VYPREDANÉ: Dlho očakávaná PS5 bude k dispozícii aj u nás! Nezmeškajte predpredaj.

Otázka

• 4

V Telekome sa tešíme, že stále môžeme ponuku produktov rozširovať. A po prvýkrát vám budeme môcť ponúknuť PlayStation 5 k paušálu už pri jej začiatku predaja na Slovensku. Výhoda? V predvianočnom období môžete získať darček a vďaka nám si viete rozdeliť jeho cenu, takže neminiete naraz veľa peňazí. ;) Navyše si naň viete uplatniť aj našu web zľavu! Vyjadrite svoj záujem už dnes pomocou krátkeho formulára a neujdú vám žiadne novinky.

V čom vyniká nové „plejko“

Bleskovo rýchle načítanie s ultravysokou rýchlosťou SSD, intenzívnejší zážitok s podporou vibračnej spätnej väzby, prispôsobiteľné spúšte, 3D zvuk a nová generácia neuveriteľných hier systému Playstation.

• Maximalizovaný herný zážitok s takmer okamžitým načítaním nainštalovaných hier systému PS5.
  • Možnosť hrať novinky v lepšom rozlíšení aj na 4K televízore.
  • Neuveriteľne živé a realistické farby.
  • Nové konzoly PlayStation 5 podporujú až výstup 8K, takže je možné hrať hry na displeji s rozlíšením 4320p.

Aktualizácia spôsobu objednávania konzoly PS5: Konzolu PS5 bude možné odo dňa uvedenia na trh 19.11. objednať iba online. Nebudú teda k dispozícii k nákupu v kamenných predajniach.

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili naše stránky a predobjednali si PS5. Pre dokončenie objednávky kontaktujeme v tieto dni záujemcov telefonicky. O skončení predpredaja budeme informovať sms správou. Pre viac informácií nás sledujte aj naďalej.

Čítali ste už o tejto novinke? Aký máte názor na PlayStation 5?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

205 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj @jackoob119

sme radi, že máš záujem o PS5 od Telekomu. ;) Predaj bez paušálu je samozrejme možný, avšak odporúčame ísť cestou s paušálom, keďže takto budeš mať zariadenie aj s dotáciou. Z našej širokej ponuky paušálov si vyberie každý – T ideál ponúka ideálny pomer dát a volania, T dáta využijú tí, ktorí sú zvyknutí byť online vždy a všade no a najnáročnejší majú na výber z paušálov T Nekonečno. Napríklad s paušálom T Nekonečno SD zaplatíš jednorázovo za zariadenie PS5 v diskovej verzii 69 eur a mesačne k paušálu iba 7 eur navyše. Samozrejme pri nákupe cez web alebo appku môžeš získať zľavu až do výšky 80 eur. Je na Tebe, ako sa rozhodneš :) 

prajem príjemný deň

Lucka 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravím ja som sa registroval 8.7. mne prišiel email že som zaregistrovaný ale nič o dátume že kedy budú kontaktovať o.O

Ahoj @Tibor41

asi nerozumiem otazke :) Vsetci, ktori sa zapisali o zaujem o PS5 dostali sms :) 

pekny den

Lucka 

Mne došiel iba mail 9.7., že prijali sme Vašu žiadosť o zasielanie informácií o novej Playstation 5. Ale sms mi nedošla. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pripajam sa k Tiborovi. Registroval som sa pred mesiacmi, dokonca teraz keď ste zmenili ten text na vašej ps5 stránke, tak som tam hodil svoje číslo znova a žiadna sms mi neprišla.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

