Ako postupovať ak po 5 dnoch od nahlasenia neopravili oripojenie

Otázka

• 0

Uz piaty den od nahlasenia poruchy sa nic nedeje, volam denne na linku a ziadny vysledok😢😢😢. Neviem ako dalej.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

A ked im zavolas, tak co ti tam povedia ?

Vies aspon priblizne  o aku poruchu ide a si si isty, ze je to tebou neopravitelne ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A ked im zavolas, tak co ti tam povedia ?

Vies aspon priblizne  o aku poruchu ide a si si isty, ze je to tebou neopravitelne ?

si si istý, že je to tebou neopraviteľné.... jany, sú ľudia, ktorí sú do techniky tak ľavý, že reštart rootra je nad ich sily.

naozaj keĎ som 82 ročnému starému otcovi mal vysvetliť aspoň reštart zariadenia....  lebo volal zakaždým technikov ktorý pýtali poplatok 30 eur za každý výjazd... tak na takých ľudí sa v tomto systému dosť pozabúda.  a to nie je len jeho generácia, ale príklad :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No odpovede sa nedockas relevantnej, operator nevie ktory technik to ma na starosti a tak sa nevie dozvediet viac ako to co technik do systemu vlozi, restart nepomohol, som elektrikar, tak nie som tak technicky neznaly🤔😉.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

pozri, vždy môžeš podať reklamáciu cez zákaznícku linku, napíšte nám a podobne. 

5 dní je dosť. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No odpovede sa nedockas relevantnej, operator nevie ktory technik to ma na starosti a tak sa nevie dozvediet viac ako to co technik do systemu vlozi, restart nepomohol, som elektrikar, tak nie som tak technicky neznaly🤔😉.

A pripojil si sa cez web do modemu, resp. smerovaca a overil si ci je padnuta linka (aspon zisti ci je na wan pridelena IP). Ak nie je, tak skontroluj konektory od modemu, po spliter (pokial ho mas).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar