Otázka

• 0

Zdravím, chcel by som sa opýtať či teraz niekedy bude nová ponuka mob.telefonov. Končí mi viazanosť a mal by som záujem o nejakú vlajkovú loď, uprednostňujem značku Xiaomi. Pozeral som si momentálne ponuku a je dosť slabý výber.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

0 odpovedí na túto otázku

Na túto otázku nie sú zatiaľ žiadne odpovede.

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od BorisRichard
      Dobrý deň, plánujete dať do ponuky telefóny od Google , Pixel4a alebo iné?
    • Od Daemios
      Zdravim, 
      chcel by som sa opytat ci planujete zaradit do ponuky Samsung Galaxy M31s. Uz sa na nasom trhu predava chvilu ale u Vas este nieje. Ak ho planujete zaradit, da sa povedat informacia kedy zhruba bude aktualizovana ponuka telefonov? Aby som nemusel par krat za tyzden pozerat eshop ponuku :). 
      Dakujem za skoru odpoved.
    • Od macejko.p
      Dobrý deň, ako je možné že v ponuke mate motorola moto g9 plus, kedze este nieje ani na oficiálnych strankach motoroly.Dakujem
    • Od GIGN1987
      Zdar, prosím vás vie niekto niečo o tomto ? Drobné mikroškrabančeky na displeji, Xiaomi Mi Note 10 Lite, pomôže to či radšej ruky preč od toho. Ďakujem za odpoveď.
      https://m.sunnysoft.sk/zbozi/086PDS-001/displex-polywatch-odstranovac-skrabancu-na-sklenene-displeje.html
    • Od Mambo1
      Dobrý deň, budete mať v ponuke Samsung z fold 2 ? Ďakujem