podobne, prihlásil som sa o záujem o ps5 ešte začiatkom júla, prišiel potvrdzovací mail 10.7, telefónne číslo sa tam nezadávalo. Medzitým žiadne info neprišlo. Až v týchto dňoch som si všimol že je tu nová forma registrácie - a ak správne chápem od septembra, kde sa zadáva aj tel. číslo - tak som za prihlásil znova, po registrácii samozrejme prišla aj sms. Tak to znamená že napriek tomu že sme sa niektorí registrovali už v júli budeme oslovení neskôr v poradí oproti tým, kt. sa registrovali po novom od septembra a dostali aj sms...?? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No nič tak vám poviem chlapci, asi nám neposlali sms, lebo nám idú už konzoly rovno domov na launch date :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Taktiez som posielal predobjednavku niekedy 3 mesiace naspat a ziadna sms ani email. A dalsia vec dnes sa bol kolega pytat priamo v Telekome a bolo mu povedane ze vsetky objednavky zacnete vybavovat az cez januar pretoze nemate dostatocne mnozstvo konzol aj tie ktore boli medzi prvymi.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @jackoob119

sme radi, že máš záujem o PS5 od Telekomu. ;) Predaj bez paušálu je samozrejme možný, avšak odporúčame ísť cestou s paušálom, keďže takto budeš mať zariadenie aj s dotáciou. Z našej širokej ponuky paušálov si vyberie každý – T ideál ponúka ideálny pomer dát a volania, T dáta využijú tí, ktorí sú zvyknutí byť online vždy a všade no a najnáročnejší majú na výber z paušálov T Nekonečno. Napríklad s paušálom T Nekonečno SD zaplatíš jednorázovo za zariadenie PS5 v diskovej verzii 69 eur a mesačne k paušálu iba 7 eur navyše. Samozrejme pri nákupe cez web alebo appku môžeš získať zľavu až do výšky 80 eur. Je na Tebe, ako sa rozhodneš :) 

prajem príjemný deň

Lucka 

Na pausal si uz beriem tento tyzden iphone 12 pro tak ps5 asi budem musit uz v hotovosti 😁 inak by ma priatelka zabila 😂

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

podobne, prihlásil som sa o záujem o ps5 ešte začiatkom júla, prišiel potvrdzovací mail 10.7, telefónne číslo sa tam nezadávalo. Medzitým žiadne info neprišlo. Až v týchto dňoch som si všimol že je tu nová forma registrácie - a ak správne chápem od septembra, kde sa zadáva aj tel. číslo - tak som za prihlásil znova, po registrácii samozrejme prišla aj sms. Tak to znamená že napriek tomu že sme sa niektorí registrovali už v júli budeme oslovení neskôr v poradí oproti tým, kt. sa registrovali po novom od septembra a dostali aj sms...?? 

resp. zle som sa vyjadril trochu, je tá prvá staršia registrácia platná? alebo až tá s sms..? 

Ďakujem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som sa tam registroval tri krát 9.7., v septembri aj v októbri a ziadna sms mi neprišla. Nechápem prečo. A keď volám na infolinku tak nič tam neviedia ohľadne ps5 a ani na predajni nemajú žiadne info. Takže tentoraz ma t com sklamal. Ešteže mi končí viazanosť na tv aj optiku. :-) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A mimochodom ked si da niekto objednavku 9 .7. a ďalší 10.7.  a ten ju dostane tak potom určite nejdú podľa poradia. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

@Tibor41 @NesteaXD @da_capo @Noro38 po zapísaní na našej predpredajovej stránke vám prišiel e-mail - potvrdenie. Ak ste sa zapísali viackrát, platí dátum prvej registrácie. V piatok ste mali dostať informačnú sms o tom, že 18.11. vás začneme kontaktovať a môžete zrealizovať objednávku. V prípade, ak ste nedostali túto sms, informujte sa tu https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam/ 

