Otázka

• 0

Zdravím, od včera (25.7.) poobedia máme problém s internetom. Vôbec nemá signál alebo ako to nazvať, čiže sme viac menej bez internetu. Vypnutie / zapnutie nepomáha ani reset routera. Vie niekto poradiť, čo s tým, ako to riešiť? Ďakujem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Zdravím, od včera (25.7.) poobedia máme problém s internetom. Vôbec nemá signál alebo ako to nazvať, čiže sme viac menej bez internetu. Vypnutie / zapnutie nepomáha ani reset routera. Vie niekto poradiť, čo s tým, ako to riešiť? Ďakujem 

Este prekontrolovat kable celkovo a v konektoroch

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od ScorpionSVK
      Dobrý deň.
      Chcel by som sa spýtať či sa bude zrýchľovanie optického internetu týkať aj stálych zákazníkov alebo len nových? 

Aktuálne máme pripojenie v domácnosti 600/60 Mbps, podľa novej ponuky by to bol 700/140 Mbps. A so skupinou Magenta 1, ktorú máme taktiež až 1000/200 Mbps.

Ako získať tieto nové rýchlosti?

Ďakujem
    • Od odlozil1
      Zdravim vsetkych na fore. Mam dotaz na majitelov routera speedport plus. Aka Vam ide rychlost na wifi? Ja mam 40/8, na drote mi ide pekne 39/7, ale wifina iba 18/5. A to je merane vedla routera. Cim dalej, tym ide pomalejsie. V druhej miestnosti sotva 12 download, upload je dobry. Mate podobne problemy, lebo to mam iba ja. Dakujem za odpovede.
    • Od YKAC1339
      Menil som router, po zapojení mi nefunguje wifi. Na podpore mi pán povedal, že si to mám zapojiť sám, že je to jednoduché. Tak som bez wifi (internet v PC mi funguje). Vedel by niekto pomôcť?
    • Od zdenkokovac
      včera podvečer začal vypadávať internet aj televízia po opakovaných reštartoch TV a internet na PC funguje. Nedá sa však použiť WiFi. Na routri nesvieti signálka WAN
    • Od milangrozanic
      Neviete preco telekom blokuje na routeri huawei HG8145V5 5GHz wifi? 
      Vyrobca udava ze tento router ma 5GHz-vu wifi dokonca k7m mi technik nepripojil dane zariadenie na optiku tak tam aj bola moznost
      nastavit si 5GHz wifi potom mi napojil router na optiku ten si stiahol konfiguracne data zo servera a ajhla zrazu uplne zmizla moznost nastavit si 5GHz wifi.
      mam to brat tak ze ked si kupim od telekomu auto tak mi jedno sedadlo prelepia sedou paskou aby sa nedalo pouzivat?
      Ked uz to ten hw podporuje nechapem preco to je blokovane len kvoli tomu aby sme si platili premium balik ktory obsahuje 5Ghz router? ved je 21 storocie to by mala byt samozrejmost ze mam tuto akoze premium 5Ghz wifinu ...
    • Od 127480208
      Dobrý deň.
      Máte v pláne v najbližšom období zriadenie Optického internetu  v obci Oslany okres Prievidza?
      Petriska