Otázka

• 0

Dobrý večer chcel by som sa spýtať či neplánuje Telekom v blízkej alebo v nejakej budúcnosti dať rychlejší internet v Topoľčanoch na Budovateľskej ulici. Momentálne tu máme ADSL internet a ten je dosť pomalý a aj dosť vypadáva. Pred rokom niečo posielal Telekom či máme záujem. Ďakujem za prípadnú odpoveď.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

14 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý večer chcel by som sa spýtať či neplánuje Telekom v blízkej alebo v nejakej budúcnosti dať rychlejší internet v Topoľčanoch na Budovateľskej ulici. Momentálne tu máme ADSL internet a ten je dosť pomalý a aj dosť vypadáva. Pred rokom niečo posielal Telekom či máme záujem. Ďakujem za prípadnú odpoveď.

Ahoj, na toto by ti mohol odpovedat @Mirko
Mapa pokrytia ti je nanic lebo v casti planovane pokrytie je ukazane planovanie 100dni pred spustenim... to by znamenalo ze optika je uz zakopana a asi by si si nejake vykopove prace vsimol
xD

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

chudák mirko, nemal ukázať, že toto vie nájsť... :D 

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Telekom tu ma na webe excelovsky dokument pravidelne aktualizovany so vsetkymi konkretnymi adresami kde sa co planuje na najblizsie cca 3 mesiace... pochybujem ze sa da zistit nieco na dlhsie obdobie, ale mozno sa mylim

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

chudák mirko, nemal ukázať, že toto vie nájsť... :D 

Ale veď mne to nevadí, rád pomôžem :) 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V tom dokumente som nenašiel svoju adresu a @Mirko mohol by si mi prosím zistiť či sa niečo neplánuje robiť na Budovateľskej ? A ešte sa chcem spýtať minule nám pred domom označovali niečo troma farbami modrou, žltou, a ešte asi bielou neviete čo to môže byť ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pošlem to na preverenie kompetentným a dám vedieť. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pošlem to na preverenie kompetentným a dám vedieť. 

Ďakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

optika je tam plánovaná, ale termín realizácie zatiaľ nie je stanovený. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

optika je tam plánovaná, ale termín realizácie zatiaľ nie je stanovený. 

Ďakujem za info.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Mirko Môžem sa ešte spýtať že keď je plánovaná a nieje určený dátum tak priemerne to býva asi do roka alebo tak nejak alebo ešte dlhšie ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Mirko Môžem sa ešte spýtať že keď je plánovaná a nieje určený dátum tak priemerne to býva asi do roka alebo tak nejak alebo ešte dlhšie ?

Aj dlhšie, všetko závisí od územných povoleni ktoré vydávajú dotknuté inštitúcie k výstavbe 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak si vyplnal papier o tom kde by si chcel mat zriadenu pripojku FTTH. Tak projekt je vytvoreny, firma ktora sprostredkuje vykopove prace a spravi pripojky rovnako tak. Avsak musi byt dostatocny pocet suhlasov od obyvatelov obce + dohoda s obcou. Ak si obec bude narokovat nejake "specialne" poziadavky, moze sa cela vystavba odlozit na neznamy datum (aj "nikdy" jak sa hovori xD). Ak by vsetko bezalo tak ako ma, do roka by mohli zacat kopat a potom vies ze od skoncenia vykopovych prac a odovzdani stavby je to zhruba 100dni do moznosti zriadit si sluzbu. 

Ja som momentalne v bode ako ty avsak v nasej obci suhlas s FTTH prislo v Aprili tento rok. Uprimne tomu nedavam velku nadej kedze sme zavysli od dalsich dvoch dedin :( 

ADSL naveky, s pozdravom

Filip

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Tomas898
      Dobrý chcem sa opýtať či a kedy je plánované pokritie optikou v obci Cestice asi pred dvoma rokmi mi prisla SMS že už čoskoro dokoca je cez dedinu potiahnutý opticky kábel do vedľajšej dediny ale u nás stále nič 
    • Od marianst
      Zdravin Vas. Bude sa pridavat profil 35b supervectoring? Ked je optika v nedohladne.
    • Od forgi96
      Dobrý deň
      prosím Vás o preverenie plánovania Optického internetu v lokalite Galanta, Krásna ul. Momentálne je dostupné ADSL pripojenie, ktoré je však veľmi slabé. Cca pred rokom ťahali optické káble na Priečnej ul, avšak iba do polovice ulice. Chcel by som sa opýtať, že kedy to plánujete rozšíriť?
      Ďakujem

• Od JustMilan
      Dobrý deň od v tedy ako nám bol nastavený optický internet s výhodou  Vyšší variant (L) služby za cenu nižšieho (M) na 3 mesiace Nemáme dostatočnú rýchlosť akú poskytujete. Internetový kábel je v poriadku a reštart routera nič nezmenil pri meraní rýchlosti rýchlosť bola : 27/27 Mb/s , rýchlosť by sme mali mať  250/25 Mb/s . V domácnosti máme internet aj od inej firmy , na routery nám nejde 4 port. Od 22:00 nám na mobilných  telefónoch nefujguje internet , taktiež sa nemôžeme dovolať technikovi. Vedeli by ste nám nejako opraviť tieto chyby? Ďakujem za odpoveď

• Od lukaskrisak
      Posledne tyzdne mam caste vypadky urcitych stranok ked som pripojeny k internetu cez Telekom router, ci uz kablom alebo wifi. Napriklad www.google.com vypadava denne, pokial www.google.sk funguje stale.
      Problem je ihned vyrieseny ked si manualne prepnem v PC/mobile na ine DNS ako napr 8.8.8.8. Mate tiez podobny problem s Telekom DNS servrami?
      Preco DNS od Telekomu maju denne vypadky urcitych adries? 
      V nastaveniach routra sa DNS ani neda prestavit z tych Telekom na Google, je tam napevno ich DNS:
      195.146.128.62
      195.146.132.58

Navyse tieto prednastavene adresy su ine od tych co maju na webe https://www.telekom.sk/wiki/internet/zakladne-nastavenia-siete
      195.146.128.60
      195.146.132.59
    • Od iiiii20
      Dobry den,
      chcela by som sa opytat, preco po zadani adresy pri objednavani si Magio Internetu sa ponuka neobmedzeneho internetu zmeni na obmedzeny (pricom rychlost stiahovania sa zvysi)?
      Dakujem vopred.
      Hybska