Nejde mi internet

Otázka

• 0

Dobrý deň.

Dnes mi nejde internet. Keď sa pripojím k wifi, píše mi že sieť wifi nemá prístup k internetu. Na ruteri nesvieti kontrolka internet. Prosím vedel by mi niekto poradiť čo s tým ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň.

Dnes mi nejde internet. Keď sa pripojím k wifi, píše mi že sieť wifi nemá prístup k internetu. Na ruteri nesvieti kontrolka internet. Prosím vedel by mi niekto poradiť čo s tým ?

skus ho na 10s vytiahnut z el. zasuvky a potom spustit

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A pozri aj kable, ci nahodou niekde nie je povytiahnuty (niekedy zvykne  byt na konektore RJ45/11 ulomena zapadka, kabel moze byt trocha povytiahnuty a problem je na svete).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keď všetko vyskušas , hlavne odpojenie od siete a počkať cca 10sek. a nepôjde to, máš možnosť sa opýtať na svoj profil, či všetko beží ako má na linke technickej podpory 0800 123 777

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To cislo  0800 123 777  je tak isto nanic ako aj chat bot, povedia ti ze na poruche pracuju a nemas moznost sa ani bavit s realnym operatorom. Treti den mi nejde net, ponuknu ti balicky ale ked nemas telekom tak ti su na 2 veci. Mozem pekne mat home office ked ani neviem dokedy bude realne vypadok.

Telekom velmi sklamal budem sa obzerat po inom poskytovatelovi, ktori ta neodpinka chatbotom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

chapem, je to neprijemne ked mas HO ale ak by sa teraz kazdy zakaznik rozhodol ked ma poruchu volat na linku 5x do dna, tak potom by sa uz nik dalsi nedovolal

skus cez tento formular https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam/ alebo napis na FB, nepojdu ti to opravit ale mozno ti budu vediet poskytnut blizsie info, pripadne to pourgovat. Ak je to ale nieco vaznejsie budes musiet pockat. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To cislo  0800 123 777  je tak isto nanic ako aj chat bot, povedia ti ze na poruche pracuju a nemas moznost sa ani bavit s realnym operatorom. Treti den mi nejde net, ponuknu ti balicky ale ked nemas telekom tak ti su na 2 veci. Mozem pekne mat home office ked ani neviem dokedy bude realne vypadok.

Telekom velmi sklamal budem sa obzerat po inom poskytovatelovi, ktori ta neodpinka chatbotom.

dá sa dovolať aj reálnej osobe. 
Je to nesmierne otravné, ale keď ti ten bot kontroluje pripojenie, vytiahni kábel z boxu. on to nahlási ako poruchu a prepojí ťa na človeka... 

malo to mať význam taký, že ľudia nebudú otravovať zamestnancvo tým čo sa dá opraviť resetom čo bot zvládne.... ale zo strany zákazníkov to má presne takýto efekt. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od wladoD
      Ahoj,
      Pouzivam Sagemcom 5670, pripojil som nan USB kluc ako ulozisko. Viem sa k suborom a filmom dostat  cez pocitac.
      Ako prepojim USB ulozisko s  Samsung Smart TV, aby som mohol napr pozerat filmy ?
      Dakujem Vam za radu.
      Vlado
    • Od odlozil1
      Zdravim vsetkych na fore. Mam dotaz na majitelov routera speedport plus. Aka Vam ide rychlost na wifi? Ja mam 40/8, na drote mi ide pekne 39/7, ale wifina iba 18/5. A to je merane vedla routera. Cim dalej, tym ide pomalejsie. V druhej miestnosti sotva 12 download, upload je dobry. Mate podobne problemy, lebo to mam iba ja. Dakujem za odpovede.
    • Od markov600
      Dobrý deň.
      Mám zmluvu (ADRESÁT 4088556701) a keď som ju zakladal, tak tam bola podmienka, že musím od Vás zobrať WDSL router s mesačným prenájmom 2€.
      Prešli dva roky a mám už ďalšiu (pokračujúcu) zmluvu. Chcem sa spýtať, ako je to s tým routrom, stále platím prenájom? Nemám teda nárok na nový? Starý je môj?
      Prajem príjemný deň.
      S pozdravom
      Kováč Marián
    • Od YKAC1339
      Menil som router, po zapojení mi nefunguje wifi. Na podpore mi pán povedal, že si to mám zapojiť sám, že je to jednoduché. Tak som bez wifi (internet v PC mi funguje). Vedel by niekto pomôcť?
    • Od zdenkokovac
      včera podvečer začal vypadávať internet aj televízia po opakovaných reštartoch TV a internet na PC funguje. Nedá sa však použiť WiFi. Na routri nesvieti signálka WAN
    • Od milangrozanic
      Neviete preco telekom blokuje na routeri huawei HG8145V5 5GHz wifi? 
      Vyrobca udava ze tento router ma 5GHz-vu wifi dokonca k7m mi technik nepripojil dane zariadenie na optiku tak tam aj bola moznost
      nastavit si 5GHz wifi potom mi napojil router na optiku ten si stiahol konfiguracne data zo servera a ajhla zrazu uplne zmizla moznost nastavit si 5GHz wifi.
      mam to brat tak ze ked si kupim od telekomu auto tak mi jedno sedadlo prelepia sedou paskou aby sa nedalo pouzivat?
      Ked uz to ten hw podporuje nechapem preco to je blokovane len kvoli tomu aby sme si platili premium balik ktory obsahuje 5Ghz router? ved je 21 storocie to by mala byt samozrejmost ze mam tuto akoze premium 5Ghz wifinu ...