Spolu s Billie Eilish búrame stereotypy o mladých ľuďoch

Otázka

• 1

Ahojte,

Keď vidíte mladého človeka, ako kráča po ulici zahľadený do mobilného telefónu so slúchadlami v ušiach, čo si pomyslíte? :) Vieme, čo sa odohráva v ich mobiloch, čo robia, čo pozerajú či počúvajú? Preto sme teraz  odštartovali globálnu kampaň v spolupráci s päťnásobnou držiteľkou GRAMMY 18-ročnou Billie Eilish. Jej cieľom je búranie zaužívaných negatívnych stereotypov o tom, ako ľudia z Generácie Z používajú moderné technológie – napríklad že s nimi len nezmyselne márnia svoj čas.

Stredobodom novej kampane sa preto stali inšpiratívne príbehy o tom, ako mladá generácia využíva technológie v prospech celej spoločnosti.

“Sme generácia s obrovským potenciálom. Už dnes robíme obrovské množstvo úžasných vecí, a to ešte len začíname,” uviedla ambasádorka projektu Billie Eilish.

Generácia Z verí technológiám

Podľa výsledkov výskumu, ktorý pre skupinu Deutsche Telekom realizovala agentúra Kantar v Nemecku, Maďarsku, Poľsku a Veľkej Británii, mladí Európania vo veku 16-25 rokov vidia v moderných technológiách veľký potenciál.

A čo si generácia Z myslí o mobilných technológiách?

•        Sú dobrým nástrojom na vzdelávanie podľa 9 z 10 mladých ľudí
  •        Môžu pomôcť privyrobiť si podľa 9 z 10 mladých ľudí
  •        Sú dôležité pre lepšiu budúcnosť podľa 4 z 5 mladých ľudí
  •        Technológie uľahčujú spojenie s online komunitami s podobnými záujmami podľa 9 z 10 mladých ľudí 

1. Billie BTS_Group Shot_s.jpg

Medzinárodná kampaň beží vo všetkých krajinách v pôsobnosti Deutsche Telekomu krátkym filmom s Billie Eilish a množstvom inšpiratívnych hostí Generácie Z a ich skutočnými príbehmi.

Globálna kampaň v slovenskom kontexte

Na Slovensku kampaň podporuje pätica inšpiratívnych mladých ľudí generácie Z: zakladateľ startupu Virtual Medicine Tomáš Brngál, environmentálna aktivistka a ekoinfluencerka Natália Pažická, zakladateľ iniciatívy Mladí proti fašizmu Marek Mach, zakladateľ Zmudri.sk Julián Gerhart a známa youtuberka a influencerka Moma.

Inšpiratívnu webstránku nájdete tu

AVOCADO_650x220.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

ja "trošku" viac :D

GenY nezaostáva za modernými technológiami, minimálne nie v mojom prípade.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

pridali sme na stránku videá mladých slovenských influencerov https://www.telekom.sk/digitalna-generacia 

Pozrite sa, čo hovoria o tom, ako využívajú internet, a ktovie? Možno vás inšpirujú ;) 

prajem príjemný deň

Lucka

a kde ste nechali mena ako Selassie, GoGo, Exploited, Asimister atd ?  Z tych ludi poznam akurat Momu :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte @filipec12 @eM Kei

všetci ambasádori k tomuto projektu sú mladí a inšpiratívni, určite si o nich a ich projektoch pozrite viac ;) 

krásny deň prajem 

Lucka 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od buryzon
      Dobry den prajem.
      Hladam niekoho kto ma pausal od telekomu T NEKONECNO MAX a uzavrel by somnou dohodu. V skratke sa jedna o to ze by ste mi zazdielali datovu sim kartu z tohto pausalu a ja by som vam mesacne platil.
      Vysvetlenie: mate tento pausal ktory stoji 70 eur mesacne a vezmete si k nemu datovu sim kartu ktora je s tymto pausalom prepojena, tato karta stoji mesacne 6 eur. Na tejto karte nejde vyuzivat nic ine ako data. Tuto kartu by ste mi poslali a ja by som vam mesacne platil 30 eur, to znamena ze namiesto 76 eur budete platit 46 eur, vy budete mat nekonecny pausal za nizsiu cenu a ja budem mat internet.
      Dovod preco to riesim je ten ze na mieste kde byvam nieje mozne mat kablove internetove pripojenie a jediny operator ktory tu ma dobry 4G signal je TELEKOM.
      Prosim, ak toto citate a mate tento pausal, popripade ak niekoho takeho poznate a ste ochotny mi pomoct, nevahajte sa mi ozvat.
      Mam 28 a som na voziku uz 11 rokov, internet potrebujem a preto je nulova pravdepodobnost ze by som vas oklamal, popripade neplatil.
    • Od sandra29031987
      Tak toto je pre mňa nonsens. Aby som viac ako mesiac nemohla dostať k internetu a k televízií, ktoré mám zaplatené, ale chcela som ich preklopiť na inú adresu. Žiaľ politika telekomu je taká, že nepojde na nižšiu službu z vyššej aj napriek tomu, že ich technik je drbnutý a nenapísal hneď pri prvej obhliadke, že zriadenie nie je možné z technických dovodov. Takže si pekne platím mesačné faktúry za internet a televíziu, ktorá nejde, lebo nie je pripojená plus nehovorím o tom, koľko platím za faktúru za mobil, keďže všetky dáta, či už telka, internet na dvoch počítačoch, keďže ja mám homeoffice a syn dištančne školu stoja každý deň 3 eurá, aby išli plnou rýchlosťou. **piip** na to, že mám u Vás niekoĺko paušálov a ešte jeden internet a televúziu ale na inej adreses. Kľudne by ste ma nechali zaplatiť zmluvnú pokutu, lebo vy nie ste schopný prejsť na WDSL z optiky, aj keď WDSl tu je a optika nie. Neviete si predstaviť koľko deko vynechalo hodín, lebo nám nestíhali dáta, alebo to vypadávalo, plus ja tiež nemožem normálne robiť.  A keď potrebujem niečo tlačiť a úrepnem sa na tlačiareň tak sa mi všetko odpojí. takže Vážený telekom, toto je absurdné, čo predvádzate a doteraz nemám stále ani net ani telku. Velice pekne Vám ďakujem za Váš proklientský prístup.