ReMax

Otázka

• 0

Ja vôbec nechápem  ako môže   spolupracovať   T-Mobile z  ReMax  !!!!!  Nezodpovedný  Amatéri!!!!!!!!!  2 Krat  mi nedoručili  mobil  a vratili zasielku speť   to  čo  to má znamenať!!!!!!! hamba.Amatéri   keď sa to ešte raz stane“  odchádzam T-Mobile   okamžite vymeňte ReMax!!😠

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 1

Pridal (editované)

Tiež mám skúsenosti v okrese Trenčín a bez problémov. Vždy je to skôr o jednotlivých kuriéroch, ktorý kazia meno spoločnosti a ľudia potom hádžu vinu na spoločnosť. Takisto to je v každej kuriérskej spoločnosti sa nájde jeden či viacero takýchto kuriérov.

Editoval/-a Samer303

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Mňa už **piip** druhý deň. Máme mali doručiť mobil a tvrdia že Telekom ma výpadok serveru tak nemôžu od nich nosiť zásielky lebo im nefungujú elektronické podpisy. Telekom zas tvrdí že problém má Remax a my sa neviem dostať k svojmu zaplatenému mobilu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tiež veľmi zlé skúsenosti, okres Rimavská Sobota, veľmi ťažké doručovanie! 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

žilina s remaxom dobré skúsenosti, ale neviem sa vyjadriť pri telekomáckych zásielkách. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja mám taktiež len pozitívne skúsenosti. Netreba zas hádzať všetkých kuriérov do jedného vreca, ako firma sú spoľahliví, len zlé meno môže robiť pár nespoľahlivých kuriérov..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar