VYPREDANÉ: Dlho očakávaná PS5 bude k dispozícii aj u nás! Nezmeškajte predpredaj.

Otázka

• 4

V Telekome sa tešíme, že stále môžeme ponuku produktov rozširovať. A po prvýkrát vám budeme môcť ponúknuť PlayStation 5 k paušálu už pri jej začiatku predaja na Slovensku. Výhoda? V predvianočnom období môžete získať darček a vďaka nám si viete rozdeliť jeho cenu, takže neminiete naraz veľa peňazí. ;) Navyše si naň viete uplatniť aj našu web zľavu! Vyjadrite svoj záujem už dnes pomocou krátkeho formulára a neujdú vám žiadne novinky.

V čom vyniká nové „plejko“

Bleskovo rýchle načítanie s ultravysokou rýchlosťou SSD, intenzívnejší zážitok s podporou vibračnej spätnej väzby, prispôsobiteľné spúšte, 3D zvuk a nová generácia neuveriteľných hier systému Playstation.

• Maximalizovaný herný zážitok s takmer okamžitým načítaním nainštalovaných hier systému PS5.
  • Možnosť hrať novinky v lepšom rozlíšení aj na 4K televízore.
  • Neuveriteľne živé a realistické farby.
  • Nové konzoly PlayStation 5 podporujú až výstup 8K, takže je možné hrať hry na displeji s rozlíšením 4320p.

Aktualizácia spôsobu objednávania konzoly PS5: Konzolu PS5 bude možné odo dňa uvedenia na trh 19.11. objednať iba online. Nebudú teda k dispozícii k nákupu v kamenných predajniach.

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili naše stránky a predobjednali si PS5. Pre dokončenie objednávky kontaktujeme v tieto dni záujemcov telefonicky. O skončení predpredaja budeme informovať sms správou. Pre viac informácií nás sledujte aj naďalej.

Čítali ste už o tejto novinke? Aký máte názor na PlayStation 5?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

205 odpovedí na túto otázku

• 0

LUDKOVIA DAJTE VEDIET KED VAM KONZOLU DORUCIA...

Zdravím ja už včera som volal na zákaznicku linku mali volať do pár minút a nič teraz ráno som volal znova mali volať a zase nič a mám objednávku od začiatku  ako sa dalo neviem či si robia z človeka dobrý deň alebo ja už neviem čo mám robiť držím palce všetkým 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravím ja už včera som volal na zákaznicku linku mali volať do pár minút a nič teraz ráno som volal znova mali volať a zase nič a mám objednávku od začiatku  ako sa dalo neviem či si robia z človeka dobrý deň alebo ja už neviem čo mám robiť držím palce všetkým 

Tak asi nemaju radost ked ich kazdy otravuje troska strpenia. Ked nie teraz tak potom v dalsom roku.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V Telekome sa tešíme, že stále môžeme ponuku produktov rozširovať. A po prvýkrát vám budeme môcť ponúknuť PlayStation 5 k paušálu už pri jej začiatku predaja na Slovensku. Výhoda? V predvianočnom období môžete získať darček a vďaka nám si viete rozdeliť jeho cenu, takže neminiete naraz veľa peňazí. ;) Navyše si naň viete uplatniť aj našu web zľavu! Vyjadrite svoj záujem už dnes pomocou krátkeho formulára a neujdú vám žiadne novinky.

Bleskovo rýchle načítanie s ultravysokou rýchlosťou SSD, intenzívnejší zážitok s podporou vibračnej spätnej väzby, prispôsobiteľné spúšte, 3D zvuk a nová generácia neuveriteľných hier systému Playstation.

• Maximalizovaný herný zážitok s takmer okamžitým načítaním nainštalovaných hier systému PS5.
  • Nové konzoly PlayStation 5 podporujú až výstup 8K, takže je možné hrať hry na displeji s rozlíšením 4320p.

