Otázka

• 0

Ahojte,

len nedávno sme predstavili našu ponuku nových paušálov a nezaostávame ani pri fixnom internete pre našich biznis zákazníkov. Odteraz máme v Telekome pre firmy a podnikateľov k dispozícii nové programy pevného internetu Biznis NET, ktoré ponúkajú komfort prémiovej služby už v základnej cene. Čo všetko podnikateľom prinášajú?

Pomoc po ruke

Každý biznis zákazník s novým programom Biznis NET získava od nás  osobného agenta T-Mastra, ktorý sa postará o všetky jeho produkty
a poskytne odborné poradenstvo a konzultácie.

TOP Wi-Fi router

K novým programom Biznis NET získavajú biznis zákazníci kvalitný prémiový Wi-Fi router. Jedným z nich je model ADB SV4251, má lepšie pokrytie Wi-Fi signálom a umožňuje aj prístup k pokročilým nastaveniam.

Bezpečnosť o krok vpred

Súčasťou služby Biznis NET je aj integrovaná cloud bezpečnostná služba OnNet Security, ktorá chráni firemné dáta pred potenciálnymi kyber hrozbami ako phising, malware a mnohé ďalšie skôr, ako zasiahnu koncový bod, teda napríklad mobil či laptop firmy alebo sieť.. Znamená to, že naše najnovšie riešenie zabezpečuje ochranu pred nebezpečnými stránkami tak, že zablokuje webstránku a následne vám vyskočí upozornenie od Telekomu s oznamom, že stránka je zablokovaná. Databáza nebezpečných stránok sa pritom neustále aktualizuje. Nie je potreba žiadnej inštalácie, nastavení ani aktualizácie zo strany zákazníka.

Nahrávajte ešte rýchlejšie

Pri programoch optického biznis internetu zvyšujeme rýchlosti uploadu na dvojnásobok (až do 200 Mbps) a po novom uplatňujeme hodnoty download/upload v pomere 5:1. Pri VDSL pripojení sme pristúpili k navýšeniu rýchlosti uploadu tam, kde to bolo technicky možné až do 10 Mbps.

NONSTOP podpora

V prípade technického problému je tu pre biznis non-stop technická podpora na čísle 0800 123 369. Tá zabezpečí rýchlejšie odstránenie porúch.

Ak nastane výpadok internetu, zákazník môže požiadať o poskytnutie neobmedzených dát na číslo v sieti Slovak Telekom až na 48 hodín, v prípade pretrvávajúcej poruchy aj dlhšie.

Celú biznis ponuku nájdete TU

Ako sa vám pozdáva nová ponuka? 

prajem pekný deň

@Lucka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

ten router ste mohli za tie 3-4 roky zmenit :) to uz je stary krám :D

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Citát

Pri VDSL pripojení sme pristúpili k navýšeniu rýchlosti uploadu tam, kde to bolo technicky možné až do 90 Mbps.

Ktorý program si môžeme vybrať, aby sme pri VDSL metalike mali upload 90 Mbit/s? :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pozrel som aj do cennika a nikde nie je uvedena max. agregacia pri VDSL pripojeni - pri Magio Office Internet bola maximalna 1:20, aka je teraz pri Biznis NET?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Je mozne dokupit aj vyssie SLA ako standardne (ostranenie poruchy do 24 hodin)? Pri Magio Office Internet bolo mozne dokupit tusim 8-hodinove SLA za 10 eur/mes vratane DPH?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

@markodsk 90Mbit upload :) po jednom páre na VDSL ? Jedine na ITU-T G.993.5  a 100m od ústredne max, samozrejme negarantovane.

skôr si myslím, že G.fast alebo bonding dvoch liniek s profilom 35b

Editoval/-a eM Kei

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@markodsk 90Mbit upload :) po jednom páre na VDSL ? Jedine na ITU-T G.993.5  a 100m od ústredne max, samozrejme negarantovane.

skôr si myslím, že G.fast alebo bonding dvoch liniek s profilom 35b

Ja si skor myslim, ze je to preklep a spravne tam ma byt 90 Mbit/s DOWNLOAD (a nie upload).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Benkam
      Dobry den 
      je mozne rozsirit pocet poloziek na rodicovskej kontrole  na tomto routry? 5  nastaveni mi prode malo, ak mam blokovat rozne zariadenia v domacnosti a nehovorim o dalsom obsahu  cierneho ci bieleho zoznamu .
      Vopred dakujem 
    • Od Benkam
      Dobry den , viem prosim na mojom routry vypnut / zapnut podla potreby LAN port?  nie som v tejto oblasti doma, ale nic co by tomu malo nasvedcovat som na web nastavovani nenasiel. Vopred dakujem 
    • Od LagoSk
      Dobrý deň mám taký problém. Nešiel nám doma internet tak sme zavolali na technickú linku a oni to nejak opravili no po tom ako to urobili mi prestal fungovať internet na pc ako by mal. Keď zapnem pc zapne sa wifi aj internet ide keď idem na napr web tak to funguje pár sekún a potom prestane načítavať. No popritom počítač stále príjma aj odovzdáva dáta routeru. Neviem ako to opraviť a preto píšem na toto fórum
    • Od AsusRT_AC68U
      Dobry den. je tu prosim niekto kto pouziva v bridge mode ADB  VV3212 od telekomu a za nim zapojeny AsusRT-AC68U na VDSL linke  ?
      Podla vsetkych moznych for, by to malo spolu fungovat uplne perfektne. Kupil som novy asus zapojil do bridge modu (na telekom linke prepli modem adb do bridge)  nastavil ppoe vytacanie. Meno a heslo.  Internet ide asi 3 minuty vzdy upne skvele. Ale po chvilke sa zacne odpajat internet, a nenacitava stranky (dlho ich nacitava a prerusuje spojenia). Neda sa to pouzivat, ma to stale vypadky.  Na tej vdsl linke je zriadena po novom pevna ip adresa, neviem ci to je kamen urazu alebo co...  
      Ked sa zapoji adb router priamo do pocitaca (bez asusu) a vytoci ppoe spojenie tak to ide v pohode. Ako keby ten asus nevedel fungovat s nim, stale v logoch restartuje WAN pripojenie.
      tento https://datacomp.sk/asus-rt-ac68u_d194144.html  udajne najnovsia revizia a nahrany najnovsi firmware...
      Dakujem vopred za akukolvek radu tip ako to vyriesit...
    • Od h-pevna
      Do dnes som  mal ADSL a router ADB VV3212, kde som si vedel nastaviť pripojenie tlačiarne. Od dnes mám VDSL a router speedport+ a  nevidím tu žiadnu možnosť ako nastaviť pripojenie tlačiarne.  Len mi zobrazuje že vidí tlačiareň, ale nie sú tu o nej žiadne informácie ani nič neviem nastaviť. Viete mi s tým pomôcť ?
    • Od lukrotrade
      Mám router ASUS DSL-AC55U  a pripojenie VDSL  30/5 Mbs
      V návode je aby sa "Vlan id" nastavil na hodnotu .... 848 (pri tomto nastavení je router nefunkčný)
      Funkčný je pri nastavení ...2510 , ale mám kolísavú rýchlosť pripojenia a výpadky pripojenia na internet
      Vždy je potrebné router resetovať !!!!  Ako nastaviť tento parameter????