Otázka

 • 0

Zdravím,

chcel by som sa opýtať, či by mi niekto neporadil ako sa dá zresetovať router  ADB SV4251 od telekomu?

Konkrétne cez fyzické tlačítko na reset... prihlásiť do routera sa nemôžem kvôli zmenenému heslu. Na internete som našiel iba metódu 30-30-30... stále držať tlačítko  stlačené prvých 30 sekúnd pri zapnutom routery, ďalších pri vypnutom a posledných 30 s. opäť pri zapnutom, ale ani tento spôsob nepomohol.

Za prípadnú radu vopred ďakujem . 

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

 • 0

tlacidlo RESET mas zhora, zober nieco tenke a zatlac na 15 sek. 

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
 • 0

 samotné stlačenie a podržanie resetu nepomohlo, síce preblikli kontrolky a zmenila sa ledka napájania zo zelenej na červenú, ale router sa nevrátil do továrenského nastavenia. Nakoniec pomohlo držanie resetu a rôzne klikanie na tlačítka na prednej strane. Tak nejakým zázrakom sa podarilo a zas mám prístup do routera :D

Dík za ochotu  

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!


Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.


Prihlásiť sa teraz

sidebar
 • Podobný obsah

  • Od vlado232
   Včera mi vypovedal router od telekomu ZTE 2, dá sa zakúpiť v pobočke telekomu? Alebo je lepšie kúpiť nejaký iný ? ďakujem za radu
  • Od GIGN1987
   Zdar,
   zhruba v apríli som sa rozhodol kúpiť Asus DSL-AC68U a nahradiť ním dodaný neslávne známy ADB VV3212. Prvé dva mesiace všetko v poriadku potom nastala porucha nechytal sa ani dodaný ani môj po jej oprave mi prestal môj fungovať musel som reset do výrobných a znova nastaviť kým dodaný šiel. Včera nastala znova porucha pričom znova sa nechytá ani dodaný router ako aj predtým ani môj. Už som poruchu nahlásil. Otázka znie či je to zámer že poruchy nastali len náhodou odkedy mám vlastný alebo je to zámer. Router bol riadne nastavený a fungovalo to. Mám ADSL2+  15 Mbps a všetky tri služby.
   Ďakujem
  • Od marcelmrc1
   Zdravím,
   mám ZTE II  a  dovolí mi to vytvoriť len 10 rezervačiek pre IP adresu na základe MAC adresy. Neviete ak by som vymenil zariadenie za prémiový Sercomm Speedport+, koľko rezervačiek dovolí vytvoriť??
  • Od GIGN1987
   Zdar,
   idem si po radu čo robiť. Dňa 17.6.2020 mi vypadli všetky 3 služby na adsl2+ pripojení. Nefungoval internet ani televízor pevnú linku som neskúšal ale to je nepodstatné. Dňa 18.6.2020 prišiel technik niečo pomeral a služby začali fungovať. V tom čase som nebol doma tak neviem čo sa presne robilo doma bol brat. Používal som vlastný Asus DSL-AC68U modemový router cez neho mi fungovala aj magio televízia. Po oprave poruchy sa mi tento môj modemový router ani za svet nevie spojiť s DSLAM ledka dsl na routri len bliká veľmi pomaly niekedy aj zhasne a v administracií sa píše link down, wait for init alebo initializing no nikdy sa nepripojí. Pred poruchou to fungovalo korektne a žiadne zásahy som nerobil. Pripojií sa len dodaný ADB VV3212 ktorý ale ja nemám rád lebo je pomalý málo výkonný a blbne. Blbne nedokázateľným seknutím kedy internet ide ale napríklad TeamSpeak nie alebo nejde odoslať e-mail z programu outlook. Zažil som to tak viem a nikto mi nebude hovoriť opak. Moja otázka znie čo sa zmenilo resp. čo spôsobilo že môj iba 2 mesiac predvázkovaný router nieje schopný sa pripojiť.

   Ďakujem za odpoveď
  • Od ervingy
   Dobry den,
   Mam problem s routrom ZTE II. Po restarte zariadenia nenabehne DSL. Stale musim volat technikom. Nemoze to byt v nastaveniach?
  • Od viliam.machyniak
   Ahojte,
   chcel by som požiadať o radu - už si neviem pomôcť. Mám vdsl a modem/router ASUS DSL-AC55U. Router má aktivované DHCP. K nemu sú pripojené ďalšie zariadenia cez Ethernet. Žiaľ tento router nepodporuje Aimesh. 
   Mám ďalšie dva routere ASUS RT-AC66U, ktoré Aimesh podporujú.
   moja predstava bola, že na hlavnom DSL routri deaktivujem wifi a z dvoch dalších routerov si vytvorím Aimesh wifi sieť.
   aby to fungovalo jeden z routerov musí byť nastavený ako hlavný Aimesh router. Ak ho však takto nastavím, a pripojím k nemu Ethernet z DSL routra do WAN portu nejde mi z neho internet. Skúšal som nastavenie ip adresy automatické aj manuálne - nič. Keď kábel dám do LAN portu, tak sa internet rozbehne, no potom zase nejde keď pripojím další router cez Aimesh.
   cize problém mám v tom, že neviem ako nastaviť na routri ASUS RT-AC66U, aby bol pripojený cez WAN port a aby na ňom išiel internet. Alebo ako dostať  ASUS DSL-AC55U do stavu aby fungoval len ako modem.