Otázka

• 0

Dobrý deň, dneskajším dňom mal môj VDSL internet prejsť z balíka L na balík XL. Dorazila aj SMS potvrdzujúca úspešnosť úkonu ale internet sa zvýšil iba o cca 1,3MB/s.

(L: 4,7MB/s --> XL: 6MB/s). Vedeli by ste mi poradiť či sa s tým dá niečo robiť alebo ostáva  len obrátiť sa  na tech. podporu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

9 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobre by bolo keby si sem dal vypis parametrov pripojenia z routra. Je dost mozne ze to rozychlejsie uz nepojde a tym padom by som ja osobne ani XL nebral. Zbytocne drahe.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ospravedlňujem sa ale bohužiaľ neviem ako sa k danému výpisu dostanem, mohli by ste mi to prosím objasniť ?  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

daj do prehladavaca 192.168.1.1 na spodnej strane routra mas napisane login udaje meno a heslo .. ak mas zte router prejdi do sekcie internet a najdes tam parametre DSL ..ak mas ADB staci sa lognut a parametre budu zobrazene v lavom stlpci obrazovky

Ospravedlňujem sa ale bohužiaľ neviem ako sa k danému výpisu dostanem, mohli by ste mi to prosím objasniť ?  

je dost mozne ze tvoja linka viac neda alebo mas este stale nastaveny testovaci profil

Editoval/-a filipec12

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

DNS.png

si na maxime linka viac neda vzhladom na utlm a sumove rozpatie

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

si na maxime linka viac neda vzhladom na utlm a sumove rozpatie

dá sa s tým niečo robiť ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

dá sa s tým niečo robiť ?

nie.. jedine postavit blizise k tebe MSAN a to je draha zalezitost to robit telekom nebude.. jedine pockat na optiku

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

a inak ešte mám jeden problém ale nie som si istý či je internetom. Keď pripojím notebook k wifi tak sa nepripojí na internet (nejde spustiť žiadnu stránku etc...)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

skus pridelit notebooku rucne IP adresu cez centrum sieti  zmenit  nastavenie sietovych adapterov.. a tam daj spravim tlacidlom vlastnosti a ipV4  prvy riadok napis ip adresu napr. 192.168.1.23  druhy riadok 255.255.255.0 a treti je ip routra 192.168.1.1 mozes ale nemusis dat aj DNS 8.8.4.4... este sa presvedc ci davas dobre heslo od wifi.. ak nevies ako na to pouzi YT ;)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar