nefunkcne magio go v prehliadaci

Otázka

• 0

uz ma fakt prestalo bavit, ze od minuleho tyzdna mi magio go po prihlaseni vypisuje " Prekročený maximálny počet requestov. Skúste o chvíľu neskôr. "

ziada o riesenie. rady typu zmazat cache a podobne nefunguju. na milion percent nefunguju. rovnake spravanie je vo firefoxe aj microsoft edge.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

12 odpovedí na túto otázku

• 0

Takže zas a znova tu máme bielu obrazovku a nepomáha žiaden z nápadou ako to opraviť....možno by skôr pomohlo vydať normálnu aplikáciu ktorú si stiahneme a nemusíme prehrávať cez prehladavače Mozila už neakú dobu nedokáže prehrať a Chrom sa pred chvíľou taktiež preistotu odpojil.

Stojí to celé za.......:(

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tiež sa pridávam s týmto problémom, je to zhruba posledný mesiac, dva ... predtým to ako tak išlo.

Telekom sa tvári, akú skvelú aplikáciu a webový prístup má, ale pritom sú to nedopracované aplikácie s množstvom chýb.

A ešte v takejto situácii Magio Go zdražoval.

Najnovšie to idú úplne obmedziť na Smart TV a Android TV pri službe Magio Go k pevným službám. Citujem z nižšie uvedeného článku:

Prístup bude možné využiť cez štyri druhy zariadení. S bezplatnou verziou k TV službe už nebude možné sledovať obsah cez aplikácie v smart TV a Android TV zariadenia z trhu.

„Bezplatný produkt Magio Go, ktorý poskytujeme k Magio TV, bude možné využívať cez web, mobil, tablet alebo Magio Go TV Box,“ vysvetľuje.

Otvorene sa pýtam, či je úlohou Telekom v poslednom období nasierať svojich zákazníkov, lebo jedine to mi vychádza, keď sledujem ich posledné kroky a rozhodnutia.

Prečo ak má Telekom problém, že niektorí zákazníci bezplatný prístup Magio Go k pevným službám zneužívajú a heslá poskytujú kde komu, prečo nerieši takýchto zákazníkov, ale nie ... Telekom "potrestá" všetkých, aj tých, čo to nezneužívajú.

Ďakujem Telekom, well done.

https://zive.aktuality.sk/clanok/147539/telekom-velmi-vyrazne-okliesti-bezplatne-magio-go-k-tv-bude-ho-mozne-vyuzivat-na-jedinom-zariadeni/

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Otvorene sa pýtam, či je úlohou Telekom v poslednom období nasierať svojich zákazníkov, lebo jedine to mi vychádza, keď sledujem ich posledné kroky a rozhodnutia.

:D nuž....... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

kedze telekom dlabe na toto forum, podal som "staznost" prostrednictvom portalu.

prisla takato odpoved, ale mne teda nepomohla. zmazal som v aplikacii "zaregistrovane" prehliadace, ale ked som sa prihlasil cez prehliadac, aj tak neslo. :)

V tomto pripade je potrebne vymazat priamo v sluzbe Magio Go zaregistrovane zariadenia.

Zariadenia zmazete cez Menu (ozubene koliesko vpravom hornom rohu stranky) – Moje zariadenia, zmazte vsetky dostupne zariadenia, nasledne po spusteni streamu sa zariadenie automaticky zaregistruje.

V pripade, ze problem bude pretrvavat odporucame sa vzdy pred ukoncenim sledovania magio go korektne odhlasit a kartu s danou strankou zatvorit. Odporucame tiez odskusat sluzbu v prehliadaci Google Chrome.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

kedze telekom dlabe na toto forum, podal som "staznost" prostrednictvom portalu.

prisla takato odpoved, ale mne teda nepomohla. zmazal som v aplikacii "zaregistrovane" prehliadace, ale ked som sa prihlasil cez prehliadac, aj tak neslo. :)

V tomto pripade je potrebne vymazat priamo v sluzbe Magio Go zaregistrovane zariadenia.

Zariadenia zmazete cez Menu (ozubene koliesko vpravom hornom rohu stranky) – Moje zariadenia, zmazte vsetky dostupne zariadenia, nasledne po spusteni streamu sa zariadenie automaticky zaregistruje.

V pripade, ze problem bude pretrvavat odporucame sa vzdy pred ukoncenim sledovania magio go korektne odhlasit a kartu s danou strankou zatvorit. Odporucame tiez odskusat sluzbu v prehliadaci Google Chrome.

skusal si to na starsej verzii Chromu ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

chrome som neskusal. nemam v plane ho instalovat. momentalne som presiel na novy edge a firefox ako "zaloha".