prajem príjemný deň

Lucka 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mňa by ešte zaujímalo, koľko tých kusov vlastne máte ? Formulár o záujem je tam do dnešného dňa, beží tam niečo cez 4 mesiace a stále prijímate nové predobjednávky.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Chalani, vypytujete sa tu, pritom telekom v tom ma sam ocividne bordel, tento "admin" Lucka tiez nema ziadne komplexne informacie, ale on/ona za to nemoze ze vedenie nedokaze zvladnut jeden smiesny predpredaj. Pravdepodobne este len teraz vybaluju zasielku a rataju kolko toho vlastne prislo. Najprv jeden formular po ktorom nikto ziadne info nedostal, potom druhy formular ktory si vacsina zaujemcov vsimla az tento tyzden takze piatkovu sms ani nestihli, k tomu napisu info ze kupit sa bude dat len online.. Podla mojho skromneho nazoru mi z toho vsetkeho co citam vychadza jediny logicky zaver a to ze nakoniec to bude tak, ze 19.11. od 00.00 kto prvy kupi online alebo cez aplikaciu, ten berie. Drzim vsetkym prsty

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak som včera písal na ten odkaz čo Lucka priložila. A zasa sa mi nikto neozval, asi žiadne prekvapenie :-) pisal som tam dvakrát, že mi nedošla žiadna sms, dononca som im tam dal do prílohy aj potvrdenie, že kedy som sa registroval.  A znova len e-mail, že keď vybavia moju požiadavku ozvú sa mi. :-) dopátrať sa nejakého kontaktu kto to vybavuje je nemožné. No dnes je sviatok pochybujem, že sa mi ozvú. A zajtra? No nechajme sa prekvapiť.  :-) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Chalani, držím palce zajtra. Verím, že všetci sa budeme už tento týždeň tešiť z nových PS5.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Písal som na ten kontakt, čo tu dávala Lucka, odpísali mi, že idú podľa poradia prvého zapísania a ak by nevolali, treba volať 0800 123 456. Čiže nič nové. Veď uvidíme zajtra, nabíjam mobil na 100, zvonenie maximum, budem čakať :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Drzim palce pani, ja som sms dostal minuly tyzden, neviem uz presne kedy som sa prihlasil na predpredaj, ale potvrdenie emailom mam zo 14.7.

Dajte potom vediet ako ste dopadli :) Snad nejake kusy naozaj maju, a nebudu len obvolavat ludi, aby vydrankali peniaze a PSka rozoslu vo februari.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

@Noro38 v tomto prípade platí, že kto sa skôr zapísal o záujem, bude tak aj kontaktovaný. To znamená, že pred predajom čakaj telefonát od Telekomu ;) Držím palce! 

príjemný deň

Lucka 

No ja mam cas 7.7.2020.  23:52 registracia 

A zatial nikto nevolal nwm ci ma niekto aj skor ale pochybujem 😁 tak uz prestavam mat nadej 😁 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Už niekomu volali?

Mam 7.7.2020 cas 23:52 a neviem ci registracia ne!acala 23:50 a zatial nic 

Ahojte, 

@Noro38 v tomto prípade platí, že kto sa skôr zapísal o záujem, bude tak aj kontaktovaný. To znamená, že pred predajom čakaj telefonát od Telekomu ;) Držím palce! 

príjemný deň

Lucka 

A zatial nikto nevolal nwm ci ma niekto aj skor ale pochybujem 😁 tak uz prestavam mat nadej 😁 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mam 7.7.2020 cas 23:52 a neviem ci registracia ne!acala 23:50 a zatial nic 

Ja mam cas mailu 7.7.2020 21:32 a tiez stale nic :-(

ut 7. 7. 21:32

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja mam cas mailu 7.7.2020 21:32 a tiez stale nic :-(

ut 7. 7. 21:32

Mozno ten co to ma obvolavat ma pol dna dovolenku :D No, ja uz som sa zmieril s tym, ze si na PS5 budem musiet pockat. Aj tak stale nechapem, ako mohla ta vyroba tak zlyhat, ze sa medzi jednotlivymi dodavkami rata s 2-3 mesacnymi pauzami. Vzdy sa na zaciatku vypredal, ale dalsie kusy dodavali priebezne, vacsinou po tyzdnoch.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mozno ten co to ma obvolavat ma pol dna dovolenku :D No, ja uz som sa zmieril s tym, ze si na PS5 budem musiet pockat. Aj tak stale nechapem, ako mohla ta vyroba tak zlyhat, ze sa medzi jednotlivymi dodavkami rata s 2-3 mesacnymi pauzami. Vzdy sa na zaciatku vypredal, ale dalsie kusy dodavali priebezne, vacsinou po tyzdnoch.

