Koniec viazanosti

Otázka

• 0

Koľko pred koncom viazanosti môžem predĺžiť paušál aj z novým zariadením. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

15 odpovedí na túto otázku

• 1

Ahojte @katharina a @informovanost

obidvaja naši agenti mali pravdu :)  O predĺženie viazanosti môžete požiadať 2-3 mesiace vopred, záleží to na vašej konkrétnej viazanosti. V prípade záujmu o presnú informáciu vás už náš chat vyzve k ďalším údajom.

V skratke, ak by ste si chceli predĺžiť viazanosť cez web, môžete o to požiadať 3 mesiace vopred. Ak potrebujete „hovoriť“ s reálnym človekom osobne na predajni alebo cez naše kontaktné centrum, môžete viazanosť predĺžiť 2 mesiace vopred. Samozrejme, ak ste si brali k paušálu napríklad mobilný telefón, neplatíte pokutu, ale iba zvyšok z čiastky telefónu, ktorú by ste zaplatili ostatné mesiace.

prajem príjemný deň, 

Lucka 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Koľko pred koncom viazanosti môžem predĺžiť paušál aj z novým zariadením. 

3 mesiace pred koncom viazanosti

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Možno dostaneš,aj zľavu -20 %, ktorú dávali donedávna na Áno L paušál. Neviem,ako je to teraz pri nových T-paušáloch. Skrátka je to z roka na rok horšie. Skús a uvidíš čo Ti ponúknu.Je pravda,že 3 mesiace pred skončením viazanosti môžeš obnoviť novú viazanosť. Potom napíš čo si vybavil.😉

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň. Prečo keď pred mesiacom mi prišla SMS o predĺžení paušálu aj s ponukou nového mobilu teraz to už nejde?Keď pošlem SMS s overovacím kódom tak napíše,ž kód je neaktuálny aj keď ho pošlem do pár sekúnd.Človek je roky klientom a zostáva tam už len prakticky so zvyku. Posledný mesiac a pol vypadol internet a televízia už tri-krát. Keď telefonuje na infolinku tak tam rozpráva virtuálny Marek a Olívia. 6 rokov už žiadam zlúčenie faktúr do jednej aby to nechodilo na viackrát a samozrejme sa im to nedá/vždy sľúbia a neurobia nič/Som dôchodkyňa a radšej platím šekom. Najlepšie je ísť k inému operátorovi, ktorý si aspoň na začiatku váži zákazníka, lebo tu si starého zákazníka asi nevážia. A internetová stránka sa za 10 rokov úplne pokazila,lebo pre starších ľudí je absolútne neprehľadná. Mladý sa dokáže prispôsobiť, ale starého človeka novým veciam ťažko naučíte.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@panimarta

ja mám 26 a s tou stránkou mám problém. 

sms o predlžení paušálu prišla pred mesiacom a teraz na ň u nejde odpovedať?  zrejme je už stará. a zhruba pred mesiacom telekom menil ponuku paušálov. tak zrejme preto nie je možné pokračovať v paušále, ktorý už vlastne neexistuje. 
čo sa týka virtuálnych asistentov.... zavolal som na poruchy a tá virtuálna asistentka môj problém vyriešila, alebo keby sa to nevyriešilo, alebo by to trvalo nesmierne dlho, tak pre mňa je to dôvod na odchod od operátora, lebo keď mám problém a nedokážem ho s ním riešiť, a to chybou operátora, tak načo mu vlastne platím však? 

zlúčenie faktúr by som požiadal po skončení platnosti, respektíve pri možnom braní produktov po viazanosti, najlepšie písomne. ak to nespravia je to svojím spôsobom dôvod na odchod bez pokuty, lebo nedodržali požiadavky pri zakladaní zmluvy. 

no áno, starých zákazníkov si telekom neváži vonkoncom.  posledných pár rokov zrejme ani nevedia, čo to znamená. ....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

3 mesiace pred koncom viazanosti

prosím Vás odkiaľ máte, že 3 mesiace pred koncom ja som chcela zobrať a platila by som zmluvnú pokutu .. 

