Optika Lehnice Sása

Otázka

• 0

Zdravím. Otázka, kedy sa bude možné napojiť na optiku? Pred mesiacom budovali, ale nemáme žiadne info. Ďakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

preverím a dám vedieť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Jednu adresu mi ešte zobrazuje ako nepokrytú, termín ukončenia je 31. 07. 2020, preto sa bude možné pripojiť pravdepodobne až v auguste.

Myslím si, že keď budú spustené objednávky, navštívia Vás predajcovia Telekom Doma s ponukou služieb. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od franci012
      Dobrý deň prajem
      Tento rok na jar mala byť realizovaná výstavba optickej siete v obci Voderady no zatiaľ sa nedeje nič. Písal som aj na obecný úrad a oni mi odpísali že sa mám informovať u vás nakoľko oni vedia že mala byť realizovaná ale nevedia prečo sa nezačala výstavba.
      ďakujem pekne za odpoveď
    • Od Lucka
      Ahojte
      po mimoriadne úspešnom roku 2020 s viac ako 120-tisíc novými prípojkami pokračuje Telekom v nasadzovaní optiky do nových lokalít aj v roku 2021. Budovanie s novými lokalitami do desiatok tisíc nových domácností prebiehalo dokonca aj počas oboch veľkých vĺn pandémie.
      Za posledné týždne a mesiace sme priniesli optickú sieť napríklad do týchto lokalít: Bajany, Borčice, Čaňa, Dargov, Hrabovec nad Laborcom, Jablonec (okr. Pezinok), Jablonov (okr. Levoča), Kočovce, Kováčová, Nižný Kručov, Plešivec, Radvaň nad Laborcom, Somotor, Stupné, Telince, Teriakovce, Trsťany, Volica, Závadka (okr. Michalovce). Optika pribúda priebežne aj v ďalších lokalitách.
      Slovak Telekom dosiahol s pokrývaním vlastnou optickou sieťou hranicu 790-tisíc domácností na Slovensku a bude v jej výstavbe pokračovať aj v ďalších mesiacoch.
      Nájde sa tu niekto z týchto "najnovších" lokalít? Podeľte sa o svoje skúsenosti s internetom od Telekomu
      prajem príjemný deň
      Lucka 
    • Od Miroslav Burdych
      Dobrý deň,
      prosím o preverenie štádia projektu optického internetu v lokalte Bratislava, Devínska Nová Ves, Pieskovcová ulica.
      Pred rokom ste poskytli informáciu, že sa rieši projektová dokumentácia vo vlákne https://forum.telekom.sk/topic/21417/#comment-58096
      Aký je aktuálny stav? 
      kedy bude realizovaný vysokorýchlostný internet aj vtejto časti Devínskej Novej Vsi?  

S pozdravom
      Miroslav Burdych
    • Od Mino150
      Dobrý deň,

u nás pravdepodobne na celom sídlisku vybudovali optický internet a zaujímalo by ma odkedy sa bude dať naň pripojiť. A tiež by som chcel vedieť rýchlosť optiky, či to bude Magio internet L (RÝCHLOSŤ 250/25 Mb/s) alebo aj Magio internet XL (RÝCHLOSŤ 600/60 Mb/s). Ide o adresu Rajec, Jabloňová 194/2. Ďakujem za odpoveď.

• Od fero1278
      Plánujete v obci Bobrovec optický internet?

• Od Rafajrma78
      Dobry den,
      chcel by som sa opytat, kde by som zistil v akom stave je moja ziadost o pripojenie vchodu bytoveho domu na rozvody optickeho internetu.
      Volal som na zakaznicku linku, tam sa nedokazali dopracovat k ziadosti nakolko ta nieje vedena na moje meno, ale na oznacenie vchodu. V kamennej predajni, kde som ziadost podaval mi veduca nedokaze dat info v akom stave je moja ziadast. Vraj ju, len zasle na nejaku mailovu adresu a viac nevie. Mame vraj cakat. Ale do kedy? Az ubehne rok? Toto som od nemeckej spolocnosti v 21. storoci neocakaval.
      Za info vopred dakujem.