Aktualizácia cien: Predpredaj noviniek od Samsungu

Otázka

• 2

Ahojte,

Prinášam vám TOP správu tohto leta! V Telekome štartujeme predpredaj čerstvých noviniek Samsung Galaxy Note20 a Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G. Telefóny boli predstavené len pred niekoľkými hodinami  a sme radi, že ich predobjednávku už teraz viete uskutočniť aj v Telekome! Samozrejmosťou je naša web zľava do výšky 20 eur ;) 

Predobjednajte si našu novinku už teraz a získajte navyše príslušenstvo úplne zdarma!

K dispozícii je niekoľko zariadení, ktoré po splnení podmienok Samsungu (viď postup nižšie) získate spolu s predobjednávkou.  K telefónu Samsung Note 20 môžete dostať:  Herný ovládač MOGA XP5-X, bezdrôtovú nabíjačku a trojmesačné predplatné Xbox Game Pass alebo slúchadlá Galaxy Buds+. K telefónu Samsung Note 20 Ultra 5G zasa viete získať:  Herný ovladač MOGA XP5-X, bezdrôtovú nabíjačku a trojmesačné predplatné Xbox Game Pass alebo Galaxy Buds Live.  

Samsung Galaxy  Note 20 - plná suma: 1049 eur

T Ideál 21,T Dáta 21, T Ideál 23, T Ideál 25, T Dáta 25, T Ideál 27 – jednorazový poplatok 549 eur, k paušálu 20 eur

T Ideál 32, T Ideál 37 – jednorazový poplatok 469 eur, k paušálu 19 eur

T Dáta HD, T Nekonečno SD -– jednorazový poplatok 319 eur, k paušálu 18 eur

T Nekonečno HD – jednorazový poplatok 279 eur, k paušálu 17 eur

T Nekonečno MAX – jednorazový poplatok 199 eur, k paušálu 13 eur

Biznis Premium 23, Biznis Premium 26, Biznis Premium 28, Biznis Premium 32 – jednorazový poplatok 549 eur, k paušálu 20 eur

Biznis Premium 35, Biznis Premium 38 – jednorazový poplatok 449 eur, k paušálu 19 eur

Biznis Nekonečno SD  – jednorazový poplatok 299 eur, k paušálu 18 eur

Biznis Nekonečno HD  – jednorazový poplatok 249 eur, k paušálu 16 eur

Biznis T Nekonečno MAX – jednorazový poplatok 169 eur, k paušálu 12 eur

Samsung Galaxy  Note 20 Ultra 5G - plná suma: 1299 eur

T Ideál 21,T Dáta 21, T Ideál 23, T Ideál 25, T Dáta 25, T Ideál 27 – jednorazový poplatok 749 eur, k paušálu 22 eur

T Ideál 32, T Ideál 37 – jednorazový poplatok 669 eur, k paušálu 21 eur

T Dáta HD, T Nekonečno SD -– jednorazový poplatok 519 eur, k paušálu 20 eur

T Nekonečno HD – jednorazový poplatok 479 eur, k paušálu 19 eur

T Nekonečno MAX – jednorazový poplatok 329 eur, k paušálu 17 eur

Biznis Premium 23, Biznis Premium 26, Biznis Premium 28, Biznis Premium 32 – jednorazový poplatok 749 eur, k paušálu 22 eur

Biznis Premium 35, Biznis Premium 38 – jednorazový poplatok 649 eur, k paušálu 21 eur

Biznis Nekonečno SD  – jednorazový poplatok 499 eur, k paušálu 20 eur

Biznis Nekonečno HD  – jednorazový poplatok 449 eur, k paušálu 18 eur

Biznis T Nekonečno MAX – jednorazový poplatok 299 eur, k paušálu 16 eur

Návod ako postupovať ak chcete získať bonus od Samsungu:

1.      Myslite na to, že je potrebné uskutočniť predobjednávku v dátume od 5. 8. do 20. 8.

2.      Ďalší a dôležitý krok pre získanie bonusu je predregistrovať sa na samsung-bonus.eu do 20. 8., týmto vyjadríte svoj záujem o bonus.

