• ×   Vložil si obsah s formátovaním.   Odstrániť formátovanie

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Lucka
      Ahojte, 
      mám skvelú správu pre fanúšikov iPhonu  
      V Telekome budeme mať dostupné všetky modely iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max naraz. Predobjednávky začneme zbierať od 6. novembra, predaj spustíme o týždeň neskôr v piatok 13. novembra. 
      Viac informácií budeme postupne zverejňovať v tejto téme. 
      Ako ste na tom vy? Koľkí z vás si plánujú objednať  iPhone novinku? Ktorý model chcete mať doma? 
      Teším sa na diskusiu  
      Lucka
    • Od cselli1
      31.Okt.mi skončí vyazanosť u O2,ale by som chcel prenosiť moj tel.číslo na Telekom už 1.Nov.2020.
      Mám u Vás Magio internet,Magio TV a aj Manželkove tel.čislo. ďakujem.
      S pozdravom: Peter Borbely
    • Od Brodykus
      Dobry den ak som si zalozil do mobilu kartku  skor ako ste mi preniesli cislo tak to nevadi?  Dakujem
    • Od hanka-62
      Dobrý deň.
      Mám záujem o predĺženie paušálu a k tomu by som si chcela objednať aj fitnes náramok  Xiaomi Mi Band 5.
      Chcem sa opýtať,či je v tých hodinkách české,alebo slovenské ovládanie (menu).
      Na nete som sa dočítala,že upgrade mal byť v auguste a mala by tam byť aj čeština,slovenčina.
      Anna Barčáková
    • Od killi152
      Mam telefon Samsung Galaxy a50 dual sim.ked niekomu volam (prevazne zo sim1) prestane po par sekundach pocut druhu stranu aj ked ma druha strana stale pocuje.ked hovor ukoncim a chcem zavolat znova napise nepodatilo sa pripojit.ked skusim zavolat z druhej karty, to iste. zapnem rezim V lietadle nasledne ho vypnem a vsetko funguje normalne. Je jedno ci ma protistrana telekom alebo nejakeho ineho operatora.hladat chybu v telefone alebo v sim karte?
    • Od reznisek
      Dobrý deň, chcel som sa opýtať či plánujete zaradiť do ponuky telefón Sony Xperia 5 ii 
      Ďakujem za odpoveď.