MMS a Xiaomi

Otázka

• 0

Pridal (editované)

Len dávam do pozornosti problém, ktorý pretrvával u mňa posledné dni a zistil som, že sa mi stratil po aktualizácii Androd-u MMS APN nastavenie. Nakoniec na linke 0800 123 777 som zistil, že pri default nastavení sa akoby stratí MMS APN a nechodia korektne MMS správy len cez APN Internet. Preto ak niekto eviduje problém s odosielaním MMS, nezabudnite si nastaviť a skontrolovať, či sa vám nestratil APN MMS prístupový bod.... Nastavenie nájdete tu https://www.telekom.sk/wiki/volania/mms

Editoval/-a Marcel
odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od vlcek
      Dobry den,
      nefunguju mi data v pausale bez zavazkov, v mobile je svetko nastavene dobre, s inou sim v mobile vsetko ide iba s mojou sim s pausalom bez zavazkov nejdu. Cez telekom aplikaciu mam aktivovane bonusove nekonecne data ale ziadne data telefon neprijima. Je v pokryti 4G a signal je plny.
      MT je MOTOROLA s androidom 10
      Dakujem za kazdu radu
    • Od Tanya1509
      Dobry den da sa dobit kredit z jednej sim karty na druhu sim kartu?? Dakujem za odpoved 
    • Od petergb17
      V programe "Bez zavazkov" je možné kúpiť dátový balíček DATA 1GB za 3€ na mesiac.
      Otázka:  Po aktivácii cez  cez aplikáciu je tento balík aktívny automaticky aj nasledujúce mesiace, alebo to treba znova aktivovať každý mesiac?

• Od sirotna111
      Dobrý deň, moja matka si kúpila nový telefon a jej existujúca SIM karta je stará, veľká, potrebovala by novú, malä s tým istým telefonnym číslom. Ako máme postupovať?
    • Od sicko55
      Dnes som si dal zo starej sim karty previesť číslo na nano sim kartu.Po vložený karty do telefónu mi prestala fungovať druhá duálna karta,ktorú mám k paušálu,tá nová funguje.Do telekomu už nevolám,s tou virtuálnou Olíviov sa nedá komunikovať.
    • Od sicko55
      V starom telefóne mám SIM kartu,ktorá sa nedá orezať na nano SIM.Dá sa číslo previesť na novú nano SIM?