Optika - Alekšince, Rišňovce

Otázka

• 0

Ahojte,

tento týždeň nám prišliel do pošty formulár, že v obci plánuje Telekom vybudovať optickú sieť. Dalo by sa nejak bližšie prezistiť informácie, kedy plánujú výkopové práce a podobne?

Vopred vďaka za odpoveď :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

tento týždeň zisťujú záujem, ak bude záujem dostatočne vysoký bude sa rokovať s obcou, ak obec nebude mať nejaké špeciálne požiadavky alebo niečo, tak by sa pomerne rýchlo malo prejsť ku výstavbe. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

tento týždeň nám prišliel do pošty formulár, že v obci plánuje Telekom vybudovať optickú sieť. Dalo by sa nejak bližšie prezistiť informácie, kedy plánujú výkopové práce a podobne?

Vopred vďaka za odpoveď :) 

zisti si od starostu kontakt na projektanta 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

na to že tam by si sa dozvedel priamo informácie od toho kto by to projektoval. myslel to dobre. 

no ale čo výstavba niečo trvá tam sa môžu aj termíny posúvať podľa toho ako to pôjde. a keď skončia, tak 100 dní sa ešte bude čakať, prečo neviem, ale sa bude čakať kým sa to všetko zaradí v systéme a kým si to zákazníci priamo budú môcť zobrať ako službu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@filipec12 takúto reakciu si si mohol hádam aj odpustiť, načo je to dobre?

@informovanost ďakujem pekne :)

to nie je sranda, len projektant ti vie presne povedat datumy vykopov, uzemnych rozhodnuti atd ;)

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

to nie je sranda, len projektant ti vie presne povedat datumy vykopov, uzemnych rozhodnuti atd ;)

tak to potom pardón, zle som to pochopil. vďaka za objasnenie :$:)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tak to potom pardón, zle som to pochopil. vďaka za objasnenie :$:)

pohoda :) hovorim z vlastnej skusenosti, lebo u nas sa tiez planuje optika.. a ked mas kontakt na projektanta vies castokrat viac info ako samotny starosta :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Bushman255
      Dobrý deň,
      pred vyše rokom som písal ohľadom optického internetu v Demänovej, ktorý sa mal realizovať. Odvtedy sa nič nepohlo, v exceli sa nič nenachádza a žiadne ďalšie informácie neboli zverejnené. Je to niekde vysvetlené, prečo je to tak, alebo z toho proste nič nebude a môžeme len dúfať, že niekedy v budúcnosti bude dostupný internet, ktorý sa aspoň podobá na niečo z 21. storočia. Ďakujem za odpoveď.
    • Od ComfyKozy
      Dobrý deň,  ešte v marci tohto roku ste mi písali, že v Prešove na ulici Pod Táborom bude optický internet do 31.10.2021. Zatiaľ tam neprebiehajú žiadne práce. Tak sa chcem znova opýtať, kedy sa plánuje realizácia optického internetu na ulici Pod Táborom v Prešove?
      Ďakujem
    • Od Jurajb
      Zdravím,
      plánuje sa optika v obci Badín, okres Banská Bystrica a ak áno tak cca kedy ?
      Ďakujem
    • Od Tarantula52
      Ahojte prosím o radu už sa to tu riešilo niekoľko krát ale ani raz nedoriesene, je tu vôbec niekto z telekomu kto by reálne odpovedal na otazky❓
      Odkedy mam vás nový prémium router neustále mi ohlasuje z wifi zariadenia niekedy raz za dve hodiny niekedy každých 15 minút. Bol u mňa už 2 krat technik meneny optický kábel, 2 krat menené wifi-sagemcom f@st 5670 a stále to isté dookola. Predtým používané zariadenie úplne bez problémov fungovalo musí byť teda dačo v tom zariadení zle nastavene o com zjavne v Telekome nevedia ( aspoň sa tak tvária ) budem vďačný za akúkoľvek radu lebo už to nedávam 😂🙏
    • Od peto15
      Zdravím , chcem nahlásiť nefunkčnú online televíziu cez službu Magio GO ..... Nefunguje na apple macbook s procesorom M1 ani cez safari ani cez chrome odskúšané na viacerých modeloch aj pro aj air ..... Poprosím o opravu tejto chyby ,  po spustení online prenosu po chvíli napíše neznáma chyba a obraz sa zasekne ..... 

• Od Tommy753
      Dobrý deň, chcem sa spýtať  kedy bude dostupné optické pripojenie v obci Mojzesovo? Výkopové práce už v obci prebehli. Ďakujem za odpoveď.