Otázka

• 0

Zdravím, od včera (25.7.) poobedia máme problém s internetom. Vôbec nemá signál alebo ako to nazvať, čiže sme viac menej bez internetu. Vypnutie / zapnutie nepomáha ani reset routera. Vie niekto poradiť, čo s tým, ako to riešiť? Ďakujem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Zdravím, od včera (25.7.) poobedia máme problém s internetom. Vôbec nemá signál alebo ako to nazvať, čiže sme viac menej bez internetu. Vypnutie / zapnutie nepomáha ani reset routera. Vie niekto poradiť, čo s tým, ako to riešiť? Ďakujem 

Este prekontrolovat kable celkovo a v konektoroch

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od podracky.lukas
      Ahojte,
      mám optický internet OptikNET ŠTART (download 50 MB/s , upload 10 MB/s), pri meraní cez speedmeter mi namerá download max. 20 MB/s, priemer okolo 18 MB/s a upload v pohode okolo 9 MB/s. Meral som to cez wifi cez stolný PC alebo aj telefon. Môže to cez wifi znížiť max. rýchlosť sťahovania na polovicu? 
      wifi router mám svoj: TL-WR841N 300 Mbit/s  https://www.tp-link.com/cz/home-networking/wifi-router/tl-wr841n/
      wifi USB adaptér: TP-Link Archer T2UH (Bezdrátové připojení 600 (433+150) Mbit/s se standardem 802.11ac) https://www.tp-link.com/cz/home-networking/adapter/archer-t2uh/
      vo vlastnostiach ethernetu wifi USB adapteru mi ukazuje rýchlosť 150 MB/s  ==== Ak by som mal net rýchlosťou OptikNET IDEÁL (350/70), tak wifi adapter mi nepovolí vyššiu rychlosť sťahovania ako 150 MB/s ??? Ak by som chcel zmenit na 5 GHz aby som mal max rychlost 433 MB/s , tak rátam že asi by som musel mať router s podporou 5 GHz sieťou aby mi to povolilo väčšiu rýchlosť ?  Mám aj extender TP-Link TL-WA850RE, ktorý som umiestnil do spálne kde mám aj stolný počítač pre lepšie rozšírenie signálu lebo wifi router mám v obývačke čo je teda cez chodbu až ďalej miestnosť.
      Čo by ste mi poradili? Kúpiť router s podporou na 5 GHz sieť + zvýšiť rýchlosť internetu na Optik Ideál (350/70) ak chcem sťahovať väčšie dáta alebo pozerať filmy na netlfixe, Magio GO apod. ? 
      ďakujem za rady
    • Od denoo9
      Ahojte, čo to môže byť ak pri normalnom reštarte DSL-AC68U ASUS , sa mi zjavi volna wifi siet menom "Obývačka.l029" asi na 1 minutu, a jej IP adresa je 192.168.255.249
      a ked dam do browsera vlastne ma to prepoji na moj asus router, a vlastne to je moja WIFI, a ked skusim dat za tu minutu speedtest tak ping je ale 400 a velmi slaba rychlost, po minute to zmizne a už sa obnovi moja povodna zaheslovana wifina.
      čo to akože može byt? nikdy som nevytvaral taku wifi siet.
    • Od Jan2225
      Dobrý deň,

Chcel by som sa spýtať či sa plánuje optika v obci Slivník (okres Trebišov). Ďakujem
    • Od ScorpionSVK
      Dobrý deň.
      Chcel by som sa spýtať či sa bude zrýchľovanie optického internetu týkať aj stálych zákazníkov alebo len nových? 

Aktuálne máme pripojenie v domácnosti 600/60 Mbps, podľa novej ponuky by to bol 700/140 Mbps. A so skupinou Magenta 1, ktorú máme taktiež až 1000/200 Mbps.

Ako získať tieto nové rýchlosti?

Ďakujem
    • Od odlozil1
      Zdravim vsetkych na fore. Mam dotaz na majitelov routera speedport plus. Aka Vam ide rychlost na wifi? Ja mam 40/8, na drote mi ide pekne 39/7, ale wifina iba 18/5. A to je merane vedla routera. Cim dalej, tym ide pomalejsie. V druhej miestnosti sotva 12 download, upload je dobry. Mate podobne problemy, lebo to mam iba ja. Dakujem za odpovede.
    • Od YKAC1339
      Menil som router, po zapojení mi nefunguje wifi. Na podpore mi pán povedal, že si to mám zapojiť sám, že je to jednoduché. Tak som bez wifi (internet v PC mi funguje). Vedel by niekto pomôcť?