• ×   Vložil si obsah s formátovaním.   Odstrániť formátovanie

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Olink0
      Čaute no mám problém s mojim internetom mám zapojených viac wifi routrov medzi sebou a tak mám internet v celom dome ..všetko fungovalo ako má ale po cca pol roku mi zrazu z ničoho nic na ostatných routroch prestal ísť internet ..internet ide len v hlavnom od Tcomu v ostatných nie...tak som z toho nervózny nepomohlo mi ani vymeniť routre medzi sebou ,pred nedávnom som predlžoval viazanosť a navyšoval si rýchlosť internetu nemôže byť problém v Tom?že by sa ten Tcom router dáko zle aktualizoval?
    • Od martin06
      Ahojte.Mame Magio internet L 40 /5,ale ten router zakladny ma slaby dosah.Myslite,ze by pomohol ten premiovy?A kolko vlastne stoji?Dakujem
    • Od szrrazov17
      Podľa Vás dalo by sa u nás navýšiť rýchlosť internetu?

• Od sasso1
      Dobrý deň, 
      Na základe informácie z linku
      https://trading11.com/hack-temer-vsechny-routery-jsou-zranitelne-pres-javascript-kod-jak-se-branit/
      mám otázku či je router Huawei HG8245H (pripadne všetky vami ponúkané router) voči tomuto typu útoku chránený/é.
      Ďakujem vopred za odpoveď. 
      S pozdravom 
      Michal 
    • Od michaldrak
      Dobry den,
      v správe routra Sercomm Speedport+ mi stale toto vypisuje. Viete niekto o co ide?
      dakujem

• Od Benkam
      Dobry den 
      je mozne rozsirit pocet poloziek na rodicovskej kontrole  na tomto routry? 5  nastaveni mi prode malo, ak mam blokovat rozne zariadenia v domacnosti a nehovorim o dalsom obsahu  cierneho ci bieleho zoznamu .
      Vopred dakujem