Aktualizácia spôsobu objednávania konzoly PS5: Konzolu PS5 bude možné odo dňa uvedenia na trh 19.11. objednať iba online. Nebudú teda k dispozícii k nákupu v kamenných predajniach. Aktuálne informácie budeme zverejňovať postupne v tejto téme.

mobil_pre-order-ps5_banner-forum_650x220px_1120-PREDOBJEDNAŤ.jpg

Super dnes volali .Na buduci tyzden je doma. Thank you Telekom 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

vo 

Ahojte, 

@Noro38 v tomto prípade platí, že kto sa skôr zapísal o záujem, bude tak aj kontaktovaný. To znamená, že pred predajom čakaj telefonát od Telekomu ;) Držím palce! 

príjemný deň

Lucka 

Aktualizácia spôsobu objednávania konzoly PS5: Konzolu PS5 bude možné odo dňa uvedenia na trh 19.11. objednať iba online. Nebudú teda k dispozícii k nákupu v kamenných predajniach. Aktuálne informácie budeme zverejňovať postupne v tejto téme.

mobil_pre-order-ps5_banner-forum_650x220px_1120-PREDOBJEDNAŤ.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

dovolal som sa konečne na zákaznícku linku, no povedali mi že keď mi nekončí paušál, tak si to bez nejakej služby, tj. v plnej sume nemôžem zobrať, že oni to tak nepredávajú, aj keď mám predobjednávku. niekto ste tu včera tvrdili opak, tak dúfam že čo mi povedali je omyl... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

dovolal som sa konečne na zákaznícku linku, no povedali mi že keď mi nekončí paušál, tak si to bez nejakej služby, tj. v plnej sume nemôžem zobrať, že oni to tak nepredávajú, aj keď mám predobjednávku. niekto ste tu včera tvrdili opak, tak dúfam že čo mi povedali je omyl... 

Urcite sa da zobrat bez sluzby cisto len konzola za plnu cenu. Neviem ci sa to da zobrat ked nemas u nich vobec nic (pausal, internet, magio...), ja mam v Telekome len internet, vcera volali a nebol s tym problem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Urcite sa da zobrat bez sluzby cisto len konzola za plnu cenu. Neviem ci sa to da zobrat ked nemas u nich vobec nic (pausal, internet, magio...), ja mam v Telekome len internet, vcera volali a nebol s tym problem.

mám u nich aj paušál aj mobil, aj pevné služby, všetko, len som si služby predlžil začiatkom leta, pretože to boli iné pálky so skončenou viazanosťou..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak to ta pekne oklamali, ja som to bral normalne v plnej sume, kedze mi nekoncil pausal a nebol ziadny problem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Chcem sa opýtať vám prišiel mail o potvrdení objednávky hneď po telefonáte? Objednal som za plnú sumu prešla hodina a žiadne potvrdenie v maili aj keď mi bolo povedané na hovorte že všetko okej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň kedy budete mať na sklade PS5 ďakujem za vašu odpoveď 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak už kontaktovali aj mňa :) Registrácia zo 7.7...už len čakať na kuriera

a konci ti pausal ci  ? :) lebo ja som sa tiez 7.7.2020 registroval a zatial mi nik nevolal..,,pausal mi konci v parili 2021... aj som pisal na chat aj na FB ,ale zatial nič..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Chcem sa opýtať vám prišiel mail o potvrdení objednávky hneď po telefonáte? Objednal som za plnú sumu prešla hodina a žiadne potvrdenie v maili aj keď mi bolo povedané na hovorte že všetko okej 

Ziadny email, iba sms, ze budem kurierovi podpisovat nejaku zmluvnu dokumentaciu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ziadny email, iba sms, ze budem kurierovi podpisovat nejaku zmluvnu dokumentaciu.

to isté aj u mňa. Snáď sa to nikde nepokazí teraz, keď sme tak blízko :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne tiež povedal že pošle email a dostal som iba sms kde je číslo mojej objednávky a že ma budú priebežne informovať 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne ani email ani sms ale bral som v plnej sume tak urcite nepride asi nic len az ked to bude mat kurier.....ty co si to brali na pausal tak oni musia podpisat u kuriera atd....

Da capo ja som bral v plnej sume aj plno dalsich ludi musia ti hocico tak predat skus tam zavolat znova ak natrafis na niekoho ineho tak ti povie ze ano to niektori zamestnanci niekedy vedia menej ako volajuci 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som sa tiez ragistroval ale uz neviem kedy. Prisla mi SMS ze ma budu kontaktovat a stale nic. Cakam.  Dufam ze budu este PS 5 ked ma kontaktuju teda ak budem kontaktovany

Editoval/-a Darkman
doplnenie textu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

a konci ti pausal ci  ? :) lebo ja som sa tiez 7.7.2020 registroval a zatial mi nik nevolal..,,pausal mi konci v parili 2021... aj som pisal na chat aj na FB ,ale zatial nič..

