Otázka

• 0

Toto je neustála informácia a ďalej ma nepustí.

A idem cez google chrome. Viete mi poradoiť, kde je chyba?

Prekročený maximálny počet requestov. Skúste o chvíľu neskôr.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

0 odpovedí na túto otázku

Na túto otázku nie sú zatiaľ žiadne odpovede.

Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od cp22lis55
      Dobrý deň chcem sa spýtať či magio go funguje na Google Chromecast 
    • Od memerg75
      Eviduje niekto, kto ma magio go na PC (cize nie mobil appka a nie TV Box) tento problem s prepalenou bielou farbou (akoby prednastaveny max. kontrast v stream)? Najskor som myslel, ze sa mi pokazil monitor :-) ale po kratkom skumani som zistil, ze to je takto prednastaveny cely magio go stream cez web browser. takmer nepozeratelne. pre porovnanie, ten isty browser s povodnym streamom Markizy. Zda sa mi, ze sa tato zmena prejavuje iba od dnes, t.j. 17.12.2020. v mobilnej aplikacii tento problem nemam.

• Od paly273
      Prečo sa nemôžem prihlásiť do Magio go na telefone alebo notebooku ?
    • Od tomas.hlavac
      Dobrý deň,
      chcem sa spýtať, v čom môže byť problém, keď seká obraz vo webovom prehliadači cez Magio Go v akomkoľvek TV programe. Ostatné streamy (YouTube atď) idú úplne v poriadku, bez sekania obrazu. Ovládač ku grafickej karte je update-nutý na najnovšiu verziu.
      Ďakujem za odpoveď.
    • Od Papenko
      Dobrý deň, chcem sa opýtať kedy bude služba Magio Go dostupná pri LG televízory.
      Ak áno, či aj pre staršie modely.

Ďakujem

AK
    • Od skalla16
      Zdravím,chcem sa opýtať či sa niekto nestretol s problémom s prihlásením sa do Magio go aplikácie v Smart tv ,dostal som od telekomu k paušálu 2 Magio go účty zadarmo ,ale tie boli len do mobilu a tak som si kúpil cez sms ktorú mi vyhodilo pri načítaní QR kódu v Smart tv za 4 eura Magio go ale keď zadam prihlasovacie údaje napíše mi že sú zle a aj tak ma neprihlási,pritom mám napísané všetko správne ,neviete poradiť ?