Editoval/-a katharina

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Práve teraz na online chate.  @katharina

Screenshot_4.jpg

Editoval/-a informovanost

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@katharina kôli tebe som písal na online chat telekomu, a odfotil som ti to, informáciu, ktorú dobre vieme. od telekomu a máš to čierne na bielom. 
je to bez pokuty. takže ak ti niekto na predajni povedal, že by si mala pokutu, skontroluj si dátumy, či ti sedia a že to nie je viac ako 3 mesiace do konca viazanosti (napr viazanosť končí 15 novembra, tak 5 augusta to ešte nie sú 3 mesiace do konca viazanosti a podobne. 

pokiaľ si v tých troch mesiacoch teda od 16 augusta a hore, a povedali by že budeš platiť pokutu, môžeš sa na daného zamestnanca aj sťažovať. 
Lebo to tak nie je. a teda buď bol zle zaškolený, a alebo zaškolenie ignoruje.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Tak ja som dnes dostala takúto odpoved :) @informovanost

1.jpg

Editoval/-a katharina

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Lucka  ja len aby si to videla :D  

:D akože takýto bordel volala som s 3 ludmi každý mi povedal niečo iné.. internet mi ukazuje niečo inééé.. akože som mega sklamaná som dlhodobý zákazník ktorý nikdy nič takéto nevyužil a raz človek potrebuje a akože ... celéeee zle.. a keď som sa spýtala kde to majú napísané že podľa čoho 2 mesiace tak mi povedia, že nikde :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte @katharina a @informovanost

obidvaja naši agenti mali pravdu :)  O predĺženie viazanosti môžete požiadať 2-3 mesiace vopred, záleží to na vašej konkrétnej viazanosti. V prípade záujmu o presnú informáciu vás už náš chat vyzve k ďalším údajom.

V skratke, ak by ste si chceli predĺžiť viazanosť cez web, môžete o to požiadať 3 mesiace vopred. Ak potrebujete „hovoriť“ s reálnym človekom osobne na predajni alebo cez naše kontaktné centrum, môžete viazanosť predĺžiť 2 mesiace vopred. Samozrejme, ak ste si brali k paušálu napríklad mobilný telefón, neplatíte pokutu, ale iba zvyšok z čiastky telefónu, ktorú by ste zaplatili ostatné mesiace.

prajem príjemný deň, 

Lucka 

@Lucka  Ďakujem za vysvetlenie už som dostala rovnakú odpoveď oficiálne od Telekomu - len stačilo mi to takto povedať :), že cez web môžem skôr ale oni mi povedali, že na webe majú asi zlý výpočet a že je to iba informatívne, že oni by mi potom volali, kvôli tej pokute.. Takže ďakujem od 1.8.2020 si môžem cez web zobrať bez pokuty :)

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @katharina

veľmi sa tešíme, že si na fóre našla odpoveď na svoje otázky a objasnili sme túto tému :) Ak by si do budúcnosti potrebovala poradiť, všetci na fóre sme tu pre Teba. 

Prajem príjemný deň aj víkend!

Lucka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od cselli1
      31.Okt.mi skončí vyazanosť u O2,ale by som chcel prenosiť moj tel.číslo na Telekom už 1.Nov.2020.
      Mám u Vás Magio internet,Magio TV a aj Manželkove tel.čislo. ďakujem.
      S pozdravom: Peter Borbely
    • Od Brodykus
      Dobry den ak som si zalozil do mobilu kartku  skor ako ste mi preniesli cislo tak to nevadi?  Dakujem
    • Od Strko
      Zdravim. Chcel by som  výpis hovorov za mesiac september. Ako postupovať?
    • Od Marcel
      Zdravím....
      Už niekoľko týždňov pozorujem, že máte vypadnutý paušál T Ideál 23. Vôbec vám to nevadí? Už som to nevydržal a nahlasujem to.

• Od woki
      Končí mi viazanosť onedlho. Chcem poslať email zo žiadosťou o skončení programu. Žiaľ nemôžem nájsť ma stránke žiaden email adresu. Len hlúpu virtuálnu asistentku. Moja email adresa je radoslavvokel@gmail.com, kde mi môžete poslať email z adresou. Telekom stránka je veľmi neprehľadná a zastaralá. 
    • Od miroslav.sajban
      Chcel by som prejsť z Easy Pecka na Paušál bez záväzkov. Viem to urobiť aj cez net alebo aplikáciu keď mám podpísanú dohodu o elektronickej komunikácii?