VYPREDANÉ: Dlho očakávaná PS5 bude k dispozícii aj u nás! Nezmeškajte predpredaj.

Otázka

• 4

V Telekome sa tešíme, že stále môžeme ponuku produktov rozširovať. A po prvýkrát vám budeme môcť ponúknuť PlayStation 5 k paušálu už pri jej začiatku predaja na Slovensku. Výhoda? V predvianočnom období môžete získať darček a vďaka nám si viete rozdeliť jeho cenu, takže neminiete naraz veľa peňazí. ;) Navyše si naň viete uplatniť aj našu web zľavu! Vyjadrite svoj záujem už dnes pomocou krátkeho formulára a neujdú vám žiadne novinky.

V čom vyniká nové „plejko“

Bleskovo rýchle načítanie s ultravysokou rýchlosťou SSD, intenzívnejší zážitok s podporou vibračnej spätnej väzby, prispôsobiteľné spúšte, 3D zvuk a nová generácia neuveriteľných hier systému Playstation.

• Maximalizovaný herný zážitok s takmer okamžitým načítaním nainštalovaných hier systému PS5.
  • Možnosť hrať novinky v lepšom rozlíšení aj na 4K televízore.
  • Neuveriteľne živé a realistické farby.
  • Nové konzoly PlayStation 5 podporujú až výstup 8K, takže je možné hrať hry na displeji s rozlíšením 4320p.

Aktualizácia spôsobu objednávania konzoly PS5: Konzolu PS5 bude možné odo dňa uvedenia na trh 19.11. objednať iba online. Nebudú teda k dispozícii k nákupu v kamenných predajniach.

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili naše stránky a predobjednali si PS5. Pre dokončenie objednávky kontaktujeme v tieto dni záujemcov telefonicky. O skončení predpredaja budeme informovať sms správou. Pre viac informácií nás sledujte aj naďalej.

Čítali ste už o tejto novinke? Aký máte názor na PlayStation 5?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

205 odpovedí na túto otázku

• 0

tak asi idu podla abecedy xD

Neviem možno preto že mi paušál končí až v apríli ale tak zobral by som v plnej sume 😀👍🏻

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To iste iphone zaregistroval som sa asi prvu minutu zacali volat stredu rano a zavolal mi stvrtok vecer o 20:00 uz presiel tyzden....iphone nikde volal som tam 3x kazdy den mi nieco ine povedali raz ze objednavka tam neni raz ze je ale neni odoslana raz ze urcite do 5 dni pride 😁...ale za tyzden mi ani sms neprisla ze meni sa mi pausal alebo ze mam nieco objednane😁 tak asi tak to tam chodi😁

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

Konzola PS5 prichádza na trh už zajtra! Bude ich možné objednať iba online a nebudú dostupné v kamenných predajniach. V Telekome sme začali s obvolávaním vašich predobjednávok dnes a budeme pokračovať najbližšie dni. 

pekný deň

Lucka 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

Konzola PS5 prichádza na trh už zajtra! Bude ich možné objednať iba online a nebudú dostupné v kamenných predajniach. V Telekome sme začali s obvolávaním vašich predobjednávok dnes a budeme pokračovať najbližšie dni. 

pekný deň

Lucka 

Luci, a obvoláte všetkých ktorým prišla sms? Resp. dostane sa na všetkých? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @v1c1ous

obvolávajú sa všetci doradu, pokiaľ sa nám neminú zásoby. Ak všetko vypredáme, všetci opäť dostanú informačnú sms. 

príjemný deň

Lucka 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @v1c1ous

obvolávajú sa všetci doradu, pokiaľ sa nám neminú zásoby. Ak všetko vypredáme, všetci opäť dostanú informačnú sms. 

príjemný deň

Lucka 

Koľko kusov máte? 

A koľko cca bolo predobjednavok. Regol som sa 10.7. je šanca že sa mi ujde?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Koľko máte kusov? Objednával som 10.7 dostane sa aj na mňa?? Čakám už celý deň a zatiaľ žiadny telefonát:(

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

predobjednávok nám prišlo skutočne veľké množstvo. Obvolávanie prebieha od dnes až pokiaľ sa konzoly nevypredajú. Nemôžem žiaľ komunikovať presné číslo, ale naznačím, že máme podstatne viac kusov ako "údajný" počet kusov u nášho konkurenta, ktorý komunikoval jeden z vás ;) 

ešte raz všetkým držím palce rovnako, aby ste získali svoju konzolu pod stromček :)

príjemný deň

Lucka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak nam aspon prezradte ci sa ujde aspon tym co mali objednavku 7.7.2020 😁 nech mozem ist kludne spat 😂....kedze niekto mal 8.7 a uz volali😁

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak nam aspon prezradte ci sa ujde aspon tym co mali objednavku 7.7.2020 😁 nech mozem ist kludne spat 😂....kedze niekto mal 8.7 a uz volali😁

Mne písal tipek čo si objednal 9.7 a uz mu volali.. čiže vážne neviem podľa coho  idu.. ale dúfam že aj mňa z 10.7 a aj vás zo 7.7 budú kontaktovať ostáva len veriť...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne písal tipek čo si objednal 9.7 a uz mu volali.. čiže vážne neviem podľa coho  idu.. ale dúfam že aj mňa z 10.7 a aj vás zo 7.7 budú kontaktovať ostáva len veriť...

