remote management ZTE Speedport entry 2i

Otázka

• 0

Hladal som v tomto routery nastavenie remote management, ale nikde som tam nenasiel taku moznost. Skusil som teda presmerovat port na IP adresu brany ale nefungovalo to. Proste port 80 na 192.168.1.1 nepresmerujem. Je vobec vzdialena sprava tohto routera mozna ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Hladal som v tomto routery nastavenie remote management, ale nikde som tam nenasiel taku moznost. Skusil som teda presmerovat port na IP adresu brany ale nefungovalo to. Proste port 80 na 192.168.1.1 nepresmerujem. Je vobec vzdialena sprava tohto routera mozna ?

Ahoj, dohladal som v inych prispevkoch toto:

Citát

Nijako...je tam firmware telekomu takze remote robia oni.

Pre remote routra ja pouzivam VNC cloudove pripojenie, popripade mozes otvorit porty VPN a tak sa dostanes do routra...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ano toto som nasiel aj ja, ale je to dost smutne, ked ISP zakazuje na routery taku sluzbu ako remote management. VPN si nemozem dovolit, kedze ten router je u zakaznika a predpokladam, ze ZTE nevie ani OpenVPN klienta.  O VNC cloude som nepocul, niekedy pred 15 rokmi som si osahal VNC a fungovalo to tak, ze som sa vedel pripojit na remote desktop. Ale neviem si predstavit ako by som sa pripojil na router cez VNC (jedine, ze sa pripojim na zapnuty pc v LAN, co je v mojom pripade nerealne).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ano toto som nasiel aj ja, ale je to dost smutne, ked ISP zakazuje na routery taku sluzbu ako remote management. VPN si nemozem dovolit, kedze ten router je u zakaznika a predpokladam, ze ZTE nevie ani OpenVPN klienta.  O VNC cloude som nepocul, niekedy pred 15 rokmi som si osahal VNC a fungovalo to tak, ze som sa vedel pripojit na remote desktop. Ale neviem si predstavit ako by som sa pripojil na router cez VNC (jedine, ze sa pripojim na zapnuty pc v LAN, co je v mojom pripade nerealne).

Ja mam raspberry ktore bezi na internej sieti. Raspberry os ma aj VNC defaultne nainstalovane takze v pohode aj s mobilom sa pripajam do lokalnej siete a pomenim co potrebujem. Staci sa zaregistrovat, prihlasit a neni problem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ano, riesenia by sa naslim, ale ku kazdemu rieseniu su nejake naklady navyse (ci uz HW, alebo nejaka sluzba. vps atd ...). Ja to potrebujem riesit priamo na ZTE. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od haus1107
      Bude vôbec metalická Vdsl u nás fungovať ako má? Mesiac platím za službu ktorej závada nejde odstrániť...
    • Od Andy187
      Dobry den,
      chcel by som pripojit k ONT dalsi router Xiaomi, ktory bude na spodnom poschodi domu, kvoli tomu, aby som ho pokryl lepsie internetom. Na tento xiaomi router chcem pripojit 2. magio box. 1. magio box je pripojeny priamo na ONT.
      Ked som pripojil xiomi router, tak internet fungoval, ale na 2. magio boxe som mal iba cierny obraz (ten bol pripojeny na xiaomi router).
      Viem, ze riesenie je na ONT pripojit cez ethernetovy kabel switch a zo switchu pojde 1. kabel do xiaomi routeru a 2. kabel do magio (takto by to malo fungovat, ale nemam to vyskusane).
      Moja otazka je, ci nie je mozne nejakym sposobom vynechat tento switch, aby som mal dostupny aj internet cez xiaomi router a aj fungoval 2. magio box. 

Dakujem.

• Od pepo930
      Dobrý deň chcel by som sa informovať je možné pripojiť dva wifi routre na Telekom ONT zariadenie? 

Potrebujem rozšíriť 5Ghz sieť v byte
    • Od ekylien
      Dobry den prosim vas vedeli by ste mi poradit ako nastavim Magio tv  na  TP-LINK Archer VR400 v3 internet ide len magio nie Diky
    • Od KefeteMete
      Dobrý deň rád by som sa chcel spýtať ako je možné že neustále ale že neustále mám problém sa pripojiť na wifi a keď už sa mi to podarí tak mám ping 1000+ a ešte k tomu pocket lost 50%. Chcete mi povedať že DDOS ochranu nemáte ? 
    • Od casar2
      Zdravím Vas.
      Dnes mi zaviedli opticky XL internet s wifi  Sagemcom 5655AC. Ma brutal slaby dosah.
      Viem na opticky internet zakupit vlastne zariadenia ako som mal na DSL-ku?
      Ak ano poradte co kupit.
      Dakujem
      Gabriel z LV.