Aktualizácia cien: Predpredaj noviniek od Samsungu

Otázka

• 2

Ahojte,

Prinášam vám TOP správu tohto leta! V Telekome štartujeme predpredaj čerstvých noviniek Samsung Galaxy Note20 a Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G. Telefóny boli predstavené len pred niekoľkými hodinami  a sme radi, že ich predobjednávku už teraz viete uskutočniť aj v Telekome! Samozrejmosťou je naša web zľava do výšky 20 eur ;) 

Predobjednajte si našu novinku už teraz a získajte navyše príslušenstvo úplne zdarma!

K dispozícii je niekoľko zariadení, ktoré po splnení podmienok Samsungu (viď postup nižšie) získate spolu s predobjednávkou.  K telefónu Samsung Note 20 môžete dostať:  Herný ovládač MOGA XP5-X, bezdrôtovú nabíjačku a trojmesačné predplatné Xbox Game Pass alebo slúchadlá Galaxy Buds+. K telefónu Samsung Note 20 Ultra 5G zasa viete získať:  Herný ovladač MOGA XP5-X, bezdrôtovú nabíjačku a trojmesačné predplatné Xbox Game Pass alebo Galaxy Buds Live.  

Samsung Galaxy  Note 20 - plná suma: 1049 eur

T Ideál 21,T Dáta 21, T Ideál 23, T Ideál 25, T Dáta 25, T Ideál 27 – jednorazový poplatok 549 eur, k paušálu 20 eur

T Ideál 32, T Ideál 37 – jednorazový poplatok 469 eur, k paušálu 19 eur

T Dáta HD, T Nekonečno SD -– jednorazový poplatok 319 eur, k paušálu 18 eur

T Nekonečno HD – jednorazový poplatok 279 eur, k paušálu 17 eur

T Nekonečno MAX – jednorazový poplatok 199 eur, k paušálu 13 eur

Biznis Premium 23, Biznis Premium 26, Biznis Premium 28, Biznis Premium 32 – jednorazový poplatok 549 eur, k paušálu 20 eur

Biznis Premium 35, Biznis Premium 38 – jednorazový poplatok 449 eur, k paušálu 19 eur

Biznis Nekonečno SD  – jednorazový poplatok 299 eur, k paušálu 18 eur

Biznis Nekonečno HD  – jednorazový poplatok 249 eur, k paušálu 16 eur

Biznis T Nekonečno MAX – jednorazový poplatok 169 eur, k paušálu 12 eur

Samsung Galaxy  Note 20 Ultra 5G - plná suma: 1299 eur

T Ideál 21,T Dáta 21, T Ideál 23, T Ideál 25, T Dáta 25, T Ideál 27 – jednorazový poplatok 749 eur, k paušálu 22 eur

T Ideál 32, T Ideál 37 – jednorazový poplatok 669 eur, k paušálu 21 eur

T Dáta HD, T Nekonečno SD -– jednorazový poplatok 519 eur, k paušálu 20 eur

T Nekonečno HD – jednorazový poplatok 479 eur, k paušálu 19 eur

T Nekonečno MAX – jednorazový poplatok 329 eur, k paušálu 17 eur

Biznis Premium 23, Biznis Premium 26, Biznis Premium 28, Biznis Premium 32 – jednorazový poplatok 749 eur, k paušálu 22 eur

Biznis Premium 35, Biznis Premium 38 – jednorazový poplatok 649 eur, k paušálu 21 eur

Biznis Nekonečno SD  – jednorazový poplatok 499 eur, k paušálu 20 eur

Biznis Nekonečno HD  – jednorazový poplatok 449 eur, k paušálu 18 eur

Biznis T Nekonečno MAX – jednorazový poplatok 299 eur, k paušálu 16 eur

Návod ako postupovať ak chcete získať bonus od Samsungu:

1.      Myslite na to, že je potrebné uskutočniť predobjednávku v dátume od 5. 8. do 20. 8.

2.      Ďalší a dôležitý krok pre získanie bonusu je predregistrovať sa na samsung-bonus.eu do 20. 8., týmto vyjadríte svoj záujem o bonus.

3.      Od 21. 8. do 21. 9. doregistrujete identifikačné údaje svojho nového telefónu a potrebné údaje na samsung-bonus.eu.

4.      Po schválení zaregistrovaných údajov, vám bude e-mailom zaslaný link a e-voucher na príslušenstvo podľa vlastného výberu, ktorý môžete využiť do 21. 10. v e-shope samsung.sk.