Neviem kedy PS4 tiež vyšla takto isto a Ďalšia vlna prišla až vo februari.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Marek104
      Mam paušál od novembra 2020 pričom som si nebral žiadne zariadenie k nemu. Môžem si teraz ku svojmu paušálu zobrať novy telefón?
    • Od Marcel
      Telekom od zajtra spúšťa:
      Nekonečné dáta pre leto 2021: Telekom motivuje zákazníkov, aby objavovali aj menej známe miesta Slovenska
      https://www.telekom.sk/info/press-centrum/tlacove-spravy/-/releases/nekonecne-data-pre-leto-2021-telekom-motivuje-zakaznikov-aby-objavovali-aj-menej-zname-miesta-slovenska/1476793

Ako to bude s roamingom v EU? Od dnes som v roamingu mimo SK.
    • Od Peterkovik
      Chcel som si predlžiť mobilný paušal, ako dôchodcovi mi stačil ten základný stál 7 eur. Na moju žiadosť, aby mi ho predlžili bola odpoved, že taký už nie je.
      Môžem si kúpiť niečo podobné za 8 eur. Cez telefon som povedal svoje áno, a operátor mi povedal, že všetko môžem vybaviť cez apku. Zistil som, že takú apku nemám, lebo mám "starý" model telefonu. Po pár dnoch prišlo upozornenie: objednávka nie je ukončená. Chcem povedať, že zaviazanosť, paušály, nové balíčky a apky je hra za ktoru je len tzv. menej viditeľné zvyšovanie cien. Chcem upozorniť aj na to, že Telekom nemá žiadnu ponuku pre dôchodcov, ktorá by zohladnovala ich špecifické potreby a finančné možnosti, ako aj fakt, že mnohí boli zákazníkmi Telekomu dlhé desaťročia.
      V mojom prípade mi bohate stačil 7 eurový paušál, ktorý som aj tak z 80 % nečerpal /vrátane dát, ktoré som vrátil skoro celé a nemohol som ich darovať nikomu z rodiny, lebo na to nemám telefon na ktorý sa musí stiahnuť nejaká "apka/".M yslím si, že takých dôchodcov ako ja sú desaťtisícky. Kontakt potrebujú deti, aby vedeli či sme v poriadku. Vačšina mojich priatelov a zným je už na druhom svete, tam sa cez telekom volať nedá. Mám príbuznú vo Francúzsku, tiež dôchodkynu, ktorá má telefon aj internet zadarmo! Francúzko je totiž na rozdiel od oligodeformokracie v SR sociálny štát.
    • Od em.zet
      Dobrý deň, skončila mi viazanosť a momentálne nechcem predlžovať paušál (nevyhovuje mi terajšia ponuka zariadení), až niekedy koncom roka. Môžem teda z paušálu prejsť na predplatenku a potom späť na paušál? nechcem platiť zbytočne 25€ mesačne, keď paušál teraz nevyužívam.
      ďakujem
    • Od bajankova002
      Dobry den, po akom dlhom case od zobratia zariadenia na pausal by som si mohla zobrat dalsie? Orange to ma pokial viem po polroku, tak sa informujem. Dakujem
    • Od bajankova002
      Dobry den, chcem sa spytat, objednala som si apple watch k pausalu, no neviem najst nikde vyslovene fakturu k zariadeniu k pripadnej reklamacii. Darovala som ich sestre, ale ci je k tomu zvlast papier keby potrebovala reklamaciu nech to ma pokope alebo len celkovo co mi prislo mailom ako objednavka, akontacia, info k pausalu, viazanosti atd. Vdaka