VYPREDANÉ: Dlho očakávaná PS5 bude k dispozícii aj u nás! Nezmeškajte predpredaj.

Otázka

• 4

V Telekome sa tešíme, že stále môžeme ponuku produktov rozširovať. A po prvýkrát vám budeme môcť ponúknuť PlayStation 5 k paušálu už pri jej začiatku predaja na Slovensku. Výhoda? V predvianočnom období môžete získať darček a vďaka nám si viete rozdeliť jeho cenu, takže neminiete naraz veľa peňazí. ;) Navyše si naň viete uplatniť aj našu web zľavu! Vyjadrite svoj záujem už dnes pomocou krátkeho formulára a neujdú vám žiadne novinky.

V čom vyniká nové „plejko“

Bleskovo rýchle načítanie s ultravysokou rýchlosťou SSD, intenzívnejší zážitok s podporou vibračnej spätnej väzby, prispôsobiteľné spúšte, 3D zvuk a nová generácia neuveriteľných hier systému Playstation.

• Maximalizovaný herný zážitok s takmer okamžitým načítaním nainštalovaných hier systému PS5.
  • Možnosť hrať novinky v lepšom rozlíšení aj na 4K televízore.
  • Neuveriteľne živé a realistické farby.
  • Nové konzoly PlayStation 5 podporujú až výstup 8K, takže je možné hrať hry na displeji s rozlíšením 4320p.

Aktualizácia spôsobu objednávania konzoly PS5: Konzolu PS5 bude možné odo dňa uvedenia na trh 19.11. objednať iba online. Nebudú teda k dispozícii k nákupu v kamenných predajniach.

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili naše stránky a predobjednali si PS5. Pre dokončenie objednávky kontaktujeme v tieto dni záujemcov telefonicky. O skončení predpredaja budeme informovať sms správou. Pre viac informácií nás sledujte aj naďalej.

Čítali ste už o tejto novinke? Aký máte názor na PlayStation 5?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

205 odpovedí na túto otázku

• 1

Ahojte, 

@Noro38 v tomto prípade platí, že kto sa skôr zapísal o záujem, bude tak aj kontaktovaný. To znamená, že pred predajom čakaj telefonát od Telekomu ;) Držím palce! 

príjemný deň

Lucka 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Zdravím všetkých a držím palce ja som už aj volal a tiež čakám majú mi volať tak neviem a gratulujem tým čo už to majú za sebou:)

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Uz volal kurier dnes o 09:00 prinesie :x

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Tak je doma. Ale Max ma mrzí že sa nešlo podľa poradia registrácie.. bratranec sa regol predomnou tuším 9.7. a ani mu nezavoli pritom boli ľudia čo sa regli ďaleko neskôr a konzolu majú..

Čiže ak by som aj ja si zatim nedupal prepísal nevolal tak sa podľa mňa konzola neujde nai mne

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

nemáte prosím avízo že kedy asi bude ďalšia várka?

vďaka 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý den , budete mat PS5 aj s mechanikou , alebo bude len bez mechaniky dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

čítal a vyhodené peniaze :D 

to čo stojí jedna hra na PS5 si môžem kúpiť PS4 na bazári :D 

ale celkovo konzoly nemusím, radšej poriadné PC :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vieme uz kedy dostaneme dodatocne info ohladom predpredaja? Ostatni predajcovia uz maju predobjednavky rozobrane, tak ma zaujimalo ci naozaj plati, ze bude dostupne uz pri oficialnom spusteni predaja (19/11/2020). Tiez by ma zaujimalo, ci bude dostupna aj verzia s bluray diskom, alebo len ta bez.

Vdaka.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tiež by ma zaujímalo ci bude v predpredaji dostupná verzia s mechanikou... a ci bude platiť ta dostupnosť 19.novembra... chcem si predĺžiť paušál a určite by som zobral Ps5 s machanikou. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte 

na štart PS5 plánujeme zaradiť obe verzie, t.j. verziu s mechanikou aj bez nej.

prajem príjemný deň

Lucka 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte 

na štart PS5 plánujeme zaradiť obe verzie, t.j. verziu s mechanikou aj bez nej."

prajem príjemný deň

Lucka 

Ahoj, a vies nam teda povedat, kedy ho do  predaja zaradite? Ked aj nie presny datum, aspon ci sa k nemu naozaj dostaneme uz v predvianocnom obdobi, ako pises v prvom prispevku :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Bude teda nejaky predpredaj? Lebo za tri tyzdne uz oficialne zacina PREDAJ.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Bude teda nejaky predpredaj? Lebo za tri tyzdne uz oficialne zacina PREDAJ.

vzhľadom na to, že je to nedostatkový tovar už nejaký čas, vážne o tom pochybujem. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som dufal, ze si nejake kusy zabezpecili vopred ked ponukali predpredaj, ale uz aj ja o tom zacinam pochybovat. Cakal som kvoli tomu s predlzenim pausalu, ale asi predlzim inde.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravím chcem sa spýtať či už sa niečo pohlo ohľadom tej ps5 lebo termín sa blíži a stále nič čakám lebo mi končila viazanosť a som registrovaný ohľadom ps5 už od leta u vás ďakujem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no, predaj sa máš začať 19.11. 
dnes je 2.11. a PS5 je nedostatkovým tovarom. 

môj názor, do oficiálneho začatia predaja to dosť pravdepodobne nestihnú. 
@Noro38

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tiež to tak vidím lebo tu je šanca takmer nulová podľa toho koľko bude kusov a myslím že aj telekom to tento rok mať nebude skôr v priebehu budúceho roka 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

vidím, že záujem o novú konzolu PS5 je skutočne obrovská ;)  Do hlavného príspevku som doplnila dôležitú info: objednávať sa bude dať iba online. Ak máte o konzolu záujem a ešte ste sa nezapísali do zoznamu záujemcov, prosím, urobte tak pomocou nášho formulára (objaví sa vám po kliknutí na banner ;) ). 

držím palce všetkým, ktorí ste sa zapísali, aby ste mali svoje konzoly doma čím skôr :)

príjemný deň

Lucka 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dík moc za info už som zapísaný od leta už iba čakám že ma  môj telekom nesklame ako vždy 👍

Editoval/-a Noro38

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V Telekome sa tešíme, že stále môžeme ponuku produktov rozširovať. A po prvýkrát vám budeme môcť ponúknuť PlayStation 5 k paušálu už pri jej začiatku predaja na Slovensku. Výhoda? V predvianočnom období môžete získať darček a vďaka nám si viete rozdeliť jeho cenu, takže neminiete naraz veľa peňazí. ;) Navyše si naň viete uplatniť aj našu web zľavu! Vyjadrite svoj záujem už dnes pomocou krátkeho formulára a neujdú vám žiadne novinky.

V čom vyniká nové „plejko“

Bleskovo rýchle načítanie s ultravysokou rýchlosťou SSD, intenzívnejší zážitok s podporou vibračnej spätnej väzby, prispôsobiteľné spúšte, 3D zvuk a nová generácia neuveriteľných hier systému Playstation.

• Maximalizovaný herný zážitok s takmer okamžitým načítaním nainštalovaných hier systému PS5.
  • Možnosť hrať novinky v lepšom rozlíšení aj na 4K televízore.
  • Neuveriteľne živé a realistické farby.
  • Nové konzoly PlayStation 5 podporujú až výstup 8K, takže je možné hrať hry na displeji s rozlíšením 4320p.

Aktualizácia spôsobu objednávania konzoly PS5: Konzolu PS5 bude možné odo dňa uvedenia na trh 19.11. objednať iba online. Nebudú teda k dispozícii k nákupu v kamenných predajniach. Aktuálne informácie budeme zverejňovať postupne v tejto téme.

mobil_pre-order-ps5_banner-forum_650x220px_1120-PREDOBJEDNAŤ.jpg

Ahojte, 

@Noro38 v tomto prípade platí, že kto sa skôr zapísal o záujem, bude tak aj kontaktovaný. To znamená, že pred predajom čakaj telefonát od Telekomu ;) Držím palce! 

príjemný deň

Lucka 

...bude sa dat aj vyplatit v hotovosti bez pausalu?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den. Daval som si objednavku na ps5  9.7. a ludia co posielali neskor obdrzali sms o tom ze ich budete 18.11. kontaktovat. Mam odvas aj magio xl, opt. Inet aj jeden telefon. Poprosim vas o info. Dakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Tibor41

asi nerozumiem otazke :) Vsetci, ktori sa zapisali o zaujem o PS5 dostali sms :) 

pekny den

Lucka 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravím ja som sa registroval 8.7. mne prišiel email že som zaregistrovaný ale nič o dátume že kedy budú kontaktovať o.O

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Marek104
      Mam paušál od novembra 2020 pričom som si nebral žiadne zariadenie k nemu. Môžem si teraz ku svojmu paušálu zobrať novy telefón?
    • Od Marcel
      Telekom od zajtra spúšťa:
      Nekonečné dáta pre leto 2021: Telekom motivuje zákazníkov, aby objavovali aj menej známe miesta Slovenska
      https://www.telekom.sk/info/press-centrum/tlacove-spravy/-/releases/nekonecne-data-pre-leto-2021-telekom-motivuje-zakaznikov-aby-objavovali-aj-menej-zname-miesta-slovenska/1476793

Ako to bude s roamingom v EU? Od dnes som v roamingu mimo SK.
    • Od Peterkovik
      Chcel som si predlžiť mobilný paušal, ako dôchodcovi mi stačil ten základný stál 7 eur. Na moju žiadosť, aby mi ho predlžili bola odpoved, že taký už nie je.
      Môžem si kúpiť niečo podobné za 8 eur. Cez telefon som povedal svoje áno, a operátor mi povedal, že všetko môžem vybaviť cez apku. Zistil som, že takú apku nemám, lebo mám "starý" model telefonu. Po pár dnoch prišlo upozornenie: objednávka nie je ukončená. Chcem povedať, že zaviazanosť, paušály, nové balíčky a apky je hra za ktoru je len tzv. menej viditeľné zvyšovanie cien. Chcem upozorniť aj na to, že Telekom nemá žiadnu ponuku pre dôchodcov, ktorá by zohladnovala ich špecifické potreby a finančné možnosti, ako aj fakt, že mnohí boli zákazníkmi Telekomu dlhé desaťročia.
      V mojom prípade mi bohate stačil 7 eurový paušál, ktorý som aj tak z 80 % nečerpal /vrátane dát, ktoré som vrátil skoro celé a nemohol som ich darovať nikomu z rodiny, lebo na to nemám telefon na ktorý sa musí stiahnuť nejaká "apka/".M yslím si, že takých dôchodcov ako ja sú desaťtisícky. Kontakt potrebujú deti, aby vedeli či sme v poriadku. Vačšina mojich priatelov a zným je už na druhom svete, tam sa cez telekom volať nedá. Mám príbuznú vo Francúzsku, tiež dôchodkynu, ktorá má telefon aj internet zadarmo! Francúzko je totiž na rozdiel od oligodeformokracie v SR sociálny štát.
    • Od em.zet
      Dobrý deň, skončila mi viazanosť a momentálne nechcem predlžovať paušál (nevyhovuje mi terajšia ponuka zariadení), až niekedy koncom roka. Môžem teda z paušálu prejsť na predplatenku a potom späť na paušál? nechcem platiť zbytočne 25€ mesačne, keď paušál teraz nevyužívam.
      ďakujem
    • Od bajankova002
      Dobry den, po akom dlhom case od zobratia zariadenia na pausal by som si mohla zobrat dalsie? Orange to ma pokial viem po polroku, tak sa informujem. Dakujem
    • Od bajankova002
      Dobry den, chcem sa spytat, objednala som si apple watch k pausalu, no neviem najst nikde vyslovene fakturu k zariadeniu k pripadnej reklamacii. Darovala som ich sestre, ale ci je k tomu zvlast papier keby potrebovala reklamaciu nech to ma pokope alebo len celkovo co mi prislo mailom ako objednavka, akontacia, info k pausalu, viazanosti atd. Vdaka