Nejde mi internet

Otázka

• 0

Dobrý deň.

Dnes mi nejde internet. Keď sa pripojím k wifi, píše mi že sieť wifi nemá prístup k internetu. Na ruteri nesvieti kontrolka internet. Prosím vedel by mi niekto poradiť čo s tým ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň.

Dnes mi nejde internet. Keď sa pripojím k wifi, píše mi že sieť wifi nemá prístup k internetu. Na ruteri nesvieti kontrolka internet. Prosím vedel by mi niekto poradiť čo s tým ?

skus ho na 10s vytiahnut z el. zasuvky a potom spustit

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A pozri aj kable, ci nahodou niekde nie je povytiahnuty (niekedy zvykne  byt na konektore RJ45/11 ulomena zapadka, kabel moze byt trocha povytiahnuty a problem je na svete).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keď všetko vyskušas , hlavne odpojenie od siete a počkať cca 10sek. a nepôjde to, máš možnosť sa opýtať na svoj profil, či všetko beží ako má na linke technickej podpory 0800 123 777

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To cislo  0800 123 777  je tak isto nanic ako aj chat bot, povedia ti ze na poruche pracuju a nemas moznost sa ani bavit s realnym operatorom. Treti den mi nejde net, ponuknu ti balicky ale ked nemas telekom tak ti su na 2 veci. Mozem pekne mat home office ked ani neviem dokedy bude realne vypadok.

Telekom velmi sklamal budem sa obzerat po inom poskytovatelovi, ktori ta neodpinka chatbotom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

chapem, je to neprijemne ked mas HO ale ak by sa teraz kazdy zakaznik rozhodol ked ma poruchu volat na linku 5x do dna, tak potom by sa uz nik dalsi nedovolal

skus cez tento formular https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam/ alebo napis na FB, nepojdu ti to opravit ale mozno ti budu vediet poskytnut blizsie info, pripadne to pourgovat. Ak je to ale nieco vaznejsie budes musiet pockat. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To cislo  0800 123 777  je tak isto nanic ako aj chat bot, povedia ti ze na poruche pracuju a nemas moznost sa ani bavit s realnym operatorom. Treti den mi nejde net, ponuknu ti balicky ale ked nemas telekom tak ti su na 2 veci. Mozem pekne mat home office ked ani neviem dokedy bude realne vypadok.

Telekom velmi sklamal budem sa obzerat po inom poskytovatelovi, ktori ta neodpinka chatbotom.

dá sa dovolať aj reálnej osobe. 
Je to nesmierne otravné, ale keď ti ten bot kontroluje pripojenie, vytiahni kábel z boxu. on to nahlási ako poruchu a prepojí ťa na človeka... 

malo to mať význam taký, že ľudia nebudú otravovať zamestnancvo tým čo sa dá opraviť resetom čo bot zvládne.... ale zo strany zákazníkov to má presne takýto efekt. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od MarianOb
      Po zapnuti internetu na pocitaci,sa mi po nejakej dobe cca 10 min odpoji internet a pripoji sa na inu siet (Realtek PCIe GBE Family Controller siet),takto sa to niekolkokrat odpoji a znovu pripoji,co ma dost vyrusuje.chcel by som to nejak nastavit,aby po zapnuti pczostala siet aka tam ma byt a nie sa to same kadejako prepajalo,je to pre mna spanielska dedina,tak ak ma niekto nejake riesenie,tak nejak aby som to ako lajk pochopil,dakujemäRuter mam 830 kRW
    • Od Katarina60
      Dobry den,
      Mam problem pripojit stolny PC s Linuxom k Wifi.
      Pripojenie toho isteho PC kablom k rouru funguje.
      Pripojenie ineho PC (Windows) k routru funguje - aj kabel, aj wifi.
      Pripojenie mobilov cez Wifi tiez funguje.
      S pocitacom nie je problem > ak si vytvoriim hotspot na mobile (iny operator), pocitac s linuxom sa bez problemov pripoji.
      Nejake rady?
      K
    • Od danielfecko01
      Dobry den, je mozne pouzit router Sagemcom 5670 aj na inu optiku nez je od telekomu? Vdaka
    • Od digitalnet
      Dobrý deň, na VDSL chcem použiť vlastný router, ale kvôli pevnej linke musím zobrať aj modem od Telekomu. Tu som čítal, že ak má zákazník aj inú službu (pevnú linku) neplatí za nájom routra v režime bridge. Je to pravda? Dik.
    • Od Oliver2205
      Dobrý deň.
      Študujem na vysokej škole a vybral som si projekt WLAN útoky, a rád by som sa opýtal či môžem vykonávať penetračné testovanie v mojej sieti.
      Nerád by som sa potom dozvedel, že som bol odpojený kvôli nežiaducej trafike z danej sieti. Čo sa penetračného testovania týka, tak ide o deauthifikačné útoky "DoS" po crackovanie hesiel a odchytávanie trafiky.
      Ďakujem pekne za odpoveď.
    • Od Kexotv
      Mám optický router hg8145v5 a mám zakúpený L  plán (250 Mbit). Router mám na prízemí a PC mám na druhom poschodí kde mám len rýchlosť 5-25mbit cez wifi adaptér. Je problém v routery alebo niečo iné?