Samsung galaxy note 10

Otázka

• 0

Zdravím, mám z telekomu samsung note 10 a všimol som si že priesvita snimac odtlacku prsta cez displej vidno ho pri zvýšenom jase a hlavne na šedej obrazovke. Je to, chyba telefónu? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Hamlik
      Kedy bude dostupný Samsung Galaxy S21 Ultra?
    • Od zbytocnyucet
      Dobrý deň. Chcel by som sa spýtať ako mám na novšom type TV od Samsungu (konkretne QE65T74) spárovať set top box s ovládačom od Samsungu. Skúšal som to asi 10x a nič. Pri výbere značky stb tam bohužial Tatung STB 3701 nenájde, neviem či je podporovaný alebo nie. V domácnosti je ešte jeden stb s nahrávaním značky Arris a ten mi našlo a išiel nastaviť v pohode (ten ale nie je môj). V samotnom Samsungu mi nevedeli k tomu povedať nič. Má niekto takúto skúsenosť alebo pozná niekto nejakú vychytávku na to ? Poprípade je nejaká možnosť tú bučoru od Tatungu vymeniť za niečo iné poprípade vymeniť ju za stb s nahrávaním nejakej inej značky ?
    • Od miro0505
      Dobry den, je aktualne telefon Samsung Galaxy S20 FE 5G funkcny v 5G sieti Telekom? Nejedna sa mi o to ci je oficialne podporovany (to vidim ze nie je v zozname), ale ci sa pripoji do 5G a ci datove prenosy funguju zodpovedajucou rychlostou...
      Dakujem.
    • Od S.tanl.y
      Dobrý deň,
      chcel by som sa informovať či plánujete zaradiť do ponuky Samsung Galaxy S20 FE, prípadne aj s informáciou kedy by k danému došlo, prípadne v ktorej verzii - 4G/5G. Na našom trhu sa už predávať začal tak isto ho ponúka konkurencia.
      Ďakujem za skorú odpoveď

• Od Daemios
      Zdravim, 
      chcel by som sa opytat ci planujete zaradit do ponuky Samsung Galaxy M31s. Uz sa na nasom trhu predava chvilu ale u Vas este nieje. Ak ho planujete zaradit, da sa povedat informacia kedy zhruba bude aktualizovana ponuka telefonov? Aby som nemusel par krat za tyzden pozerat eshop ponuku :). 
      Dakujem za skoru odpoved.
    • Od Mambo1
      Dobrý deň, budete mať v ponuke Samsung z fold 2 ? Ďakujem