magio tv

Otázka

• 0

dobry den chcem kupit samsung smart tv. a mam magio a set top motorola  ci bude fumgovat magio cez samsung znamy mal s tym bejake problemy dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

malo by to byť plne funkčné, Magio boxy sú určené pre všetky typy TV.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Určite problém nebude, keďže box pripájaš cez HDMI port, ktorý prenáša obraz. Čiže nie je ani reálne aby nejaký problém nastal.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od informovanost
      Zdravím... taká stupídna otázka.....ale
      nedávno som si dal predĺžiť viazanosť a miesto boxu s nahrávaním som zobral bez nahrávania.
      a tento nový box praská.... najlepšie by som to opísal asi ako praskanie dreva v ohni. 
      žiaden dym, žiaden zápach spáleniny, žiadne viditeľné iskry, nie je horúci nejak nadrámec.....
      tak by ma zaujímalo či to je normálne, alebo je vadný kus.... lebo je to prinajmenšiom divné....
      aby som sa jedného dňa nezobudil, že mi podpálil byt alebo niečo.... 
      vďaka.... 
    • Od KabLe
      Zdravim. rad by som sa opytal davnejsie islo nastavit nahravanie na SETTOP BOXE este niekolko minut po skonceni programu...
      teraz som to skusal najst no nikde som to nejako nenasiel, bola zrusena tato moznost nastavenia ?
      Lebo uz niekolko krat sa mi stalo ze som nieco dal nahrat a nenahralo to cele kedze to bol dlhsie ako bolo planovane v programe..
    • Od robertus
      Na markize a amc sú filmy v anglickom jazyku  ako to prepnem do slovenčiny a s ktorým ovládačom?
    • Od Dusan6666
      Dobrý deň máme Magio Go L . Máme dva televízory na jednom je nainštalovaný set to box a na druhý chceme to aktivovať cez aplikáciu ale nevieme sa dalej pohnúť kvôli tomu že ukazuje nám že je možné iba jedno zariadenie a to je už pripojené. Potreboval by som podrobný popis ako postupovať Dakujem za skorú odpoved 
    • Od monikazupkova
      Dobrý deň prosím vás da sa k magio boxu dostať nový ovládač. Magio máme uz roky a stratil sa nam ovládač. Dakujem za odpoveď 
    • Od martin915
      Zdravím majú nám zaviesť do 2 mesiacov optiku a chcel by som vediet aká je kvalita obrazu cez optický internet a ako to funguje,čiže káblovanie,setobox,nahrávanie,vypadávanie obrazu.Na kolkých tv mozeme sučasne pozerať Hd vysielanie a zároven si aj nahrávať.Momentálne mám Magio SAT  a setobox  Kaon KST B2046 PVR.S obrazom som spokojný,aj náhravanie je super,mám oled lg 55BX.dakujem