Paušal mi skončil ešte v septermbri a odvtedy som čakal, že predlžím až s ps5 alebo vôbec. Tak to mam s akontáciou 1.16€ a 3.66€ k paušalu

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Uz volal kurier dnes o 09:00 prinesie :x

aj mne uz pipol kurier ze dnes pride :D:P:x

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Volali mi, beriem Magio Internet, chcú odo mňa depozit 220€ na 6 mesiacov... nestretol som sa ešte s tým, že by niekto chcel od nového zákazníka depozit! Mal by som mať PS5, ale neviem zatiaľ kedy.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

aj mne uz pipol kurier ze dnes pride :D:P:x

mne dosla SMS kde mozem sledovat balik,od vcera vecera to ma prepravna splocnost, snad to dnes dorucia.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Kuriel to ma dnes doniest ja som si dal diskovu verziu 124e akontacia a nejake drpbne kazdy mesiac k magio go + internet akurat mi konci vsetko  .Ide o to ze sa to podarilo cakal som jak kura na zrno od júla

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mne dosla SMS kde mozem sledovat balik,od vcera vecera to ma prepravna splocnost, snad to dnes dorucia.

Jasne dnes to dojde aj mne a to malo az buduci tyzden

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Marek104
      Mam paušál od novembra 2020 pričom som si nebral žiadne zariadenie k nemu. Môžem si teraz ku svojmu paušálu zobrať novy telefón?
    • Od Marcel
      Telekom od zajtra spúšťa:
      Nekonečné dáta pre leto 2021: Telekom motivuje zákazníkov, aby objavovali aj menej známe miesta Slovenska
      https://www.telekom.sk/info/press-centrum/tlacove-spravy/-/releases/nekonecne-data-pre-leto-2021-telekom-motivuje-zakaznikov-aby-objavovali-aj-menej-zname-miesta-slovenska/1476793

Ako to bude s roamingom v EU? Od dnes som v roamingu mimo SK.
    • Od Peterkovik
      Chcel som si predlžiť mobilný paušal, ako dôchodcovi mi stačil ten základný stál 7 eur. Na moju žiadosť, aby mi ho predlžili bola odpoved, že taký už nie je.
      Môžem si kúpiť niečo podobné za 8 eur. Cez telefon som povedal svoje áno, a operátor mi povedal, že všetko môžem vybaviť cez apku. Zistil som, že takú apku nemám, lebo mám "starý" model telefonu. Po pár dnoch prišlo upozornenie: objednávka nie je ukončená. Chcem povedať, že zaviazanosť, paušály, nové balíčky a apky je hra za ktoru je len tzv. menej viditeľné zvyšovanie cien. Chcem upozorniť aj na to, že Telekom nemá žiadnu ponuku pre dôchodcov, ktorá by zohladnovala ich špecifické potreby a finančné možnosti, ako aj fakt, že mnohí boli zákazníkmi Telekomu dlhé desaťročia.
      V mojom prípade mi bohate stačil 7 eurový paušál, ktorý som aj tak z 80 % nečerpal /vrátane dát, ktoré som vrátil skoro celé a nemohol som ich darovať nikomu z rodiny, lebo na to nemám telefon na ktorý sa musí stiahnuť nejaká "apka/".M yslím si, že takých dôchodcov ako ja sú desaťtisícky. Kontakt potrebujú deti, aby vedeli či sme v poriadku. Vačšina mojich priatelov a zným je už na druhom svete, tam sa cez telekom volať nedá. Mám príbuznú vo Francúzsku, tiež dôchodkynu, ktorá má telefon aj internet zadarmo! Francúzko je totiž na rozdiel od oligodeformokracie v SR sociálny štát.
    • Od em.zet
      Dobrý deň, skončila mi viazanosť a momentálne nechcem predlžovať paušál (nevyhovuje mi terajšia ponuka zariadení), až niekedy koncom roka. Môžem teda z paušálu prejsť na predplatenku a potom späť na paušál? nechcem platiť zbytočne 25€ mesačne, keď paušál teraz nevyužívam.
      ďakujem
    • Od bajankova002
      Dobry den, po akom dlhom case od zobratia zariadenia na pausal by som si mohla zobrat dalsie? Orange to ma pokial viem po polroku, tak sa informujem. Dakujem
    • Od bajankova002
      Dobry den, chcem sa spytat, objednala som si apple watch k pausalu, no neviem najst nikde vyslovene fakturu k zariadeniu k pripadnej reklamacii. Darovala som ich sestre, ale ci je k tomu zvlast papier keby potrebovala reklamaciu nech to ma pokope alebo len celkovo co mi prislo mailom ako objednavka, akontacia, info k pausalu, viazanosti atd. Vdaka