Viac informácií nájdete na webe Telekomu

Tak čo? Zaujali vás nové telefóny? Kto z vás využije aj štedrú nádielku od Samsungu? Podeľte sa o svoje nákupy a názory, som zvedavá J

Galaxy Notte 20_20 Ultra 5G 650x220.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

22 odpovedí na túto otázku

• 1

Ahojte, 

@Peter Sivý  predpredajové kúsky máme v jemnej elegantnej zelenej farbe pre Note 20 a v nadčasovej čiernej je k dispozícii Note20 Ultra 5G :) 

príjemný deň

Lucka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Ahojte, 

doplnili sme ceny našich noviniek, nájdete ich doplnené v pôvodnom texte. 

Lucka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

aké budú predajné ceny ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

aké budú predajné ceny ?

sleduj stranku a dozvies sa :P:D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den, Este otazka, ake farby budu dostupne pre Ultra verziu? Treba to do predobjednavky na stranke samsung-bonus vyplnit.

Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

hm teraz otazka s20 ultra alebo note20 ultra. Ešte počkám na tú novinku od @T-Lubos aby som 2 roky nebanoval :-)

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

@Peter Sivý  predpredajové kúsky máme v jemnej elegantnej zelenej farbe pre Note 20 a v nadčasovej čiernej je k dispozícii Note20 Ultra 5G :) 

príjemný deň

Lucka

Dakujem. Uz netrpezlivo cakam na telefonat :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Lucka ak to nie je tajné, akú kapacitu bude mať Note 20 Ultra 5G v ponuke ?

128GB, 256GB alebo 512GB ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

@Lucka ak to nie je tajné, akú kapacitu bude mať Note 20 Ultra 5G v ponuke ?

128GB, 256GB alebo 512GB ?

Samozrejme 256GB, podla plnej ceny pozeraj. 128GB verzia nie je, ak hej, tak len LTE verzia. a 512GB verzia je v plnej cene drahsia

Editoval/-a Peter Sivý

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @roman.smutny

ide o zahraničné fórum. My v Telekome neevidujeme žiadne reklamácie zariadení Samsung Galaxy Note 20 a Samsung Galaxy Note 20 ultra.   

prajem príjemný deň

Lucka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

to vsak neznamena,ze ten problem nieje,trh je daleko rozsiahlejsi ako na slovenskom uzemí a je slepé nepozerat na uzivatelske problemy v zahranici.

ak je problem anglictina dajte vediet,prelozim

pozrite si vase zariadenie ked ho dostanete.

su reportovane stovkami uzivatelov  defekty na kamere

https://www.sammobile.com/news/galaxy-note-20-ultra-100-plus-camera-defects-report

Editoval/-a roman.smutny
zle citovane

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

test exynos vs. snapdragon

pre smrteľníka to je podľa mňa jedno

https://youtu.be/8hFgvR7k0tY

mozno ano,ale s prehrievaním Snapdragonu vs Exynosu by som si taký istý nebol.

to ma znepokujuje daleko viacej.Uz pri S20 Ultra telefone s Exynosom pri zatazovom teste pálil jak čert

Ahoj @roman.smutny

ide o zahraničné fórum. My v Telekome neevidujeme žiadne reklamácie zariadení Samsung Galaxy Note 20 a Samsung Galaxy Note 20 ultra.   

prajem príjemný deň

Lucka

pozrite si vase zariadenie ked ho dostanete.

su reportovane stovkami uzivatelov  defekty na kamere

https://www.sammobile.com/news/galaxy-note-20-ultra-100-plus-camera-defects-report

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @roman.smutny

prajem príjemný deň

Lucka

Prach alebo škrabanec pod sklom fotoaparátu.

Tento problém bude mať určite veľa kusov.

Budem to riešiť odstúpením od zmluvy.

Môj kus z Telekomu:

IMG_20200827_123457.jpg

IMG_20200827_123524.jpg

IMG_20200827_123545.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

uvidíme aký kúsok príde v stredu :-) ako tá smietka ovplyvňuje funkčnosť ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

chcem pre informáciu ostatným:

Screenshot_20200901_105117.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

uvidíme aký kúsok príde v stredu :-) ako tá smietka ovplyvňuje funkčnosť ?

