Dlho očakávaná PS5 bude k dispozícii aj u nás! Nezmeškajte predpredaj.

Otázka

• 1

V Telekome sa tešíme, že stále môžeme ponuku produktov rozširovať. A po prvýkrát vám budeme môcť ponúknuť PlayStation 5 k paušálu už pri jej začiatku predaja na Slovensku. Výhoda? V predvianočnom období môžete získať darček a vďaka nám si viete rozdeliť jeho cenu, takže neminiete naraz veľa peňazí. ;) Navyše si naň viete uplatniť aj našu web zľavu! Vyjadrite svoj záujem už dnes pomocou krátkeho formulára a neujdú vám žiadne novinky.

V čom vyniká nové „plejko“

Bleskovo rýchle načítanie s ultravysokou rýchlosťou SSD, intenzívnejší zážitok s podporou vibračnej spätnej väzby, prispôsobiteľné spúšte, 3D zvuk a nová generácia neuveriteľných hier systému Playstation.

Maximalizovaný herný zážitok s takmer okamžitým načítaním nainštalovaných hier systému PS5.

Možnosť hrať novinky v lepšom rozlíšení aj na 4K televízore.

Neuveriteľne živé a realistické farby.

Nové konzoly PlayStation 5 podporujú až výstup 8K, takže je možné hrať hry na displeji s rozlíšením 4320p.

Čítali ste už o tejto novinke? Aký máte názor na PlayStation 5?

mobil_pre-order-ps5_banner-forum_650x220px_0720 MÁM ZÁUJEM.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

10 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý den , budete mat PS5 aj s mechanikou , alebo bude len bez mechaniky dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Čítali ste už o tejto novinke? Aký máte názor na PlayStation 5?

čítal a vyhodené peniaze :D 

to čo stojí jedna hra na PS5 si môžem kúpiť PS4 na bazári :D 

ale celkovo konzoly nemusím, radšej poriadné PC :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vieme uz kedy dostaneme dodatocne info ohladom predpredaja? Ostatni predajcovia uz maju predobjednavky rozobrane, tak ma zaujimalo ci naozaj plati, ze bude dostupne uz pri oficialnom spusteni predaja (19/11/2020). Tiez by ma zaujimalo, ci bude dostupna aj verzia s bluray diskom, alebo len ta bez.

Vdaka.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tiež by ma zaujímalo ci bude v predpredaji dostupná verzia s mechanikou... a ci bude platiť ta dostupnosť 19.novembra... chcem si predĺžiť paušál a určite by som zobral Ps5 s machanikou. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte 

na štart PS5 plánujeme zaradiť obe verzie, t.j. verziu s mechanikou aj bez nej."

prajem príjemný deň

Lucka 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte 

na štart PS5 plánujeme zaradiť obe verzie, t.j. verziu s mechanikou aj bez nej."

prajem príjemný deň

Lucka 

Ahoj, a vies nam teda povedat, kedy ho do  predaja zaradite? Ked aj nie presny datum, aspon ci sa k nemu naozaj dostaneme uz v predvianocnom obdobi, ako pises v prvom prispevku :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Bude teda nejaky predpredaj? Lebo za tri tyzdne uz oficialne zacina PREDAJ.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Bude teda nejaky predpredaj? Lebo za tri tyzdne uz oficialne zacina PREDAJ.

vzhľadom na to, že je to nedostatkový tovar už nejaký čas, vážne o tom pochybujem. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som dufal, ze si nejake kusy zabezpecili vopred ked ponukali predpredaj, ale uz aj ja o tom zacinam pochybovat. Cakal som kvoli tomu s predlzenim pausalu, ale asi predlzim inde.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od lusitka4
      Dobrý deň, rada by som sa informovala moja karta s číslom 0910 507 079 prestala fungovať. Viem ju znova nejako aktivovať ,alebo aký je postup? Ďakujem za odpoveď. S pozdravom Valeckova
    • Od Patrik10
      Ak zmením teraz paušál ako je v tej súťaži da sa ku nemu zobrať aj mobil? Ďakujem za skorú odpoveď. 
    • Od juraj_laco
      Dobrý deň, chcem sa opýtať na možnosť telefonovania medzi 3 členmi rodiny, minimálny počet bezplatných SMS a minimálna kapacita dátových údajov. Žiadne veľké prenosy dát, maximálne messenger a navigácia, žiaden web surfing, žiadne sťahovanie údajov z internetu. Ďakujem za návrh, ktorý by čo najviac vyhovoval mojej požiadavke s ohľadom na najnižšiu cenu.  
    • Od Kinderko16
      Mozem sa opytat kedy mam nárok na novy telefón dakujem pekne
    • Od stevka44
      Už dva krát som volal operátorovi o navýšenie paušálu a stále som nedostal oznámenie. Prečo?
    • Od Linda1967
      Dobrý deň. Mám paušál T32, celý mesiac ho využívam v Maďarsku. Chcela by som sa spýtať či pri: darovaných dátach a dátových balíčkoch - Nekonečné pripojenie, Denné dáta neobmedzené,Denné dáta 1 GB a Data 1 GB - či mám FUP  ( ak áno prosila  by som presne koĺko  GB) -  mám aktívny program EU nonstop