3.      Od 21. 8. do 21. 9. doregistrujete identifikačné údaje svojho nového telefónu a potrebné údaje na samsung-bonus.eu.

4.      Po schválení zaregistrovaných údajov, vám bude e-mailom zaslaný link a e-voucher na príslušenstvo podľa vlastného výberu, ktorý môžete využiť do 21. 10. v e-shope samsung.sk.

Viac informácií nájdete na webe Telekomu

Tak čo? Zaujali vás nové telefóny? Kto z vás využije aj štedrú nádielku od Samsungu? Podeľte sa o svoje nákupy a názory, som zvedavá J

Galaxy Notte 20_20 Ultra 5G 650x220.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

26 odpovedí na túto otázku

• 0

pozrel, všetko OK

Uvidíme ako na tom bude tretí kus :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od manene
      Dobrý deň
      Chcem sa opýtať či je možné na telefónne číslo 0903657386 zakúpiť si telefón Samsung Galaxy S20 Cosmic Gray, ak áno v akej cene aká je akontácia a aké dlhé obdobie sa bude platiť pri paušály. 
      Ďakujem
      Kamil Pinček

• Od jojovrtak1
      Ahoj
      na bazosi&pod kopa ľudí predáva nové zabalené mobily, čo dostali ku paušálu. Keď si ho kúpim nebude počas 2 rokov problém s reklamáciou, keďže je telf viazaný na službu a meno niekoho cudzieho? Konkurencia oranžová toto zamieta aj keď má človek bloček, no nieje manžel/manželka pôvodného majiteľa telf
    • Od majda
      ako získam v nedelu puk cod ak som mimo civilizácie
    • Od Romsha17
      Chcem sa opýtať v decembri mi končí viazanosť paušálu a chcem ho hneď potom zrušiť treba podať žiadosť či mi ho automaticky zrušia?
    • Od Lucka
      V Telekome sa tešíme, že stále môžeme ponuku produktov rozširovať. A po prvýkrát vám budeme môcť ponúknuť PlayStation 5 k paušálu už pri jej začiatku predaja na Slovensku. Výhoda? V predvianočnom období môžete získať darček a vďaka nám si viete rozdeliť jeho cenu, takže neminiete naraz veľa peňazí.  Navyše si naň viete uplatniť aj našu web zľavu! Vyjadrite svoj záujem už dnes pomocou krátkeho formulára a neujdú vám žiadne novinky.

V čom vyniká nové „plejko“
      Bleskovo rýchle načítanie s ultravysokou rýchlosťou SSD, intenzívnejší zážitok s podporou vibračnej spätnej väzby, prispôsobiteľné spúšte, 3D zvuk a nová generácia neuveriteľných hier systému Playstation.
      Maximalizovaný herný zážitok s takmer okamžitým načítaním nainštalovaných hier systému PS5. Možnosť hrať novinky v lepšom rozlíšení aj na 4K televízore. Neuveriteľne živé a realistické farby. Nové konzoly PlayStation 5 podporujú až výstup 8K, takže je možné hrať hry na displeji s rozlíšením 4320p.  
      Aktualizácia spôsobu objednávania konzoly PS5: Konzolu PS5 bude možné odo dňa uvedenia na trh 19.11. objednať iba online. Nebudú teda k dispozícii k nákupu v kamenných predajniach.
      Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili naše stránky a predobjednali si PS5. Pre dokončenie objednávky kontaktujeme v tieto dni záujemcov telefonicky. O skončení predpredaja budeme informovať sms správou. Pre viac informácií nás sledujte aj naďalej.

Čítali ste už o tejto novinke? Aký máte názor na PlayStation 5?

• Od Sw3nko
      Dobrý deň, chcel by som sa opýtať na dátum dostupnosti Xiaomi Mi 10T Pro, keďže mám oň veľký záujem a končí mi paušál. A chcel by som sa ešte opýtať že či bude znova obnovenia ponuka Xiaomi Mi 10T Pro Extra s vacuum mopom?