Magio sat

Otázka

• 0

Dobrý deň dá sa znížiť v magiu sat z balíkal L na balík základný M

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od pteodaktil
      Zdravím,
      mám chytrý balík internet (L) + TV(M) od telekomu ...viazanosť do januára budúceho roku 
      ak si to teraz cez net predĺžim ...s tým, že mám záujem o vyšší balík TV (L) 
      aká zmluva mi vlastne príde ?
      na 24 mesiace +4 mesiace ?
      alebo upravená bude až nová zmluva po konci terajšej viazanosti ? 

• Od kjuteq
      Kedy bude konecne mozne prenajat viac ako 4 set-top boxy ? a zaroven pustat viac ako len 2 HD  kanaly naraz..... v dnesnej dobe 4K ponukat len 2HD streamy naraz teda ziadna slava.

• Od JanaVaryova
      Chcela som si aktivovať archív TV v Magente 1, ale nedá sa mi prihlásiť do Magenty 1. Vôbec mi nezasielate spätný kód na overenie. Prišiel mi iba raz, dala som ho, ale mi napísalo, že je nesprávny.
    • Od DominikGalovic
      Nebolo by možné zvýšiť audio Bitrate na niektorých HD kanáloch? Napr taká markíza či joj ma v SD kvalite lepšiu kvalitu zvuku ako jej HD verzia.. Takto sa to nedá počúvať,je to ako nekvalitnaMP3ka. A nie,nie je chyba v mojom TV prijímaci,mal som možnosť to odskúšať aj u susedov. Na to že obraz je v HD,zvuk je spred 20 rokov...mám pocit že to neni ani 160kbps (skôr 96).
      JOJ HD,MARKIZA HD,DOMA HD,PLUS HD,WAU HD - na týchto kanáloch je to s kvalitou zvuku biedne. Na technickej podpore samozrejme odpoveď že všetko je ok,no ale nie je... Tak snáď si to tu niekto kompetentný všimne. Snáď nie som jediný komu to vadí.
    • Od soho1907
      dobrý deň,
      ako mám postupovať , keď mám nefunkčný diaľkový ovládač? 

ďakujem
      Drahomír Čigáš
    • Od Tataracik
      Seká obraz aj zvuk na spektrum home, neda sa na to pozerať