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

chromu sa ja osobne chromu vyhýbam, toľko ramky mu zjesť istotne nedám. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ahojte, skuste - F12 - Application - Local Storage a vsetko vymazat

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takže v podstate priznávate, že to máte nedoriešené, ale zvýšiť cenu Magio Go viete.

To musíte mať fakt skvelých manažérov, ktorí na takéto riešenie prišli.

Vyjadrite sa prosím aj k tým novotám, ktoré zavádzate:

Prístup bude možné využiť cez štyri druhy zariadení. S bezplatnou verziou k TV službe už nebude možné sledovať obsah cez aplikácie v smart TV a Android TV zariadenia z trhu.

„Bezplatný produkt Magio Go, ktorý poskytujeme k Magio TV, bude možné využívať cez web, mobil, tablet alebo Magio Go TV Box,“ vysvetľuje.

https://zive.aktuality.sk/clanok/147539/telekom-velmi-vyrazne-okliesti-bezplatne-magio-go-k-tv-bude-ho-mozne-vyuzivat-na-jedinom-zariadeni/

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

takze predavate sluzbu, ktorej funkcnost neviete zabezpecit.

tymto ziadam okamzite o financnu kompenzaciu az do vyriesenia problemu formou zlavy z mesacnej faktury. okamzite!!!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

a slovenska obchodna inspekcia sa tiez potesi z mojho podania, nehovoriac o telekomunikacnom urade, kam budem tiez smerovat podanie voci telekomu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pripájam ďalší problém Magio Go v prehliadači, ktorý evidujem posledný týždeň, resp. 2:

Pri sledovaní programu z archívu po pár minútach program sekne a ďalej nejde, ani po preskočení dopredu. Pri opätovnom spustení ide len do toho istého času, kedy sa opäť sekne. V aplikácii táto chyba nie je, iba v prehliadači. Resp. pri sledovaní toho istého programu v aplikácii v čase, kedy sa to seklo v prehliadači, program skočí o pár minút ďalej.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Lubomir1414
      Zdravim . Zaobstaral som si Magio go tv box a mam taky problem , ze po zapojeni a spusteni boxu sa mi biju ovladace od boxu a od upc. pri zapnuti sa mi zapnu aj box aj upc box naraz a pri vypnuti sa vypnu. stretol sa s tym uz niekto , ze maju oba boxy nastavene ovladace na rovnakej frekvencii? 
    • Od cenculsk
      des a hroza.

v aplikacii magio go nie je mozne si vybrat zvukovu stopu. darmo mam nastavenu slovencinu v aplikacii ako preferovanu zvukou stopu, program mi ide v cestine. a neda sa to ani zmenit pri pozerani konkretneho programu.

pri pozerani v prehliadaci na www.magiogo.sk je to aspon trochu lepsie. sice nastavena slovencina ako preferovana zvukova stopa, ale program ide v cestine. najstastie, nastastie da sa to aspon manualne zmenit pri pozerani konkretnej stanice.

preco takato trivialna moznost nie je aj v aplikacii???

nehovoriac o tom, ze ak mam nastavenu preferovanu zvukovu stopu, preco sa pusti ina, ak pre dany program existuje dana zvukova stopa, ktora je nastavena ako preferovana???
      to chcem tak vela? aby veci fungovali tak ako ich predavate?
    • Od KabLe
      Zdravim,  uz dlhsi cas nefunguje hore lista TV program vyhodi len prazdnu stranku, mozte sa nato pozret ? dik
      + tak isto nahravky pokial idem DOMOV>> NAHRAVKY nic ale ked dam Videopozicovna >>> Nahravky uz to ide
    • Od csabi.garay
      Ahojte,
      Chcem sa opytat, ze ci Magio Go TV Box (Kaonmedia KSTB6077) ma aktivny:
      - DVB-T/T2 tuner - je potrebne doinstalovat nejaku aplikaciu? Alebo je to blokovane?
      - USB port - na citanie obsahu z kluca, napr. fotografie.
      Dakujem
    • Od Jolana007
      Dobrý deň.
      Nájdem niekde popísané klávesové skratky na Magio Go? Na PC
      Jednu už viem "F" - obraz na celú obrazovku
      Vopred Ďakujem
      Jolana
    • Od tomasklas6416
      Zabudol som prihlasovacie údaje do aplikácie magio go ktorú mám mať zdarma k TV a teraz sa tam neviem prihlásiť, viete mi niekto poradiť ako sa opätovne dajú zistiť tieto údaje?