Prosím vás,ako zistím kedy mám nárok na nivy mobil? Predtým mi stačilo zadat číslo a teraz to nikde neviem nájsť...

Otázka

• 0

Dobrý deň... vôbec neviem zistiť že či,alebo kedy budem mať nárok na nivy mobil k pausalu,poprípade či zmenou na jeden z tých nových pausalov budem mať, neviete kde to nájdem? .. Nemám čas ísť na pobočku,ďakujem za info

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Brodykus
      Dobry den ak som si zalozil do mobilu kartku  skor ako ste mi preniesli cislo tak to nevadi?  Dakujem
    • Od hanka-62
      Dobrý deň.
      Mám záujem o predĺženie paušálu a k tomu by som si chcela objednať aj fitnes náramok  Xiaomi Mi Band 5.
      Chcem sa opýtať,či je v tých hodinkách české,alebo slovenské ovládanie (menu).
      Na nete som sa dočítala,že upgrade mal byť v auguste a mala by tam byť aj čeština,slovenčina.
      Anna Barčáková
    • Od killi152
      Mam telefon Samsung Galaxy a50 dual sim.ked niekomu volam (prevazne zo sim1) prestane po par sekundach pocut druhu stranu aj ked ma druha strana stale pocuje.ked hovor ukoncim a chcem zavolat znova napise nepodatilo sa pripojit.ked skusim zavolat z druhej karty, to iste. zapnem rezim V lietadle nasledne ho vypnem a vsetko funguje normalne. Je jedno ci ma protistrana telekom alebo nejakeho ineho operatora.hladat chybu v telefone alebo v sim karte?
    • Od reznisek
      Dobrý deň, chcel som sa opýtať či plánujete zaradiť do ponuky telefón Sony Xperia 5 ii 
      Ďakujem za odpoveď.
    • Od Strko
      Zdravim. Chcel by som  výpis hovorov za mesiac september. Ako postupovať?
    • Od Gajdy40
      Dobry den,
      Už pred viacerými dňami som si všimol že zmizli z ponuky telefóny xiaomi mi 10 a aj jeho lite verzia.Budú ešte v ponuke?
      Ďakujem za odpoveď.