Internet pre podnikateľov je teraz ešte lepší

Otázka

• 0

Ahojte,

len nedávno sme predstavili našu ponuku nových paušálov a nezaostávame ani pri fixnom internete pre našich biznis zákazníkov. Odteraz máme v Telekome pre firmy a podnikateľov k dispozícii nové programy pevného internetu Biznis NET, ktoré ponúkajú komfort prémiovej služby už v základnej cene. Čo všetko podnikateľom prinášajú?

Pomoc po ruke

Každý biznis zákazník s novým programom Biznis NET získava od nás  osobného agenta T-Mastra, ktorý sa postará o všetky jeho produkty
a poskytne odborné poradenstvo a konzultácie.

TOP Wi-Fi router

K novým programom Biznis NET získavajú biznis zákazníci kvalitný prémiový Wi-Fi router. Jedným z nich je model ADB SV4251, má lepšie pokrytie Wi-Fi signálom a umožňuje aj prístup k pokročilým nastaveniam.

Bezpečnosť o krok vpred

Súčasťou služby Biznis NET je aj integrovaná cloud bezpečnostná služba OnNet Security, ktorá chráni firemné dáta pred potenciálnymi kyber hrozbami ako phising, malware a mnohé ďalšie skôr, ako zasiahnu koncový bod, teda napríklad mobil či laptop firmy alebo sieť.. Znamená to, že naše najnovšie riešenie zabezpečuje ochranu pred nebezpečnými stránkami tak, že zablokuje webstránku a následne vám vyskočí upozornenie od Telekomu s oznamom, že stránka je zablokovaná. Databáza nebezpečných stránok sa pritom neustále aktualizuje. Nie je potreba žiadnej inštalácie, nastavení ani aktualizácie zo strany zákazníka.

Nahrávajte ešte rýchlejšie

Pri programoch optického biznis internetu zvyšujeme rýchlosti uploadu na dvojnásobok (až do 200 Mbps) a po novom uplatňujeme hodnoty download/upload v pomere 5:1. Pri VDSL pripojení sme pristúpili k navýšeniu rýchlosti uploadu tam, kde to bolo technicky možné až do 10 Mbps.

NONSTOP podpora

V prípade technického problému je tu pre biznis non-stop technická podpora na čísle 0800 123 369. Tá zabezpečí rýchlejšie odstránenie porúch.

Ak nastane výpadok internetu, zákazník môže požiadať o poskytnutie neobmedzených dát na číslo v sieti Slovak Telekom až na 48 hodín, v prípade pretrvávajúcej poruchy aj dlhšie.

Celú biznis ponuku nájdete TU

Ako sa vám pozdáva nová ponuka? 

prajem pekný deň

@Lucka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

ten router ste mohli za tie 3-4 roky zmenit :) to uz je stary krám :D

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Citát

Pri VDSL pripojení sme pristúpili k navýšeniu rýchlosti uploadu tam, kde to bolo technicky možné až do 90 Mbps.

Ktorý program si môžeme vybrať, aby sme pri VDSL metalike mali upload 90 Mbit/s? :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pozrel som aj do cennika a nikde nie je uvedena max. agregacia pri VDSL pripojeni - pri Magio Office Internet bola maximalna 1:20, aka je teraz pri Biznis NET?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Je mozne dokupit aj vyssie SLA ako standardne (ostranenie poruchy do 24 hodin)? Pri Magio Office Internet bolo mozne dokupit tusim 8-hodinove SLA za 10 eur/mes vratane DPH?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

@markodsk 90Mbit upload :) po jednom páre na VDSL ? Jedine na ITU-T G.993.5  a 100m od ústredne max, samozrejme negarantovane.

skôr si myslím, že G.fast alebo bonding dvoch liniek s profilom 35b

Editoval/-a eM Kei

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@markodsk 90Mbit upload :) po jednom páre na VDSL ? Jedine na ITU-T G.993.5  a 100m od ústredne max, samozrejme negarantovane.

skôr si myslím, že G.fast alebo bonding dvoch liniek s profilom 35b

Ja si skor myslim, ze je to preklep a spravne tam ma byt 90 Mbit/s DOWNLOAD (a nie upload).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od peto_6
      Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, kedy bude dostupná optická sieť v Slovenskej Ľupči? Pretože myslím, že je to dosť veľká obec navyše vo veľkej blízkosti krajského mesta Banskej Bystrice na to, aby sa sem dal poriadny internet. Za odpoveď vopred ďakujem! 
    • Od aya4
      dobry den prosim vas chcela by som sa informovat uz nejaku chvilu je na mape planovaneho pokrytia partizanska ulica v sali... aj prace vyzeraju ze skoncili... viete mi prosim povedat kedy by mal byt opticky internet na tejto ulici spusteny? dakujem pekne za odpoved
    • Od Jan2225
      Dobrý deň,

Chcel by som sa spýtať či sa plánuje optika v obci Slivník (okres Trebišov). Ďakujem
    • Od FordosP
      Dobrý deň,
      mal by som záujem o optický internet v Kolárove na Komárňanskej ulici.
      Optika tu je zavedená napr. na Komárňanskej 1,2,3,4, 6, 7,...10...36, ale na Komárňanskej č. 5 dajak chýba, neviem prečo. 
      Hľadám odpoveď aj riešenie, prečo náš dom nie je pripojený. 
      Boli tu z Nitry pred Veľkou nocou, aby sa ľudia napojili na ten internet, aj u mňa boli, dal som osobné údaje atď. a potom zistili, že dom nie je pripojený.
      Povedali mi, že po Veľkej noci to bude cca. 2 týždne, odvtedy nič. Škoda, že mi nepovedali, že po ktorej Veľkej noci to bude...
      Za odpoveď a možné riešenia Vám vopred ďakujem. 
      S pozdravom
      Patrik F.

• Od wladoD
      Ahoj,
      Pouzivam Sagemcom 5670, pripojil som nan USB kluc ako ulozisko. Viem sa k suborom a filmom dostat  cez pocitac.
      Ako prepojim USB ulozisko s  Samsung Smart TV, aby som mohol napr pozerat filmy ?
      Dakujem Vam za radu.
      Vlado
    • Od Bushman255
      Dobrý deň,
      pred vyše rokom som písal ohľadom optického internetu v Demänovej, ktorý sa mal realizovať. Odvtedy sa nič nepohlo, v exceli sa nič nenachádza a žiadne ďalšie informácie neboli zverejnené. Je to niekde vysvetlené, prečo je to tak, alebo z toho proste nič nebude a môžeme len dúfať, že niekedy v budúcnosti bude dostupný internet, ktorý sa aspoň podobá na niečo z 21. storočia. Ďakujem za odpoveď.