Ja som tiež 7.7 o 21:32 objednávku - sms prišla, ale ešte nikto nevolal

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

...uz my volali...ale ja som tam pisal cez chat ze sa chcem informovat a ta pani povedala ze im da vediet a ked volali tak to aj povedali ze na zaklade toho mi vola tak skuste tam napisat cez chat...alebo zavolat na infolinku 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak údajne záujemcov je veľa a veľa ľuďom sa neujde:( a dnes vraj budú volať do 20:00

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

...uz my volali...ale ja som tam pisal cez chat ze sa chcem informovat a ta pani povedala ze im da vediet a ked volali tak to aj povedali ze na zaklade toho mi vola tak skuste tam napisat cez chat...alebo zavolat na infolinku 

Písal som na chat a jediná odpoveď čo som dostal, že zákazníci sú kontaktovaný podľa dátumu registrácie...žiadna možnosť alebo info, že to Pani z chatu posunie ďalej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Písal som na chat a jediná odpoveď čo som dostal, že zákazníci sú kontaktovaný podľa dátumu registrácie...žiadna možnosť alebo info, že to Pani z chatu posunie ďalej

Presne podobne.. ostáva len cakat a veriť.. ešte mi povedal že údajne začali cca o 16 a budú do 20 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

pred hodinou mi volali uz som aj objednal spisal vsetko cez telefonat pride kurierom do 3 dni max. spokojnost velka. objednaval som s mechanikou 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

pred hodinou mi volali uz som aj objednal spisal vsetko cez telefonat pride kurierom do 3 dni max. spokojnost velka. objednaval som s mechanikou 

Gratulujem! Kedy si daval predobjednávku? A na paušál alebo za plnú cenu? :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

dik. objednaval som niekedy mesiac max 2 do zadu tu na stranke kde som vyplnil email a cislo. beriem ho na pausal akurat mi koncil 

Gratulujem! Kedy si daval predobjednávku? A na paušál alebo za plnú cenu? :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ako je toto možné ? Systém podľa poradia..  aká vážne dik...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Gratulujem.Mesiac/dva do zadu objednávka? Fakt super...ja som objednával ešte v 7.7, tiež mi skončil paušal, ale asi nejdu poradia objednávok..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ako je toto možné ? Systém podľa poradia..  aká vážne dik...

no to ti neviem povedat ale bolo mi povedane ze budu volat az do vecera. dokonca som sa pytal co obsahuje balenie a este ani to mi nevedela povedat kedze im to akurat doslo a nemaju este ziadne info. dufam ze do piatku dojde ze vikend mam co robit ;)

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

prijali sme Vašu žiadosť o zasielanie informácií o novej Playstation 5.

Ďakujeme, že ste s nami

Váš Telekom.

Tento typ mailu ti prisiel ? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

prijali sme Vašu žiadosť o zasielanie informácií o novej Playstation 5.

Ďakujeme, že ste s nami

Váš Telekom.

Tento typ mailu ti prisiel ? 

mail mi neprisiel ziadny..len v piatok mi prisla smsm ze dneska sa mi ozvu. cely den sa mi neozvali volal som im tam ze co sa deje talk mi vysvetlili ze od dneska budu kontaktovat ludi a ako som zlozil do 15 minut mi volali ze uz to maju a ci ho este chcem tak hovorim ze jasne ze chcem s mechanikou.cize som sa zase zaviazal na 24 meaicov ale po 7 eur platit to je ako zadarmo ;)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od bobacka
      Dobrý deň konci mi program a sľúbila mi zamestnankyňa ze mi zavolá ponuku, doteraz sa vsak neozvala. Rada by som pokračovala v tom istom programe co mám ajzatu istú cenu. Ďakujem s pozdravom Bobenicova 
    • Od koki818
      Ahojte,

Toto bude skor informativne ako otazka. Koncil mi pausal tak som sa po prezreti ponuk ostatnzch operatorov rozhodol preniest cislo. Platil som v telekom nejakzch 58 eur za nekonecno HD + telefon Samsung galaxy s22 +. S telekomom som bol nejakych 10-12 rokov a vzdy sa s nimi dalo pri konci viazanosti dohodnut na akom takom dorovnani ponuky konkurencie. Nie vsak tentokrat pani z retencneho mi zavolala ze mi nevedia poskytnut ziadnu zlavu a rozlucila sa so mnou. Som z tohto pristupu celkom sklamany kedze som bol s operatorom vacsinu casu spokojny ale nie som blbec aby som o 18 eur preplacal pausal len zato, ze mi je telekom ako firma sympaticka.
      Ake ste mali vy skusenosti s retencnymi v poslednej dobe?
    • Od Marcel
      Telekom od 01.05.2022 prinesie vynovené paušály. https://zive.aktuality.sk/clanok/B7rGY89/vynovene-pausaly-od-telekomu-budu-drahsie-dostanu-viac-dat-a-dva-dalsie-budu-neobmedzene/
    • Od Pavol66
      Perce nemá signál keď je nová sim karta ani volať nemozem
    • Od Ľudmila
      vyhrala som mobil a nikto mi nevolal kedy mi príde výhra?
    • Od mmatejov
      Dobrý deň, chcem sa kompetentných spýtať, prečo od včera 10.12.2021, kedy vyšiel nový cenník, zmizlo z eshopu zariadenie Xiaomi Mi Band 6 a je tam iba nová verzia Xiaomi Mi Band 6 NFC, ktorá je podstatne drahšia. V cenníku naďalej ostalo aj zariadenie bez NFC a v eshope si ho neviem pridať k paušálu, iba verziu s NFC (ktorú ale nechcem lebo je pre mňa nevyužiteľná). Ostatné zariadenia z cenníka sú v eshope, iba tento náramok zmizol. Stále bola dostupnosť tohto náramku (sledujem posledný mesiac) a svietilo pri ňom "NA SKLADE" (čiže nemohlo sa vypredať). Po zmene cenníka jednoducho náramok zmizol z eshopu a ja si ho neviem pridať k predĺženiu paušálu.