Elektronická pošta

Otázka

• 0

Vas oznam jasne hovori, ze elektronicka posta od Slovak Telekom, a.s. bude este k dispozicii len do 30. 11. 2020. Velmi nestastne riesenie pre kazdeho zakaznika, kedze za 20 rokov mam na uvedeny mail napojenych niekolko stoviek for, eshopov a pod. Popri tom napr. aj toto forum. Chcem vediet ako zmenit pri zaregistrovanom zakaznikovi mailovy kontakt. Mozno by bolo vhodne aby sa manazeri ST zaujimali o zakaznikov, ako im ulahcit zmenu kontaktov, v tomto pripade mail, ktory nie je mozne uzivatelsky komfortnym sposobom zmenit. A to nielen v pripade tohto fora. Dakujem za informaciu.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

9 odpovedí na túto otázku

• 0

Tento čas je dostatočný nato, aby si sa pripravil. Ak sa do budúcnosti chceš vyhnúť situácii, najlepšie je si kúpiť vlastnú doménu a zabezpečiť si mail hosting, prípadne vsadiť na veľké freemailové služby ako je Gmail, hotmail apod.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nechcem prudit ale pred 20 rokmi gmail nebol tym cim je teraz. Slovenske Telekomunikacie s.p. potom Slovak Telecom, a.s. a nakoniec Slovak Telekom, a.s. boli v poskytovani tejto sluzby vcelku dobry. Napr. mail bol sprvu spoplatnovany O.o potom free 9_9, sluzby napr. Univerzalna odkazova sluzba xD bola v tom case revolucna a pod. Chcel som poukazat na to ze dokazem si vsade zmenit v kontaktoch moj mail, ale aplikacne rozhranie a moznosti rozhrania to musia umoznovat, co v pripade tohto Telekom fora umoznene nie je!!! Mimochodom vsetko so spominas v prispevku samozrejme mam realizovane uz dlhodobo. Len sa cudujem ze taky gigant ako je Slovak Telekom opusta uvedenu sluzbu. Ale chapem, ze zisk je zisk a stratove veci musia ist bokom :S:/ teda do zabudnutia....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @HenriMAX

Ukončenie služieb el. pošty je plánované z dôvodu zániku technologicky starších služieb a modernizácie technologických platforiem. Všetky potrebné informácie k tejto téme nájdeš tu https://www.telekom.sk/wiki/internet/ukoncenie-sluzieb-elektronickej-posty

Čo sa týka zmeny e-mailu. Prihlás sa do portálu Môj Telekom https://www.telekom.sk/web/mojtelekom/dashboard , v časti Profil - Osobné údaje a nastavenia profilu - Registračné a kontaktné údaje si môžeš zmeniť email :)

Príjemný deň, 
Lucka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

HELP!!!!! Už som fakt unavený. Prosím radu ktorá pomôže.Tak znova. Áno zmenil som v Moj Telekom mailovu adresu viď b.jpg ale na tomto fóre podľa obrázka a.jpg nemôžem zmeniť a teda všetky notifikácie z tohto telekom fora mi chodia a budú chodiť na mailovú adresu ktorú 30. 11. 2020 zrušíte. Z môjho pohľadu sa jedná o voľné pokračovanie príbehu Hlava 22 :(. Ďakujem.

a.JPG

b.JPG

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@HenriMAX, prosím, doriešme to v súkromnej správe :) píšem Ti

Iný užívateľ asi nemá právo to vedieť, že sa nehanbíte Lucka!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Iný užívateľ asi nemá právo to vedieť, že sa nehanbíte Lucka!

Ahoj @petrikbarna

vzhľadom k tomu, že išlo o špecifický prípad a potrebovali sme aj osobné informácie, ktoré podliehajú pod GDPR, aby sme vedeli lepšie poradiť, sme konverzáciu presunuli do súkromnej správy a vyriešili tak túto otázku rýchlejšie a efektívnejšie :)  Išlo o zmenu nastavení v účte Môj Telekom. 

Prosím Ťa teda, ak máš otázku súvisiacu s touto témou, pokojne ju napíš, v inom prípade prosím dodržuj pravidlá fóra tak, ako ostatní užívatelia. Pravidlá nájdeš tu: https://forum.telekom.sk/assets/Podmienky_pouzivania_diskusneho_fora.pdf 

Prajem Ti príjemný deň, 

Lucka 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

takto som dopadol keď som chcel zmeniť mailovu adresu

Výstřižek.JPG

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar