Využitie telekomukačého stĺpa

Otázka

• 0

Dobrý deň

Chcel by som sa opýtať, či je možné využiť telekomunikačný stĺp (na hranici pozemku), ako náhradu za nový betónový stĺp, na prípojku NN vedenia závesným káblom AYKYz.

Za každú radu vopred Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od dulovicova
      Dobry den, chcela by som vediet pricinu vcerajsieho vypadku fungovania pevnej linky, TV a internetu cez optiku v oblasti Chorvatsky Grob-Cierna voda, Surska ulica a dovod, preco Telekom neupozornil na tuto poruchu zakaznika ihned po vzniku poruchy, nakokko som ju zistila nahodne zostala som odstrihnuta, bez akejkolvek moznosti zisti, co sa deje. 
      Ponuka Telekomu pripojit sa na nejaky nahradny zdroj bola len v pripade, ze zakaznik ma aj mobilneho operatora od tejto spolocnosti. A co ti zakaznici, ktori ho nemaju? Povazujem to za diskriminacne voci takym zakaznikom zo strany spolocnosti Telekom.
    • Od peto_6
      Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, kedy bude dostupná optická sieť v Slovenskej Ľupči? Pretože myslím, že je to dosť veľká obec navyše vo veľkej blízkosti krajského mesta Banskej Bystrice na to, aby sa sem dal poriadny internet. Za odpoveď vopred ďakujem! 
    • Od grito35156
      Dobrý je plánovaná výstavba optického internetu v Liptovských Sliačoch? Konkterne na ulici Jozefa Hanulu?
    • Od romanpecha
      Dobry den,

pisem ako Vas buduci zakaznik. Ide o adresu Spadova 9, Bratislava. Pred mojim rodinnym domom mate maly stoziar s optikou. Potrebujem prosim Vas natiahnut opticky kabel do mojho domu z tohto stoziaru.
      Akurat prerabam dom a rad by som schoval opticky kabel pod beton. Prosim Vas o vyjazd technika, samozrejme to zaplatim. Ale Vasu sluzbu internet zatial nechcem, kedze dom sa preraba a nemozem teraz platit za nieco co vyuzijem az o 12 mesiacov.

Prosim o nadviazanie kontaktu
      dakujem VAM

• Od JanaHelfenova
      Dobrý deň, potrebujem vytycit kábel kvôli osadeniu prípojok k novostavbe. Ako mám postupovať? 
      Dakujem za odpoved, Helfenova
    • Od ms9621
      Je mozne pri vyuzivani sluzby pevna linka na optike pouzit VoIP telefon tak, ze bude zapojeny do ONT na specificky LAN port podobne ako napr STB s poskytnutim prihlasovacich udajov na SIP podobne ako PPPoE?