Opticky internet

Otázka

• 0

Dobrý deň,

v roku 2019 ste robili prieskum (prostredníctvom letákov/žiadostí o zriadenie prípojky)na optický internet aj v oblasti Tri Vody Malinovo/Most pri Bratislave. Kde sa dozviem informácie o tom ako dopadol, či plánujete zriadenie optického pripojenia v tejto lokalite.

Vopred ďakujem za odpoveď.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

no toto je verejné fórum, len v správe telekomu, vyjadrenia zamestnanca telekomu, je asi tak raritné ako vyhrať v športke. 
či je plánované zriadenie, s tým by ti zrejme vedel pomôcť @Mirko.

ale ako dopadol prieskum, pre telkom. ... ak nie mirko, tak s tým ti zrejme nepomôže nik, lebo to potom telekom istotne má na svoje potreby a nezverejňuje to. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

v roku 2019 ste robili prieskum (prostredníctvom letákov/žiadostí o zriadenie prípojky)na optický internet aj v oblasti Tri Vody Malinovo/Most pri Bratislave. Kde sa dozviem informácie o tom ako dopadol, či plánujete zriadenie optického pripojenia v tejto lokalite.

Vopred ďakujem za odpoveď.

preverím a dám vedieť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Optika je plánovaná. Termín nemám k dispozícii. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Bale
      Aký je vysielací výkon antén na HUAWEI HG8145V5  ?
    • Od gogetter
      Dobrý deň, 
      Ako môžeme iniciovať zriadenie optickej siete pre obec Jarok konkrétne ulica Štepnice prosím ? 
      Optika by mala byť privedená po poštu vzdialenú cca 700m. 
      V obci Veľké Zálužie sa už začína v spolupráci s obecným úradom realizovať. Dá sa aj u nás prosím dohodnúť ? 
      Aký je postup prosím ?
      dakujem
      peter

• Od Joey35
      Dobrý deň,
      chcel by som sa opýtať na dostupnosť optického internetu v lokalite Zborov ( okres Bardejov), presnejšie ulica Mlynská 27. Nakoľko viem, že sa tu realizovala výstavba optickej siete.
      Ďakujem.

• Od viktor.plezel
      Chcem sa spýtať kedy bude prístupná a spustená služba optického internetu na ulici Stromová, mesto Sereď.
      Končí mi viazanosť na ADSL internete a neviem či mám predĺžiť viazanosť alebo počkať s viazanosťou už na internet na optike.
    • Od sklenkav
      Je niekde stranka o aktulanom stave siete v lokalite, alebo informacie o vypadkoch na sieti ?
    • Od matyas12
      Dobrý deň chcel by som sa spýtať či sa neplánuje optický internet v Zamarovciach ja konkrétne býva na ulici Pod Kopánky  fungujeme na internete vzduchom neni to vôbec stabilné viac  ľudí sa nato sťažuje  čo som sa rozprával  furt viac a viac nových domov tu   pribúda určite by bol veľký záujem o optický viem že v okolitých obciach ako je zablatie a kostolná zarečie ste už pokladali optickú sieť čo mi kolega v práci hovoril. Ďakujem za odpoved.