Optika v Topoľčanoch, dorobenie kde nie je

Otázka

• 0

Zdravím do Telekomu a aj tých čo toto čítajú.

Mám Magio internet XL ADSL do 15mbps.

Optika mi bola už viac rokov slúbená, len sa to každým rokom predlžuje.

Bývam v strede mesta a ako keby som tu so susedmi bol v oku, kde sa nám Optika vyhýba :( .

Ako bolo kedysi staré autobusové nástupište, tak tam stavajú 2 nové budovy s kancelariamy ( píšu že je jedno je Interaudit, tak asi im Telekom bude robiť Internet/Optiku? )

Získal som PDF ešte za primátora Baláža s roku 2017 a odvtedy nič.

Posledné info mám že sa asi niečo začne v septembri alebo do konca ruku 2020.

Ale skôr myslím, že sa to nestihne a možno ani v budúcom roku :(

Už som písal a volal na viac miest, väčšinou nevedeli alebo že to vidia len 100 dní dopredu.

Bol by som rád, až niekto vie s kompetnetntných info o zriadení aj viac ako 100 dní.

V prílohe vám posielam obrázok našej štvrte.

za vybavenie a info vám vopred veľmi pekne Ďakujem, nech sa vám darí rozširovať Optiku, tam kde nie je :)

Jozef Topoľčany

Optika 2020-08-18 080924.png .png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 1

Optika je vo Vašej lokalite plánovaná, presný termín nie je k dispozícii ale je to nad 100 dní, v čase pred spustením Vás budú kontaktovať predajcovia s ponukou služieb. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ale ak by si to chcel pozrieť v tých topolčanoch, daj presnú ulicu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ulica Václavská, Optika ešte u mňa isto nie je, ešte asi Telekom ešte asi vybavuje s mestom povolenia.Nebývam celkom v centre. Bol by som rád aj za VDSL len som ďaleko od ústredne, síce som mal na víkend VDSL, len mi to viac nešlo ako išlo :( tak mi museli vrátiť ADSL  Majte sa, Ďakujem za reakcie :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

termín Vám preverím u kompetentných.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň pán Mirko :) skúšali ste prosím preveriť, ako je tu tu v našej štrvti so zdriadením Otickeho kábla?

Na infolinke mi bolo povedané "asi" že jeseni sa má robiť časť Mravenisko.

Na mailcentrum@telekom.sk a marketing@telekom.sk mi asi na tretí x dali znovu odpoveď s "asi" tak to nemusí byť ani v roku 2021... Tak už neviem, čo sa mám pýtať  "na lampárni" ? Prosím až máte možnosť vydieť plán na viac ako 100 dní, tak mi prosím sem napíšte. Optiku už čakáme aj s najbližšími susedmi. vopred vám Ďakujem Jozef Vančo Topoľčany Majte sa

Dobry den pan Vanco, na stavbe sa este nezacalo pracovat, pretoze sa preraba projekt dopravneho znacenia. Predpoklad napojenia na optiku je asi v polovici roka 2021.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň pán Mirko :) skúšali ste prosím preveriť, ako je tu tu v našej štrvti so zdriadením Otickeho kábla?

Na infolinke mi bolo povedané "asi" že jeseni sa má robiť časť Mravenisko.

Na mailcentrum@telekom.sk a marketing@telekom.sk mi asi na tretí x dali znovu odpoveď s "asi" tak to nemusí byť ani v roku 2021... Tak už neviem, čo sa mám pýtať  "na lampárni" ? Prosím až máte možnosť vydieť plán na viac ako 100 dní, tak mi prosím sem napíšte. Optiku už čakáme aj s najbližšími susedmi. vopred vám Ďakujem Jozef Vančo Topoľčany Majte sa

Dobry den pan Vanco, na stavbe sa este nezacalo pracovat, pretoze sa preraba projekt dopravneho znacenia. Predpoklad napojenia na optiku je asi v polovici roka 2021.

Áno, poslal som to na preverenie, ale zatiaľ ešte nemám odozvu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Tomas898
      Dobrý chcem sa opýtať či a kedy je plánované pokritie optikou v obci Cestice asi pred dvoma rokmi mi prisla SMS že už čoskoro dokoca je cez dedinu potiahnutý opticky kábel do vedľajšej dediny ale u nás stále nič 
    • Od menotmobile
      Kedy možme očakávať spustenie optiky v Dunajskej Lužnej, Poľná ulica? Peter
    • Od IvanBilohuscin
      Zdravím. Mám optické pripojenie internet + 2x Magio Box. Zo začiatku všetko išlo v poriadku. Teraz mi druhý Magio Box pri zapnutí vypisuje "pripojenie k internetu zlyhalo, skúste znova." Asi po 50 reštartoch to nabehne, ale je to extra otravné. Čo môže byť problém? Pripojil som druhý magio box vlastným káblom pri samoinštalácii, ale zo začiatku všetko šlo normálne a ide aj teraz po X reštartoch. Ďakujem. 
      Bilohuščin
    • Od forgi96
      Dobrý deň
      prosím Vás o preverenie plánovania Optického internetu v lokalite Galanta, Krásna ul. Momentálne je dostupné ADSL pripojenie, ktoré je však veľmi slabé. Cca pred rokom ťahali optické káble na Priečnej ul, avšak iba do polovice ulice. Chcel by som sa opýtať, že kedy to plánujete rozšíriť?
      Ďakujem

• Od JustMilan
      Dobrý deň od v tedy ako nám bol nastavený optický internet s výhodou  Vyšší variant (L) služby za cenu nižšieho (M) na 3 mesiace Nemáme dostatočnú rýchlosť akú poskytujete. Internetový kábel je v poriadku a reštart routera nič nezmenil pri meraní rýchlosti rýchlosť bola : 27/27 Mb/s , rýchlosť by sme mali mať  250/25 Mb/s . V domácnosti máme internet aj od inej firmy , na routery nám nejde 4 port. Od 22:00 nám na mobilných  telefónoch nefujguje internet , taktiež sa nemôžeme dovolať technikovi. Vedeli by ste nám nejako opraviť tieto chyby? Ďakujem za odpoveď

• Od lukaskrisak
      Posledne tyzdne mam caste vypadky urcitych stranok ked som pripojeny k internetu cez Telekom router, ci uz kablom alebo wifi. Napriklad www.google.com vypadava denne, pokial www.google.sk funguje stale.
      Problem je ihned vyrieseny ked si manualne prepnem v PC/mobile na ine DNS ako napr 8.8.8.8. Mate tiez podobny problem s Telekom DNS servrami?
      Preco DNS od Telekomu maju denne vypadky urcitych adries? 
      V nastaveniach routra sa DNS ani neda prestavit z tych Telekom na Google, je tam napevno ich DNS:
      195.146.128.62
      195.146.132.58

Navyse tieto prednastavene adresy su ine od tych co maju na webe https://www.telekom.sk/wiki/internet/zakladne-nastavenia-siete
      195.146.128.60
      195.146.132.59