pripojenie televízora na wifi

Otázka

• 0

Dobrý dń, mám problém s pripojením televízora na wifi, v nastavení sa prihlásim na wifi cez tv a ďalej zobrazuje , že wifi je dostupná ale bez internetu, nie je žiadne iné nastavenie, ostatné zariadenie mobily, tablet sa dajú pripojiť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Dobrý dń, mám problém s pripojením televízora na wifi, v nastavení sa prihlásim na wifi cez tv a ďalej zobrazuje , že wifi je dostupná ale bez internetu, nie je žiadne iné nastavenie, ostatné zariadenie mobily, tablet sa dajú pripojiť.

zadaj manualne ip adresu a DNS server napr 192.168.1.1 alebo 1.1.1.1 ..malo by to ist

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od odlozil1
      Zdravim vsetkych na fore. Mam dotaz na majitelov routera speedport plus. Aka Vam ide rychlost na wifi? Ja mam 40/8, na drote mi ide pekne 39/7, ale wifina iba 18/5. A to je merane vedla routera. Cim dalej, tym ide pomalejsie. V druhej miestnosti sotva 12 download, upload je dobry. Mate podobne problemy, lebo to mam iba ja. Dakujem za odpovede.
    • Od YKAC1339
      Menil som router, po zapojení mi nefunguje wifi. Na podpore mi pán povedal, že si to mám zapojiť sám, že je to jednoduché. Tak som bez wifi (internet v PC mi funguje). Vedel by niekto pomôcť?
    • Od zdenkokovac
      včera podvečer začal vypadávať internet aj televízia po opakovaných reštartoch TV a internet na PC funguje. Nedá sa však použiť WiFi. Na routri nesvieti signálka WAN
    • Od milangrozanic
      Neviete preco telekom blokuje na routeri huawei HG8145V5 5GHz wifi? 
      Vyrobca udava ze tento router ma 5GHz-vu wifi dokonca k7m mi technik nepripojil dane zariadenie na optiku tak tam aj bola moznost
      nastavit si 5GHz wifi potom mi napojil router na optiku ten si stiahol konfiguracne data zo servera a ajhla zrazu uplne zmizla moznost nastavit si 5GHz wifi.
      mam to brat tak ze ked si kupim od telekomu auto tak mi jedno sedadlo prelepia sedou paskou aby sa nedalo pouzivat?
      Ked uz to ten hw podporuje nechapem preco to je blokovane len kvoli tomu aby sme si platili premium balik ktory obsahuje 5Ghz router? ved je 21 storocie to by mala byt samozrejmost ze mam tuto akoze premium 5Ghz wifinu ...
    • Od Muster123
      dobry den. Na zaklade konzultacie s Telekom pracovnikom, sme si pri zavedeni optiky do domu kupili modem Sagemcom 5670.
      Modem sa nachadza v pivnici domu a je nan napojeny opticky kabel, ma vlastnu wifi siet s menom a heslom. Vsetko funguje.
      Kedze na prve poschodie siganl nedosahoval, poradili ste nam kupit i router. Kupili sme MERCUSYS AC12G.
      Router je na prvom poschodi a vedie k nemu LAN kabel z modemu z pivnice. Router ma vlastnu wifi s inym menom a heslom ako modem, internet na nom funguje. 

Moja otazka je: existuje nejaky sposob ako pri tychto dvoch zariadeniach dosiahnut jednotnu wifi siet v celom dome, s jednym menom a heslom? Tak aby mi nevypadol signal/nemusel som sa znova prihlasit na druhu wifi/ ked som trebars napojeny v pivnici a idem s mobilome na poschodie?

Dakujem

• Od Katarina60
      Dobry den,
      Mam problem pripojit stolny PC s Linuxom k Wifi.
      Pripojenie toho isteho PC kablom k rouru funguje.
      Pripojenie ineho PC (Windows) k routru funguje - aj kabel, aj wifi.
      Pripojenie mobilov cez Wifi tiez funguje.
      S pocitacom nie je problem > ak si vytvoriim hotspot na mobile (iny operator), pocitac s linuxom sa bez problemov pripoji.
      Nejake rady?
      K