Na funkčnosť to nemá žiadny vplyv, ale na takomto telefóne to nemá čo robiť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

chce to čas ? U mňa zatiaľ ok

IMG_20200902_113850.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Neviete ci sa v blízkej dobe neplánuje predávať Samsung galaxy note 20 ultra aj v Bronze verzii?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od woki
      Končí mi viazanosť onedlho. Chcem poslať email zo žiadosťou o skončení programu. Žiaľ nemôžem nájsť ma stránke žiaden email adresu. Len hlúpu virtuálnu asistentku. Moja email adresa je radoslavvokel@gmail.com, kde mi môžete poslať email z adresou. Telekom stránka je veľmi neprehľadná a zastaralá. 
    • Od miroslav.sajban
      Chcel by som prejsť z Easy Pecka na Paušál bez záväzkov. Viem to urobiť aj cez net alebo aplikáciu keď mám podpísanú dohodu o elektronickej komunikácii?

• Od chlebaks11
      Dobrý deň. Mám taký problém, niekedy sa mi stáva že mi niekto chce zavolať ale nemoze sa mi dovolať pričom mám signál a nepríde mi upozornenie sms-kou ze mi niekto volal. Neviete či to je mobilom alebo ako?
    • Od Peter Minčík juraj_mi
      Potrebujem zistiť do kedy mám zmluvu - viazanosť na moje číslo 0903184081  Ďakujem
    • Od Lucka
      Ahojte,
      Po viac ako 20 rokoch meníme značku svojich predplatených kariet: znamená to, že Easy nahrádza Predplatenka. Je predovšetkým zameraná na dáta, čomu je prispôsobená celková ponuka balíčkov. Dátové balíčky majú platnosť jeden, desať alebo 30 dní.

Denné dáta na Predplatenke
      Pri používaní dát sa vám automaticky aktivuje základný denný balíček za 50 centov, ktorý obsahuje 300 MB dát. Ďalej môžete využiť denný 2GB balík za 1,50 € alebo absolútny hit Predplatenky: nekonečný denný balík za 2 € (aktivujete iba v aplikácii Telekom).
      10 dní
      10-dňový balík s objemom 1GB bude stáť 2 €.
      30 dní
      30-dňové balíčky sú odstupňované podľa objemu dát:
       1 GB za 3 €  3 GB za 6 € 5 GB za 8 € Zjednodušené hlasové a SMS služby
      Cena 1 správy je 10 centov do všetkých sietí. Po dosiahnutí hranice 50 centov už máte ďalšie správy do konca dňa zdarma. Minúta volania je za 10 centov do všetkých sietí a po dosiahnutí hranice 50 centov už za ďalšie hovory neplatíte. Novinkou je nekonečný balík volaní na 1 číslo. Platí 30 dní a stojí 2,50 €.
      Úvodné benefity Predplatenky
      Predplatenku kúpite buď ako úplne novú SIM kartu alebo na ňu prejdite z ľubovoľnej Easy karty. Každého čaká aj 30-dňová bezplatná výhoda, vybrať si možno jednu z dvoch možností:
      1GB mesačný balík Nekonečný balík volaní Nekonečné piatky po prvom dobití
      Máme pre vás aj ďalší bezplatný benefit. Po prvom dobití (aspoň vo výške 5 €) získavate Nekonečné piatky, čo znamená, že celé tri mesiace surfujete (v piatky) bez obmedzení.
      Kde sa dá kúpiť a ako sa dá dobiť kredit?
      Nová karta Predplatenka sa dá kúpiť na viacerých miestach Telekomu: prostredníctvom SMS v tvare Predplatenka na 1233, na webe, na pobočke či objednať cez kontaktné centrum. Jej cena je 5 € a zákazník na nej získa 10 € kreditu. Prvá platnosť karty je 90 dní, po prvom dobití 12 mesiacov. Dobiť si ju viete cez Telekom aplikáciu, internet, bankomaty, aj internet banking.

Zájdite si aj na novú stránku našej Predplatenky.

• Od kormanko1
      Dobrý deň.
      Chcel by som sa informovať, či je možné prepis čísla z osoby na osobu iba na základe notársky overeného splnomocnenia pôvodného majiteľa na osobu, ktorá chce prepísať číslo na seba. Musí byť osoba fyzicky prítomná pri prepise? Ako by sa dal zrealizovať prepis, keď pôvodný majiteľ je mimo územia SR a nieje možné ho kontaktovať, ani nijako sa sním spojiť.
      Ďakujem