Faktúra júl mesiac

Otázka

• 0

Dobrý deň prajem,

chcela by som sa opýtať aké to boli poplatky a služby za júl mesiac 10,80? Ďalej čo ma zaujíma je na ten chytri balík, prečo tento mesiac zrazu 8e viac musím zaplatiť, a predošlé dva mesiace o 7-8e menej som platila??? Poprosím vysvetlenie, nakoľko to vo faktúre v mobilnej aplikácie nevidím žiadne také že čo som robila aby sa mi zvýšil účet. Lebo dva mesiace menej ako 50e platím a zrazu tento mesiac o 20e viac? S tým že sme skoro týždne neboli doma, všetko bolo doma vypnuté. To čo som si na mobile niekoľko krát zo slovenského čísla poslala v romingu smsku je moja chyba, ale aj to bolo len nejakých ani necelé 3e. Ale to aj tak bol účet k mobilu, čiže 30 plus 2 cela niečo kvôli mojej nezodpovednosti. 

Číslo adresáta je 410****601

Kontaktovať ma môžete ma mar*********kova@gmail.com 

Alebo na t.č.: 094****800 

Ďakujem pekne! 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

číslo užívateľa máš napríklad na faktúre, no vedia to pozrieť aj podľa rodného čísla napr. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

zdravím Pepsi,

to mi je jasné, že tu mi to pozrieť neviete......Volala som na INFO LINKU PREDTYM ako som písala otázku sem, zrejme preto, že tam som sa nedozvedela nič.....nemám ID užívateľa.....bez toho mi nevie zistiť tam vraj nič......na ZMLUVE to ID nemám....toľko k veci.....či by som sa niečo dozvedle cez link čo si uviedol je tiež otázne......no aj tak vďaka za tipy......

aha pardon......to nebola moja téma......

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V zmluve to musí byť uvedené, až na to že to nie je ID užívateľa ale kód adresáta / kód účastníka.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar