,potreboval by som informáciu k požiadavke vrátenia kreditu z karty SIM po prenesení čísla k inému operátorovi.Dostal som SMS  21.1.2015 že kredit mi bude vyplatený,resp peniaze mi budú poukázané poštovým okruhom (lebo vraj nebolo uvedené čislo/kód banky,zaškoľte si prosím pracovníkov že sa opisuje aj kód banky z kartičky  kde sú úplne všetky informácie o bankovom účte.)

A teraz by ma velmi zaujímalo akým bankovým okruhom to posielate ( cez USA ,China alebo cez Košice ) kedže je 16.2.2015 a ja som ešte žiadny šek nevidel.Možete sa k tomu vyjadriť alebo to mam riešit cez úrady ako porušenie práv spotrebiteľa.   ďakujem      MARTIN

P.S  Číslo požiadavky nebudem uvádzať verejne na nástenku ale iba telefonicky alebo úzkym mailovým kontaktom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj @flasa3 

po prevereni situacie sme zistili, ze k pochybeniu na nasej strane nedoslo. Blizsie informacie ti poskytneme cez sukromnu spravu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
a kto ju teda spravil ked ja som žiadne peniaze ešte nevidel ??? ja som ju spravil?
všetci operátori pokial viem sa zaviazali že budú vracať alebo obnovovat prepadnutý kredit atď .že to nemôže ostať len tak.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
U Vás nikto nič nespravil len keď som podal kartičku zo všetkými údajmi o banke tak sa to samo opísalo bez kódu banky a preto ste to museli neposlať okruhom žejo.Velká spoločnosť a nevie si zaplatit pohľadávku vo výške 6,7 eura

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@flasa3 

Ahoj, odpovedali sme ti do súkromnej správy, veríme, že všetko dopadne k tvojej spokojnosti.

Pekný deň,

Rado

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

potrebujem sa spojit s administratorom pre vyriesenie problemu, ale iba osobne...dakujem

pepe12345@atlas.sk

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar