Elektronická pošta

Otázka

• 0

Vas oznam jasne hovori, ze elektronicka posta od Slovak Telekom, a.s. bude este k dispozicii len do 30. 11. 2020. Velmi nestastne riesenie pre kazdeho zakaznika, kedze za 20 rokov mam na uvedeny mail napojenych niekolko stoviek for, eshopov a pod. Popri tom napr. aj toto forum. Chcem vediet ako zmenit pri zaregistrovanom zakaznikovi mailovy kontakt. Mozno by bolo vhodne aby sa manazeri ST zaujimali o zakaznikov, ako im ulahcit zmenu kontaktov, v tomto pripade mail, ktory nie je mozne uzivatelsky komfortnym sposobom zmenit. A to nielen v pripade tohto fora. Dakujem za informaciu.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

9 odpovedí na túto otázku

• 0

Tento čas je dostatočný nato, aby si sa pripravil. Ak sa do budúcnosti chceš vyhnúť situácii, najlepšie je si kúpiť vlastnú doménu a zabezpečiť si mail hosting, prípadne vsadiť na veľké freemailové služby ako je Gmail, hotmail apod.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nechcem prudit ale pred 20 rokmi gmail nebol tym cim je teraz. Slovenske Telekomunikacie s.p. potom Slovak Telecom, a.s. a nakoniec Slovak Telekom, a.s. boli v poskytovani tejto sluzby vcelku dobry. Napr. mail bol sprvu spoplatnovany O.o potom free 9_9, sluzby napr. Univerzalna odkazova sluzba xD bola v tom case revolucna a pod. Chcel som poukazat na to ze dokazem si vsade zmenit v kontaktoch moj mail, ale aplikacne rozhranie a moznosti rozhrania to musia umoznovat, co v pripade tohto Telekom fora umoznene nie je!!! Mimochodom vsetko so spominas v prispevku samozrejme mam realizovane uz dlhodobo. Len sa cudujem ze taky gigant ako je Slovak Telekom opusta uvedenu sluzbu. Ale chapem, ze zisk je zisk a stratove veci musia ist bokom :S:/ teda do zabudnutia....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @HenriMAX

Ukončenie služieb el. pošty je plánované z dôvodu zániku technologicky starších služieb a modernizácie technologických platforiem. Všetky potrebné informácie k tejto téme nájdeš tu https://www.telekom.sk/wiki/internet/ukoncenie-sluzieb-elektronickej-posty

Čo sa týka zmeny e-mailu. Prihlás sa do portálu Môj Telekom https://www.telekom.sk/web/mojtelekom/dashboard , v časti Profil - Osobné údaje a nastavenia profilu - Registračné a kontaktné údaje si môžeš zmeniť email :)

Príjemný deň, 
Lucka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

HELP!!!!! Už som fakt unavený. Prosím radu ktorá pomôže.Tak znova. Áno zmenil som v Moj Telekom mailovu adresu viď b.jpg ale na tomto fóre podľa obrázka a.jpg nemôžem zmeniť a teda všetky notifikácie z tohto telekom fora mi chodia a budú chodiť na mailovú adresu ktorú 30. 11. 2020 zrušíte. Z môjho pohľadu sa jedná o voľné pokračovanie príbehu Hlava 22 :(. Ďakujem.

a.JPG

b.JPG

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@HenriMAX, prosím, doriešme to v súkromnej správe :) píšem Ti

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@HenriMAX, prosím, doriešme to v súkromnej správe :) píšem Ti

Iný užívateľ asi nemá právo to vedieť, že sa nehanbíte Lucka!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Iný užívateľ asi nemá právo to vedieť, že sa nehanbíte Lucka!

Ahoj @petrikbarna

vzhľadom k tomu, že išlo o špecifický prípad a potrebovali sme aj osobné informácie, ktoré podliehajú pod GDPR, aby sme vedeli lepšie poradiť, sme konverzáciu presunuli do súkromnej správy a vyriešili tak túto otázku rýchlejšie a efektívnejšie :)  Išlo o zmenu nastavení v účte Môj Telekom. 

Prosím Ťa teda, ak máš otázku súvisiacu s touto témou, pokojne ju napíš, v inom prípade prosím dodržuj pravidlá fóra tak, ako ostatní užívatelia. Pravidlá nájdeš tu: https://forum.telekom.sk/assets/Podmienky_pouzivania_diskusneho_fora.pdf 

Prajem Ti príjemný deň, 

Lucka 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

takto som dopadol keď som chcel zmeniť mailovu adresu

Výstřižek.JPG

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar