VYPREDANÉ: Dlho očakávaná PS5 bude k dispozícii aj u nás! Nezmeškajte predpredaj.

Otázka

• 4

V Telekome sa tešíme, že stále môžeme ponuku produktov rozširovať. A po prvýkrát vám budeme môcť ponúknuť PlayStation 5 k paušálu už pri jej začiatku predaja na Slovensku. Výhoda? V predvianočnom období môžete získať darček a vďaka nám si viete rozdeliť jeho cenu, takže neminiete naraz veľa peňazí. ;) Navyše si naň viete uplatniť aj našu web zľavu! Vyjadrite svoj záujem už dnes pomocou krátkeho formulára a neujdú vám žiadne novinky.

V čom vyniká nové „plejko“

Bleskovo rýchle načítanie s ultravysokou rýchlosťou SSD, intenzívnejší zážitok s podporou vibračnej spätnej väzby, prispôsobiteľné spúšte, 3D zvuk a nová generácia neuveriteľných hier systému Playstation.

• Maximalizovaný herný zážitok s takmer okamžitým načítaním nainštalovaných hier systému PS5.
  • Možnosť hrať novinky v lepšom rozlíšení aj na 4K televízore.
  • Neuveriteľne živé a realistické farby.
  • Nové konzoly PlayStation 5 podporujú až výstup 8K, takže je možné hrať hry na displeji s rozlíšením 4320p.

Aktualizácia spôsobu objednávania konzoly PS5: Konzolu PS5 bude možné odo dňa uvedenia na trh 19.11. objednať iba online. Nebudú teda k dispozícii k nákupu v kamenných predajniach.

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili naše stránky a predobjednali si PS5. Pre dokončenie objednávky kontaktujeme v tieto dni záujemcov telefonicky. O skončení predpredaja budeme informovať sms správou. Pre viac informácií nás sledujte aj naďalej.

Čítali ste už o tejto novinke? Aký máte názor na PlayStation 5?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

205 odpovedí na túto otázku

• 0

dovolal som sa konečne na zákaznícku linku, no povedali mi že keď mi nekončí paušál, tak si to bez nejakej služby, tj. v plnej sume nemôžem zobrať, že oni to tak nepredávajú, aj keď mám predobjednávku. niekto ste tu včera tvrdili opak, tak dúfam že čo mi povedali je omyl... 

To je blbost mna sa hned prve pytsla ci to bude k nejakej sluzbe alebo len cash. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To je blbost mna sa hned prve pytsla ci to bude k nejakej sluzbe alebo len cash. 

Zjavne každému hovoria iné... majú v tom neporiadok. Prečo chcú depozit...? Dám im peniaze, ktoré budú mať 6 mesiacov, a potom mi ich vrátia. Nerozumiem tomu. Pritom cash sa mi nedalo zobrať. Pýtal som sa na to. Len so službou. Všetko sme dohodli. Nakoniec mi volali po hodine, že musím ísť zaplatiť na niektorú predajňu depozit.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

neviete náhodou ktorým volajú dnes, s akým dátumom registrácie..? aj keď asi nejdú podľa poradia..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zjavne každému hovoria iné... majú v tom neporiadok. Prečo chcú depozit...? Dám im peniaze, ktoré budú mať 6 mesiacov, a potom mi ich vrátia. Nerozumiem tomu. Pritom cash sa mi nedalo zobrať. Pýtal som sa na to. Len so službou. Všetko sme dohodli. Nakoniec mi volali po hodine, že musím ísť zaplatiť na niektorú predajňu depozit.

tak toto je pruser

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tak toto je pruser

Presne takto to vnímam! Rok 2020, každý operátor nám vnucuje svoje programy a keď poviete áno, niektorý chce peňažnú zálohu na pol roka. Pritom zariadenie by som vyplatil v plnej sume aj hneď, ale to sa nedá. Pôjdem na tú predajňu a tam sa opýtam, čo je to za systém, ktorý majú... lebo ma fakt dopálili týmto!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

...depozit chcu vecinou ak niekto neplati na cas pausal a berie potom nieco....alebo asi aj ak je niekto novy zakaznik a berie drahe zariadenie lebo nemaju istotu ze to ten zakaznik bude platit ak to budes platit ok tak po 3-4 mesiacoch ti to vratia....

Zariadenie mozes aj v plnej sume zobrat bez pausalu ale kedze si asi u ineho operatora tak ti to neponuknu takto

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

neviem najst nikde mail .skuste mi napisat aky bol odosielatel hladam  to pod telekom a nic .obratom napisem datum

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

gratulujem všetkým, ktorí si zakúpili novú PS5, ktorá je už aktuálne vypredaná. V tomto momente by už konzola mala byť na ceste k vám. Budeme sa veľmi tešiť, ak sa tu podelíte s nami ostatnými o vaše dojmy a možno aj fotky ;)

Pre tých, ktorým sa PS5 neušla, nezúfajte! Ak bude opäť dostupná, budeme o tom informovať na webe aj  tu na fóre. 

Všetkým, ktorí do tejto témy prispeli sa chcem poďakovať. Bolo super čítať vaše povzbudivé, odporúčacie a dobroprajné komentáre. O tomto je fórum a v tejto téme sa prejavila naplno naša super komunita. 

Želám príjemný deň

Lucka 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A platí stále tá naša predobjednávka? Budete znova kontaktovať ľudí pri ďalšom naskladneni?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nech sa na mňa nikto nehneva, ale od 18.11 23:58 človek neustále obnovuje stránku každú chvíľku, s tým ze nabehne konzola ps5, kde 34 hodin vidim len to ze "uz coskoro" a zrazu mi tam ukáže "upozornite ma na dostupnosť". Stránku som obnovoval každú chvíľku, tak kedy sa to vypredalo? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

gratulujem všetkým, ktorí si zakúpili novú PS5, ktorá je už aktuálne vypredaná. V tomto momente by už konzola mala byť na ceste k vám. Budeme sa veľmi tešiť, ak sa tu podelíte s nami ostatnými o vaše dojmy a možno aj fotky ;)

Pre tých, ktorým sa PS5 neušla, nezúfajte! Ak bude opäť dostupná, budeme o tom informovať na webe aj  tu na fóre. 

Všetkým, ktorí do tejto témy prispeli sa chcem poďakovať. Bolo super čítať vaše povzbudivé, odporúčacie a dobroprajné komentáre. O tomto je fórum a v tejto téme sa prejavila naplno naša super komunita. 

Želám príjemný deň

Lucka 

Zdravím chcem sa poďakovať telekomu za rýchle vybavenie včera na obed vybavená objednávka dnes ráno o 9:00 doručená už je doma v obývačke ešte raz veľké dík telekom 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Tibor41

asi nerozumiem otazke :) Vsetci, ktori sa zapisali o zaujem o PS5 dostali sms :) 

pekny den

Lucka 

ani ja som ziadnu sms nenasiel v historii ale volali kurier pisal ze dnes to doruci cakam ako male decko synovi som to radsej nevravel lebo by cakal pre cinzakom od vcera 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

Želám príjemný deň

Lucka 

a mozete nam uz teraz aspon poved kolko tych PS5 vlastne bolo?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravím chcem sa poďakovať telekomu za rýchle vybavenie včera na obed vybavená objednávka dnes ráno o 9:00 doručená už je doma v obývačke ešte raz veľké dík telekom 

20201120_093217.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem Telekom. Včera vďaka veľmi milej slečne na zákazníckom centre sa podarilo vybaviť. Málo som ale vtedy ešte vedel, že dnes o 9 ráno ju už budem mať doma. Teším sa veľmi. Skutočné prekvapko. Chlapík, čo to rozváža, by sa teraz mal cítiť ako skutočný Santa Claus.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ako jedna vec sa mi nepaci o mna nejde mozno by sa na mna neuslo ale ze niektori ludia co otravovali zakaznicku linku dostali ps5 a v skutocnosti by ju nemali keby sa ide podla poradia predobjednavok.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som sa registroval 7.7. 2020 a nikto mi nevolal 

fsdfdffdg.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne došla sms 13.11 že my budú volať po 18.11 a nič

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @kreta84

pri dostupnosti PS5 budeme informovať všetkých, na ktorých nezvýšilo a boli v zozname predzáujmov. 

pekný deň

Lucka 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak už ju mam aj Ja u seba. Dakujem Telekom že som bol medzi vyvolenými :-) , zároveň súcitím stými na ktorých sa nedošlo :-(

PS5.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

neprovokujte :) mne pisal rano kurier ze pride a stale ho niet 9_9 neviem kde sa flaka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, v prvom rade gratulujem všetkým ktorým sa usla konzola. Registroval som sa 7.7.2020 myslím že to bolo hneď v prvý deň ako bolo možne no aj tak nič z toho.... Veľa ludi tu písalo čo som videl na chat, FB alebo volalo na infolinku a až potom sa ozvali záujemcom čo si myslim je nefér voči ludom  ,ktorý stale cakaju a možno už ani nevedia že už sú fuč. Ja som tiež potom skúsil zavolať no bolo mi povedané že budem kontaktovaný druhý deň - NIČ!, pisal som na Chat bolo mi povedane že mám si nachystať "čislo adresata" a budem kontaktovaný a samozrjeme opäť NIČ! Samozrjeme ,že som vsetko vysvetlil  ,že mam stále pausal až do aprlia a chcem PSko zobrat za plnú cenu a vraj to je problem a treba platiť pokutu a zobrať nový paušál ... no potom som písal na Chat a tam vraj môžem aj CASH zobrať... takže čistý chaos... Bol tu dokonca záujemca ktorý sa registroval vraj pred dvomi mesiacmi (čiže september cca) a jemu sa ušla... takže fakt silno pochybujem ,že sa išlo podľa dátumu kto sa skôr zaregistroval... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja si myslim ze tie registracie v july boli uplne bezpredmetne lebo som to vcera studoval a bol to cisto o zasielani noviniek nikde si tam neuvadzal svoje tel cislo  aspon ja nie a tiez nie zaujem o kupu. . .Ta dalsia registracia kde si potvrdzoval zaujem o ps5 z tvojim tel cislom a  prijatym kodom .podla mna bola ta dôlezita ..ta bola v koncom septembra ci v oktobri to sa pamätam pipol mail a hned som aj vyplnal .No kazdopadne je doma .Mohol by to tu vysvetlit niekto zodpovedny ktory datum sa bral ako predobjednavka pre pokoj v dusi  vsetkych 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Marek104
      Mam paušál od novembra 2020 pričom som si nebral žiadne zariadenie k nemu. Môžem si teraz ku svojmu paušálu zobrať novy telefón?
    • Od Marcel
      Telekom od zajtra spúšťa:
      Nekonečné dáta pre leto 2021: Telekom motivuje zákazníkov, aby objavovali aj menej známe miesta Slovenska
      https://www.telekom.sk/info/press-centrum/tlacove-spravy/-/releases/nekonecne-data-pre-leto-2021-telekom-motivuje-zakaznikov-aby-objavovali-aj-menej-zname-miesta-slovenska/1476793

Ako to bude s roamingom v EU? Od dnes som v roamingu mimo SK.
    • Od Peterkovik
      Chcel som si predlžiť mobilný paušal, ako dôchodcovi mi stačil ten základný stál 7 eur. Na moju žiadosť, aby mi ho predlžili bola odpoved, že taký už nie je.
      Môžem si kúpiť niečo podobné za 8 eur. Cez telefon som povedal svoje áno, a operátor mi povedal, že všetko môžem vybaviť cez apku. Zistil som, že takú apku nemám, lebo mám "starý" model telefonu. Po pár dnoch prišlo upozornenie: objednávka nie je ukončená. Chcem povedať, že zaviazanosť, paušály, nové balíčky a apky je hra za ktoru je len tzv. menej viditeľné zvyšovanie cien. Chcem upozorniť aj na to, že Telekom nemá žiadnu ponuku pre dôchodcov, ktorá by zohladnovala ich špecifické potreby a finančné možnosti, ako aj fakt, že mnohí boli zákazníkmi Telekomu dlhé desaťročia.
      V mojom prípade mi bohate stačil 7 eurový paušál, ktorý som aj tak z 80 % nečerpal /vrátane dát, ktoré som vrátil skoro celé a nemohol som ich darovať nikomu z rodiny, lebo na to nemám telefon na ktorý sa musí stiahnuť nejaká "apka/".M yslím si, že takých dôchodcov ako ja sú desaťtisícky. Kontakt potrebujú deti, aby vedeli či sme v poriadku. Vačšina mojich priatelov a zným je už na druhom svete, tam sa cez telekom volať nedá. Mám príbuznú vo Francúzsku, tiež dôchodkynu, ktorá má telefon aj internet zadarmo! Francúzko je totiž na rozdiel od oligodeformokracie v SR sociálny štát.
    • Od em.zet
      Dobrý deň, skončila mi viazanosť a momentálne nechcem predlžovať paušál (nevyhovuje mi terajšia ponuka zariadení), až niekedy koncom roka. Môžem teda z paušálu prejsť na predplatenku a potom späť na paušál? nechcem platiť zbytočne 25€ mesačne, keď paušál teraz nevyužívam.
      ďakujem
    • Od bajankova002
      Dobry den, po akom dlhom case od zobratia zariadenia na pausal by som si mohla zobrat dalsie? Orange to ma pokial viem po polroku, tak sa informujem. Dakujem
    • Od bajankova002
      Dobry den, chcem sa spytat, objednala som si apple watch k pausalu, no neviem najst nikde vyslovene fakturu k zariadeniu k pripadnej reklamacii. Darovala som ich sestre, ale ci je k tomu zvlast papier keby potrebovala reklamaciu nech to ma pokope alebo len celkovo co mi prislo mailom ako objednavka, akontacia, info k pausalu, viazanosti atd. Vdaka