Zrušenie zmluvy

Otázka

• 0

Dobrý deň 1.8 2020 končí synovi viazanosť na 24 mesiacov. Kedy treba požiadať o zrušenie zmluvy? Dak2

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Uplatňuje sa mesačná výpovedná lehota, k poslednému dňu následujúceho zúčtovacieho obdobia, podľa toho požiadaj o zrušenie osobne na predajni, alebo je možné zaslať výpoveď listom na adresu  Slovak Telekom, a. s., Bajkalská 28, 817 62 Bratislava. Vo výpovedi žiadajú tieto údaje: meno a priezvisko, adresu, rok narodenia, ID služby - číslo telefónu, kód adresáta, dátum a vlastnoručný podpis. 

Info je uvedené aj tu: https://www.telekom.sk/casto-kladene-otazky/-/faq/ako-mozem-poziadat-o-zrusenie-zmluvy-pre-sluzby-pevnej-siete-Telekom

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

inak povedané požiadať o zrušenie zmluvy musíš minimálne mesiac pred termínom ktorý chceš zrušiť. 

ak to teda chceš zrušiť k 1.8.2020. tak máš naozaj čo robiť.  vzhľadom na to, že dnes je posledný termín. 

avšak záleží aj o akú službu sa jedná a čo s ňou potom chcete spraviť. 

Príklad: 

chcete zrušiť mobilný paušál a prejsť ku inému operátorovi.

v tomto prípade nemusíte robiť nič. keď požiadate iného operátora o prenos čísla, tak on spraví všetko za Vás zvyčajne do 4roch pracovných dní. 

Editoval/-a informovanost

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Využíjem aj ja túto tému.

inak povedané požiadať o zrušenie zmluvy musíš minimálne mesiac pred termínom ktorý chceš zrušiť. 

ak to teda chceš zrušiť k 1.8.2020. tak máš naozaj čo robiť.  vzhľadom na to, že dnes je posledný termín. 

avšak záleží aj o akú službu sa jedná a čo s ňou potom chcete spraviť. 

Príklad: 

chcete zrušiť mobilný paušál a prejsť ku inému operátorovi.

v tomto prípade nemusíte robiť nič. keď požiadate iného operátora o prenos čísla, tak on spraví všetko za Vás zvyčajne do 4roch pracovných dní. 

teda keďže mne končí 16.08 a chcem preniesť číslo tak to musím riešiť mesiac a 4 dni pred koncom viazanosti (12.07) ? alebo pokiaľ sa jedná o prenos čísla tak to stačí cca. 4-5 dní pred koncom viazanosti ? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Čo sa týka prenosu čísla , tak tam nie je nastavená výpovedná lehota , ale je lepšie požiadať o prenos v deň skončenia viazanosti , aby ti nebola účtovaná pokuta , aj keď sa bude jednať iba o centy.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Súhlasím,alebo v nasledujúci deň po skončení viazanosti. Tiež tak urobím,lebo nie som spokojný s cenami. Platiť za Áno L 30€ s DPH samozrejme s viazanosťou 24 a bez telefónu ( ten som nechcel). Niektorí zákazníci majú Áno L za 24€ s DPH samozrejme s viazanosťou,nájdu sa,aj takí čo majú Áno L za 18€ s DPH samozrejme s viazanosťou. Čo sa sprostý,aby im toľko peňazí platil?! Celé roky im platím kopu peňazí za oba paušály a doslova do písmena zobrať,aby mi dali mizernú zľavu -20%??? Dali mi akurát -20% na jeden Áno L paušál - druhý za plnú sumu. Telekom si neváži starích platiacich zákazníkov,vždy som im platil načas faktúry!!! 👍. Ten prístup je otrasný! Buď dám zľavu všetkým starím zákazníkom rovnakú,alebo nedám žiadnú nikomu. Toto je podľa Telekomu fér?? Nechcem tu vyplakávať, ale nepáči sa mi taký prístup od operátora.😒

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Slavo230
      Koľko pred koncom viazanosti môžem predĺžiť paušál aj z novým zariadením. 
    • Od Juraj0506
      Dostal niekto zľavu -20 % po skončení viazanosti na nový T-paušál z viazanosťou 24 mesiacov? Len tak má to zaujíma. Pretože v minulosti keď niekomu končil paušál Happy L,tak mu poskytli zľavu na Áno L -20 % s ceny paušálu,samozrejme s viazanosťou 24 mesiacov. Je to,aj tomto prípade,ak skončí viazanosť na Áno L?
    • Od Lucka
      V Telekome sa tešíme, že stále môžeme ponuku produktov rozširovať. A po prvýkrát vám budeme môcť ponúknuť PlayStation 5 k paušálu už pri jej začiatku predaja na Slovensku. Výhoda? V predvianočnom období môžete získať darček a vďaka nám si viete rozdeliť jeho cenu, takže neminiete naraz veľa peňazí.  Navyše si naň viete uplatniť aj našu web zľavu! Vyjadrite svoj záujem už dnes pomocou krátkeho formulára a neujdú vám žiadne novinky.

V čom vyniká nové „plejko“
      Bleskovo rýchle načítanie s ultravysokou rýchlosťou SSD, intenzívnejší zážitok s podporou vibračnej spätnej väzby, prispôsobiteľné spúšte, 3D zvuk a nová generácia neuveriteľných hier systému Playstation.
      Maximalizovaný herný zážitok s takmer okamžitým načítaním nainštalovaných hier systému PS5.
      Možnosť hrať novinky v lepšom rozlíšení aj na 4K televízore.
      Neuveriteľne živé a realistické farby.
      Nové konzoly PlayStation 5 podporujú až výstup 8K, takže je možné hrať hry na displeji s rozlíšením 4320p.

Čítali ste už o tejto novinke? Aký máte názor na PlayStation 5?

• Od Annasuliova
      Dobrý den prosím vás chcem sa spitat mám paušál t mobil a neviem po kolko mám splátku mesacne dakujem pekne
    • Od Ramona
      Dobry vecer, chcem sa opytat, ci sa nieco u Vas deje, lebo vo Chvojnici okres Myjava
      je vypadok siete. Nejde nic, tv, internet, mobil. ďakujem za odpoveď Ramona
    • Od jozzo
      Mam pausal biznis mini 12, je tam sekundova tarifikacia? Nejak sa mi nezdá...