Okrádač dát

Otázka

• 0

Dobrý večer, chcem sa spýtať či aj Vám sa míňajú dáta ako na bežiacom páse. Mám 21 GB internet ktorý nevydrží ani 2 týždne a priateľka ktorá má 4ku surfuje rovnako a ledva minie 6 GB . Otázka smeruje na telekom ako je to možné ? Aby nestačilo ešte má aj vyhodili z magenti a neviem kvôli čomu . Pani v Telekome tvrdila že to je na celu viazanosť ktorá si to spravila na seba . Ďakujem telekom žiadne zľaví za 10 rokov iba samé príplatky. 1/2021 konci viazanosť ak neponúknete lepšie asi budem nútení prejsť ku konkurenci .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 1

Jakub182, skontroluj si, či ti nejaká aplikácia na pozadí nesťahuje dáta, lebo si skutočne prvý, čo sa na toto sťažuje. Nikdy sa mi to nestalo a aj v roamingu sa dokoca telefón správa zodpovedne a nesťahuje nič, vrátane aktualizácii. Chyba bude v tvojom mobile a nastavení na 100%

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

presne ako pise Juraj0506, zatial sa mi tiez nestalo aby mi ukradli data, nemas nahodou k pausalu este zdielanu SIM, ktoru niekto veselo vyuziva alebo si vytvaras hotspot, ktory veselo vyuzivas ? magenta 1- spravca ta moze kedykolvek vyhodit a telekom za to nemoze, je to na rozhodnuti spravcu. Samozrejme sa mozes pridat do inej alebo si vytvorit vlastnu skupinu, na to ale aby si mal data naviac, musis mat aj internet alebo TV. 

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mám Áno L 10GB + 5GB ( Magenta 1).  Ešte sa mi nestalo,žeby ma Telekom okradol o dáta. Stále sa mi prenášajú do nasledujúceho mesiaca. Počas koronakrízy som mal neobmedzené dáta 1000GB a tak sa som ušetril dáta,a tie mi stále zostávajú. Som spokojný s kvalitou siete Telekomu,nemal som žiaden problém narozdiel od Funfónu ( Orange),kde mi padali hovory a preto som sa musel vrátiť späť do Telekomu po dvoch mesiacoch. Čo  sa týka verných zákazníkov,tak Telekom,už nevie ( vlastne nechce poskytovať zľavy na paušály). Fakt neviem,ako je to teraz pri  nových T-paušáloch. V minulosti,viem,že sa opakujem Telekom  vedel poskytnúť zľavu po skončení viazanosti -20 %. Napríklad,ak končila viazanosť na Happy L dostali ste Áno L so zľavou -20%  = 24€ s DPH samozrejme s viazanosťou 24 mesiacov.  Niektorí šťastlivci dostali Áno L paušál so zľavou až -40% takže platili 18€ s DPH ( viazanosť samozrejme). Neskôr dávali,len tú mizernú zľavu -20 % na Áno L,ak ste žobrali mohli ste ju dostať. Podotýkam,že nie každý dostal,aj tu mizernú zľavu -20 % a mohli ste mať,aj dobrú disciplínu a nedali,ani tú zľavu -20 %. Stále Telekom dával,menej a menej zvýhodnení pre verných zákazníkov. Ak dostaneš nejakú zľavu na T-paušál  tak napíš.😀😉 Rád by som vedel,či  nechali zľavu -20 %( aspoň túto).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar