Ideal 27

Otázka

• 0

Dobry den, chcel by som sa opytat na pausal Ideal 27, ak si miniem data, zastavi sa mi internet? Nie je tam ziadny dalsi poplatok za prenesene data, ci uz doma alebo v zahranici?

(aby sa mi nestalo, ze si zabudnem vypnut data a pride mi velka faktura za prenesene data).

Dakujem za odpoved. Marhofer

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

áno, internet by sa mal "vypnúť"
je však možné si zapnúť nekonečné pripojenie, kedy budete mať prístup na internet, ale to tak na odpísanioe na messanger či možno pozretie si odchodu autobusu. 128kbs/s, či sú minuté dáta pri tejto službe som nikde nenšiel uvedené, jedine, to, že táto služba nie je spoplatnená.. (avšak oboje sa vzájomne nevylučuje)

poplatok za prenesené dáta v zahraničí je. 
bývalo to tak, že v roamingu to bolo spoplatnené. potom európska únia nariadila zrušiť roaming a operátori s tým vyvbrali pomocou pravidiel FUP. 

časť je napríklad tu https://www.telekom.sk/wiki/volania/roaming-v-eu

tu je popísaná EU, mimo eu zrejme nabehne klasický roaming. čo potvrdzuje aj to, že píšu, že tie dáta k paušálu sú len v rámci EU. no aj to je zahraničie. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od romanjek
      Prečo mi Telekom deaktivoval dáta na predplatenke, keď balík 3 GB na 30 dní je za 6 € a v čase automatickej obnovy (a miesto nej deaktivácie)  29.11. o 22:36 som mal preukázateľne kredit 7,66 €  ? Pričom kredit neobsahoval žiadne bonusové centy, je to rýdzo môj vlastný kredit.
      Prišiel som takto o 12 GB voľných dát, ktoré som si počas minulých mesiacov poctivo zaplatil a nasporil. 
      Bude mi balík 3GB/30 dní obnovený, aj so strateným objemom dát?
    • Od pipi8913
      Mam na mojom mene (rodnom čisle)  6 karty (Televizia a Internet a Pevnu linku) 5-ti sme v magente , ale aj na tu 6-tu si chcem posielať data dá sa to neako. 
    • Od vlcek
      Dobry den,
      nefunguju mi data v pausale bez zavazkov, v mobile je svetko nastavene dobre, s inou sim v mobile vsetko ide iba s mojou sim s pausalom bez zavazkov nejdu. Cez telekom aplikaciu mam aktivovane bonusove nekonecne data ale ziadne data telefon neprijima. Je v pokryti 4G a signal je plny.
      MT je MOTOROLA s androidom 10
      Dakujem za kazdu radu
    • Od petergb17
      V programe "Bez zavazkov" je možné kúpiť dátový balíček DATA 1GB za 3€ na mesiac.
      Otázka:  Po aktivácii cez  cez aplikáciu je tento balík aktívny automaticky aj nasledujúce mesiace, alebo to treba znova aktivovať každý mesiac?

• Od Lucka
      Ahojte,

Mám skvelú správu pre členov Magenta 1 skupiny. Telekom pridáva bezplatne ďalšie dáta do troch programov vo verzii v Magenta 1.

Dva štandardné programy Ideál 21 a Ideál 23 získavajú bezplatné navýšenie dát vo verzii v Magenta 1 ďalší 1 GB dát. Po novom tak má Ideál 21 až 3 GB namiesto 2 GB a Ideál 23 až 4 GB namiesto 3 GB. Vo verzii bez Magenta 1 ostávajú objemy dát v paušáloch zachované (1 GB a 2 GB).

Viac dát ocenia aj tí biznis zákazníci, ktorí využívajú variant Biznis Premium 23. Novinkou v Magenta 1 verzii pôjde o 4 GB mesačne, takže tiež získate extra 1 GB dát bezplatne.

Zmena na viac dát bude nabiehať postupne v priebehu októbra podľa štartu vašich zúčtovacích období. Ak zákazníkovi začína paušál 1.10, prebehne zmena k tomuto dátumu. Ak napríklad k 15.10, dostane paušál v novej verzii v tomto termíne.
      Nájde sa tu niekto, kto túto novinku využije? Pochváľte sa v komentároch  

prajem pekný deň
      Lucka 
    • Od Kopino
      Dobrý deň, opisoval som tu problém so službou StreamOn dňa 5.9.2020, do dnes nemám odpoveď žiadnu. Zaplatil som 10€ za službu ktorú nemôžem ani využívať a ešte mi to aj zobralo dáta. Čakáte kým budem nútený si kupovať denne dáta alebo?