sidebar
  • Podobný obsah

• Od broschova.majka
      Dnes od rána nemám signál. Skúšala som reštartovať telefón,vypnúť,zapnúť,aj vybrať sim kartu no žiaľ bez úspešne.
      Píše mi žiadne sieťové pripojenie.Internet mi ide v mobile ale telefonovať a prijímať hovory už nie.
      Neviem či mám zlú sim kartu alebo ako,včera všetko fungovalo,telefonovanie,prijímanie hovorov. No dnes už mi nič nejde.
    • Od Mino9233
      Dobrý deň chcem sa spýtať bude nejaké riešenie konečne na Zobori lebo niekde chytím 4G a prejdem meter a mam len 3G a keď inde len Edge pripojenie a potom ledva ide aj internet v mobile a stalo sa že aj pol dna som nemal signál a keď niekde boli 4G mobil sa zbláznil od toho kto mi volal a emaily 
    • Od Tomass009
      Dobrý deň už vyše 2 týždňov riešim pripojenie na internet cez Telefonny kábel. Žiaľ bezvýznamne nakoľko žiadna pomoc zo strany pobočky. Prečo nepríde na miesto technik a nekontroluje peipojitelnost? Mam kábel a na pobočke tvrdia ze ho nemám. Ako je to možné? 
    • Od Stanislav183
      Posledný týždeň začal vypadávať signál na Kysuciach v Obci Olešná pri Čadci kde bol predtým bezproblémov 4G signál ,teraz keď položím mobil na jedno miesto tak chvíľu ma signál a potom vypadne a je dostupné len tiesňové volanie.Skúšal som preložiť sim, reštartovať mobil ale nepomohlo nič.
    • Od palugamartin
      Zdravim sme uz druhy den bez signalu☹☹☹