internet 50/5 mb/s

Otázka

• 0

Zdravim,

Dostal som ponuku na internet 50/5 mb/s, taku ponuku na webe som vobec nenasiel. 

Chcel by som sa spytat, ci niekto nemate skusenosti s danym balikom, je to stabilne? Nevypadava to? Jedna sa o neobmedzeny prenos dat plnou rychlostou? 

Konkretne lokalita vychod slovenska, dedinka Kuková.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

17 odpovedí na túto otázku

• 0

Zdravím zaradom nie, nevieme, nevieme, áno. 

je to nový hybridný balík, ktorý telekom začal ponúkať na základe zistení akcie zvyšovanie rýchlosti. neponúkajú ho ešte ani týždeň. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Nemas nejaky link na ktorom by sa dalo o danom baliku zistit nieco viac? Na webe som bohuzial nic nenasiel

Editoval/-a Maros1710
dodatok

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nemas nejaky link na ktorom by sa dalo o danom baliku zistit nieco viac? Na webe som bohuzial nic nenasiel

to ci to bude stabilne ti povie az technik pri zavedeni sluzby, ked s merakom premera linku a zisti jej parametre ci naozaj bude u teba dostupne 50/5 Mbit. V sucasnosti ponukaju na VDSL 5 balickov M M+ L L+ a XL (10, 25, 40, 60 a 90 Mbit)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

to ci to bude stabilne ti povie az technik pri zavedeni sluzby, ked s merakom premera linku a zisti jej parametre ci naozaj bude u teba dostupne 50/5 Mbit. V sucasnosti ponukaju na VDSL 5 balickov M M+ L L+ a XL (10, 25, 40, 60 a 90 Mbit)

preco potom ponukaju nieco, co este nemaju overene ci naozaj bude?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

pretože pri tej akcií zistili, že niektorým ľuďom vedenie zvládne vyššie rýchlosti a niektorý aj napriek tomu, že platia za vyšší balík, vedenie to neutiahne a reálne sa pohybujú medzi tým čo platia a nižším. tak vytvorili ešte také medziprofily. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

preto to ponúkajú, lebo chcú prilákať nových ľudí :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no dobre, tak sa spytam inak. Je tu niekto s DSL-kom od telekomu? Ako je spokojny s programom? Rychlost ktoru uvadzaju je priblizne taka aku ponukaju?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no dobre, tak sa spytam inak. Je tu niekto s DSL-kom od telekomu? Ako je spokojny s programom? Rychlost ktoru uvadzaju je priblizne taka aku ponukaju?

ja mam 40 mbit realne ide 35, s technikom som sa dohodol na nizsom profile lebo 40 nebola stabilna

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Volal som s technikom, vysvetlil mi co som potreboval vediet, len jednej veci som nepochopil. Povedal ze 50GB je obmedzene na stahovanie, to znamena ze sa to tyka len stahovania trebars filmov, hier atd? Nebude to trebars obmedzovat aj online hry?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Na DSL neplati FUP, ziadne obmedzenie tam nie je.. nemyslel technik magio internet vzduchom ?

Editoval/-a filipec12

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ano je to internet vzduchom

tam musi byt datove obmedzenie lebo by bola zakladnova stanica za chvilu pretazena

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

tam musi byt datove obmedzenie lebo by bola zakladnova stanica za chvilu pretazena

aha tak to tym padom je 50GB hrozne malo, akurat pozeram ze v robote som precerpal za posledny mesiac 115GB dat za mesiac a to som ani nepozeral filmy, sem tam netflix a ziadne hranie hier..

Editoval/-a Maros1710

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

aha tak to tym padom je 50GB hrozne malo, akurat pozeram ze v robote som precerpal za posledny mesiac 115GB dat za mesiac a to som ani nepozeral filmy, sem tam netflix a ziadne hranie hier..

tie  dalsie baliky L A XL maju 200 a 500gb limit

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

to ano ale za tu cenu mi to uz nestoji, chcem mat doma neobmedzny internet a nie obavat sa, ze mi raz dojde a nebudem moct robit to čo chcem/potrebujem normalnou rychlostou. Cize radsej pomalsi o 30 mbit ako rychlejsi s obmedzenym objemom dat

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

a VDSL u teba nie je dostupne ?

to ano ale za tu cenu mi to uz nestoji, chcem mat doma neobmedzny internet a nie obavat sa, ze mi raz dojde a nebudem moct robit to čo chcem/potrebujem normalnou rychlostou. Cize radsej pomalsi o 30 mbit ako rychlejsi s obmedzenym objemom dat

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

a VDSL u teba nie je dostupne ?

bohuzial nie

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od gogetter
      Dobrý deň, 
      Ako môžeme iniciovať zriadenie optickej siete pre obec Jarok konkrétne ulica Štepnice prosím ? 
      Optika by mala byť privedená po poštu vzdialenú cca 700m. 
      V obci Veľké Zálužie sa už začína v spolupráci s obecným úradom realizovať. Dá sa aj u nás prosím dohodnúť ? 
      Aký je postup prosím ?
      dakujem
      peter

• Od patrikdanis
      Dobrý večer jedna pani má záujem o internet typu VDSL2+ XL v Lokalite Budatínskej Lehote. Možno je tam aj viacero záujemcov, tak či sa plánuje do konca tohto roku spustiť VDSL2+ XL v jej lokalite. Určite by boli viacerí ľudia radi, lebo to patrí pod Kysucké Nové Mesto a minulý rok 2019 alebo predminulý rok 2018 bolo tomu, tak to aj v Oškerde a patrí to tiež pod Kysucké Nové Mesto, že tam bol dlhé roky internet cez ADSL pripojenie a už je aj VDSL2+ technológia. Ďakujem vám za všetky vaše rady.
    • Od Joey35
      Dobrý deň,
      chcel by som sa opýtať na dostupnosť optického internetu v lokalite Zborov ( okres Bardejov), presnejšie ulica Mlynská 27. Nakoľko viem, že sa tu realizovala výstavba optickej siete.
      Ďakujem.

• Od Zask0o
      Zdravím, posledné dni mávam dosť časté výpadky na mojej adrese. Je to tretí mesiac, čo od Vás mám L VDSL2, router je Speedport Entry 2i. Zatiaľ som to neriešil nijak, no zvažujem telefonát. Doteraz šlo všetko v poriadku a posledné dni, ako keby som dostal reset routru na diaľku.
    • Od Rastislav Pečík
      Rád by som sa spýtal, kedy cca bude dostupná optika v Šenkviciach na ulici A. Behúnka? Nedávno sa tu ťahali káble ... Ďakujem
    • Od MiroslavMax
      ako dlho mam cakat za zapojenie internetu po zaplateni faktury po vypnuti